2012

Abram  Dariusz  IV Technik agrobiznesu 
Bagińska  Ewa  II Kucharz małej gastronomii 
Bajsicki  Mateusz  II Kucharz małej gastronomii 
Balewski  Patryk  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Bałdyga  Justyna  IV Technik architektury krajobrazu 
Bartoszek  Paweł  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Bartoszewicz  Dawid  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Basis  Adrian  IV Technik agrobiznesu 
Benedyczuk  Robert  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Błażewicz  Magdalena  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Bochno  Marcin  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Bogusz  Michał  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Bojakowska  Justyna  II Kucharz małej gastronomii 
Borkowska  Karolina  II Kucharz małej gastronomii 
Brandt  Marcin  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Buć  Elżbieta  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Całuch  Krzysztof  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Chałupka  Łukasz  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Chmielewski  Kamil  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Czeczko  Patryk  IV Technik agrobiznesu 
Domżalska  Barbara  II Kucharz małej gastronomii 
Drózd  Adrian  II Kucharz małej gastronomii 
Dudzińska  Urszula  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Duński  Damian  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Dyjach  Sylwia  IV Technik architektury krajobrazu 
Dymek  Dominik  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Dziakiewicz  Paweł  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Dziemiela  Mateusz  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Dzierlatka  Angelika  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Fedczak  Justyna  IV Technik architektury krajobrazu 
Folgmann  Mariusz  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Frontczak  Przemysław  II Kucharz małej gastronomii 
Gagdzis  Sylwia  IV Technik agrobiznesu 
Goszewska  Malwina  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Grądek  Mariusz  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Guńko  Anita  IV Technik architektury krajobrazu 
Jachimczyk  Joanna  IV Technik architektury krajobrazu 
Jalowski  Adrian  IV Technik rolnik 
Janowicz  Jakub  IV Technik agrobiznesu 
Jocz  Grzegorz  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Kaczyńska  Sylwia  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Kaluga  Adam  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Kamecki  Dawid  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Kamińska  Monika  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Karabela  Paulina  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Karasik  Jagoda  IV Technik agrobiznesu 
Karaś  Anna  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Karnicka  Edyta  IV Technik agrobiznesu 
Karwowska  Alicja  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Kęsicki  Patryk  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Kęszczyk  Marcin  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Kotulski  Paweł  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Kowalczuk  Izabela  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Kowalski  Adam  IV Technik agrobiznesu 
Koziatek  Natalia  IV Technik architektury krajobrazu 
Kozub  Rafał  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Kruba  Noemi  IV Technik architektury krajobrazu 
Kruk  Krzysztof  IV Technik rolnik 
Krygier  Natalia  IV Technik architektury krajobrazu 
Krzos  Marta  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Krzywiec  Piotr  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Krzyżewski  Adam  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Kulesza  Magdalena  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Kulpa  Paweł  II Kucharz małej gastronomii 
Kuraj  Sara  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Kuriata  Karol  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Kurowski  Tomasz  II Kucharz małej gastronomii 
Lelonek  Andrzej  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Liśniański  Sebastian  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Liśniański  Sławomir  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Madyjewska  Lidia  IV Technik architektury krajobrazu 
Makar  Damian  II Kucharz małej gastronomii 
Malinowski  Robert  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Maliński  Dawid  II Kucharz małej gastronomii 
Marcinkowski  Damian  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Maśnik  Sylwia  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Mateusiak  Grzegorz  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Mazuro  Marzena  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Mechuła  Izabela  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Michalak  Sebastian  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Mikulski  Patryk  II Kucharz małej gastronomii 
Milczarek  Aleksandra  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Moczulewski  Patryk  II Kucharz małej gastronomii 
Nasińska  Sandra  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Naujoks  Kamila  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Niebieśniak  Kuba  IV Technik architektury krajobrazu 
Normantowicz  Anna  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Nowak  Karol  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Okaj  Patryk  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Orłowski  Wojciech  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Ozon  Dawid  II Kucharz małej gastronomii 
Pająk  Kamil  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Patyk  Tomasz  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Pawelczyk  Kamil  IV Technik rolnik 
Pękała  Aleksandra  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Pieniak  Mateusz  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Piotrowicz  Adrian  II Kucharz małej gastronomii 
Plażuk  Robert  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Pleskonos  Ewelina  IV Technik architektury krajobrazu 
Powierża  Dawid  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Ptak  Mariusz  II Kucharz małej gastronomii 
Puciato  Aneta  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Ramotowska  Patrycja  II Kucharz małej gastronomii 
Romanowska  Katarzyna  IV Technik architektury krajobrazu 
Rozumowski  Kamil  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Rutkowska  Roksana  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Rutkowski  Tomasz  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Rypina  Marta  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Sadowniczyk  Kamila  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Sikowski  Kamil  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Skonieczka  Adam  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Skonieczka  Daniel  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Skukowska  Małgorzata  II Kucharz małej gastronomii 
Sobieska  Agnieszka  II Kucharz małej gastronomii 
Sobotko  Grzegorz  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Sock  Katarzyna  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Stelmach  Piotr  IV Technik architektury krajobrazu 
Stosio  Magdalena  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Strzelczyk  Magda  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Studzińska  Beata  II Kucharz małej gastronomii 
Sulowski  Daniel  II Kucharz małej gastronomii 
Supranowicz  Rafał  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Szachniewicz  Angelika  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Szapar  Mariusz  II Kucharz małej gastronomii 
Szarkiel  Michał  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Szczygieł  Paulina  IV Technik architektury krajobrazu 
Szulc  Łukasz  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Szykowska  Magdalena  II Kucharz małej gastronomii 
Szymkowski  Andrzej  II Kucharz małej gastronomii 
Śmierzyński  Kamil  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Trusz  Anna  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Wiercińska  Weronika  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Wincza  Marek  IV Technik rolnik 
Witek  Mateusz  IV Technik mechanizacji rolnictwa 
Wojciechowska  Anna  II Kucharz małej gastronomii 
Wojtanowicz  Łukasz  IV Technik rolnik 
Woźniak  Robert  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Wyskiel  Ewelina  IV Technik organizacji usług gastronomicznych 
Zabłotna  Patrycja  IV Technik żywienia i gospodarstwa domowego 
Zapolski  Bartosz  IV Technik agrobiznesu 
Zatora  Michał  III Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 
Zborowska  Ewelina  IV Technik architektury krajobrazu 
Zielepucha  Rafał  IV Technik rolnik