2011

Andruszewicz Natalia II ZSZ-k
Bany Małgorzata Patrycja IVB TŻiGD
Biedrawa Wojciech IV TAK
Bielawski Mateusz III ZSZ-m
Błażewicz Dawid III ZSZ-m
Bober Natalia IV TAK
Bobrowycz Jarosław IV TMR
Boguszewski Adam IV TMR
Bugnacki Paweł IV TR
Butajło Kamila Paulina IVA TŻiGD
Całuch Joanna IVB TŻiGD
Czubaszek Monika IVB TŻiGD
Czuczko Rafał IV TR
Dudo Artur Michał IV TMR
Dudo Ewelina IVB TŻiGD
Dudzik Karolina IV TA
Dudzik Sebastian III ZSZ-m
Dudziński Kamil Paweł III ZSZ-m
Falinowski Robert III ZSZ-m
Fijałkowski Mateusz IVA TŻiGD
Filipkowska Agnieszka IVB TŻiGD
Fisahn Radosław IV TR
Flis Ewelina IV TAK
Gagdzis Tomasz Konrad IVB TŻiGD
Gałaszewski Michał III ZSZ-m
Gbur Paweł III ZSZ-m
Gontarz Anna Maria IVB TŻiGD
Górski Mateusz IVB TŻiGD
Grabijas Karolina IV TA
Grądziel Martyna IV TAK
Gruchot Mariusz IVA TŻiGD
Hejduk Krystian IV TAK
Hoszkiewicz Mateusz IVB TŻiGD
Iwaniuk Adam III ZSZ-m
Iwańczyk Klaudia IVA TŻiGD
Janułajtis Anna Maria IVA TŻiGD
Jastrząb Tomasz III ZSZ-m
Jesionowska Natalia IVB TŻiGD
Kabat Katarzyna IVA TŻiGD
Kajka Michał Wojciech IV TMR
Kalita Andrzej III ZSZ-m
Kardasz Beata IV TAK
Karkut Piotr IV TA
Karpiński Krzysztof III ZSZ-m
Kimber Wojciech III ZSZ-m
Kimber Ewelina II ZSZ-k
Kłos Klaudia IV TAK
Konopka Kacper IV TR
Koper Beata Małgorzata IV TR
Koplin Kornelia IVB TŻiGD
Korzeniewski Mateusz Tomasz III ZSZ-m
Kostecki Mateusz IVB TŻiGD
Kowalska Ksenia IVB TŻiGD
Kulisz Arkadiusz Paweł IVA TŻiGD
Kuriata Tomasz IV TMR
Kuszmider Patryk II ZSZ-k
Leszczyński Sebastian III ZSZ-m
Łapin Mateusz III ZSZ-m
Maciejewska Adrianna II ZSZ-k
Majewska Ewelina IVA TŻiGD
Marcinkiewicz Sebastian II ZSZ-k
Marcinkowska Joanna II ZSZ-k
Marcinowska Katarzyna IV TAK
Marcińczyk Edyta IVB TŻiGD
Markowski Piotr Kacper II ZSZ-k
Mazur Marta IVB TŻiGD
Michalak Parycja IVA TŻiGD
Mickiewicz Ewa IV TAK
Mikielski Kamil IV TMR
Milewski Dariusz IV TMR
Mrówka Natalia IV TA
Nasiadko Patryk Łukasz II ZSZ-k
Nidźwiecka Anna Maria II ZSZ-k
Niedźwiedzka Dorota II ZSZ-k
Nowak Dawid Jonatan IVA TŻiGD
Nowicki Tomasz Łukasz III ZSZ-m
Nowok Marta IVA TŻiGD
Olenkowicz Marcin IV TR
Olszewski Patryk Łukasz II ZSZ-k
Ołtuch Małgorzata IVA TŻiGD
Orłowski Dawid Witold IV TMR
Paluszek Izabella IVB TŻiGD
Pawłowska Marta IVB TŻiGD
Pepławska Ella IV TAK
Piotrowska Katarzyna Małgorzata IVB TŻiGD
Popiel Daniel Dawid IV TMR
Popławska Daria IV TMR
Procyk Mariusz IV TMR
Prokopowicz Katarzyna IV TA
Ptak Łukasz III ZSZ-m
Radawiec Paweł III ZSZ-m
Radziwoniuk Marta IVA TŻiGD
Rak Karolina Bożena IVA TŻiGD
Rumowski Filip Paweł II ZSZ-k
Rymon Lipiński Przemysław II ZSZ-k
Rypina Adam Dariusz II ZSZ-k
Rzyp Katarzyna IV TAK
Sałka Adam IV TA
Sarapuk Magdalena IVA TŻiGD
Sewastianiuk Krzysztof IV TR
Sienkiewicz Michał Adam IVA TŻiGD
Sikora Rafał IV TR
Skiczewska Karolina IV TAK
Skonieczka Natalia Irena IV TA
Sobieska Anna IVB TŻiGD
Sokołowski Krzysztof IVA TŻiGD
Solecki Mariusz IV TR
Stadnik Janusz IV TA
Stadnik Marta IV TAK
Stolarczyk Adrian III ZSZ-m
Sulej Kamil III ZSZ-m
Sulowski Przemysław Marcin IV TMR
Szczepanek Anna IVA TŻiGD
Szewczyk Magdalena IVA TŻiGD
Szluma Patryk III ZSZ-m
Tatarczuch Krzysztof IV TA
Thimm Krystian II ZSZ-k
Tokarska Anna IV TAK
Tokarz Karol IV TMR
Tomasik Przemysław IV TMR
Tradejna Jan Adam III ZSZ-m
Tromczyńska Justyna Elżbieta IVB TŻiGD
Wach Małgorzata II ZSZ-k
Wartacz Beata Katarzyna IVA TŻiGD
Waszkiewicz Karolina Michalina II ZSZ-k
Werstak Katarzyna II ZSZ-k
Werstak Joanna II ZSZ-k
Wieliczko Marcin IVB TŻiGD
Wierzbicka Anna IV TAK
Wójcik Krystian IV TR
Wójtowicz Michał IV TMR
Wójtowicz Patryk III ZSZ-m
Zadroga Justyna IVA TŻiGD
Zdunek Sebastian IV TA
Zielonka Michał IV TMR
Ziółkowska Marzena IVB TŻiGD
Żelichowska Marzena IVA TŻiGD