2010

Bagiński Marcin IV TMR
Baran Mateusz III ZSZ-m
Bartoszewicz Edyta IV TŻiGD
Białuń Krzysztof IV TŻiGD
Biedrawa Damian IV TŻiGD
Bielińska Marta IV TŻiGD
Bieńko Magdalena II ZSZ-k
Bogdańska Justyna IV TŻiGD
Bojakowski Grzegorz III ZSZ-m
Borkowska Elwira Ewelina IV TŻiGD
Borówko Arkadiusz IV TMR
Bruderek Tomasz IV TŻiGD
Bugnacki Rafał Artur III ZSZ-m
Bulkowska Patrycja IV TŻiGD
Całkowski Łukasz IV TMR
Cekała Marek IV TMR
Chwiszczuk Przemysław Robert II ZSZ-k
Ciak Julita II ZSZ-k
Ciborowski Paweł IV TMR
Cyliński Grzegorz III ZSZ-m
Czapla Joanna II ZSZ-k
Czyż Daria Julia II ZSZ-k
Dądzik Monika II ZSZ-k
Dębkowski Marcin IV TŻiGD
Dziemiańczuk Paweł IV TMR
Filipiak Dawid III ZSZ-m
Gbur Katarzyna IV TŻiGD
Górecka Magdalena IV TŻiGD
Góreski Krzysztof III ZSZ-m
Grzegorczyk Paweł II ZSZ-k
Hułub Izabela IV TŻiGD
Iwańczuk Małgorzata IV TŻiGD
Iwańczyk Michał III ZSZ-m
Jachimczyk Katarzyna Małgorzata IV TŻiGD
Jarmołowicz Aneta II ZSZ-k
Jurgielewicz Paweł III ZSZ-m
Jurkowski Dawid II ZSZ-k
Kaczyński Krystian IV TŻiGD
Karpowicz Klaudia IV TŻiGD
Klecha Wioletta IV TŻiGD
Klimko Artur II ZSZ-k
Klimowicz Paweł IV TMR
Komusin Konrad Artur II ZSZ-k
Konopacki Krzysztof IV TMR
Kosobucki Robert III ZSZ-m
Kowalska Joanna IV TŻiGD
Koziatek Mateusz Dariusz IV TMR
Krzyżanowska Monika II ZSZ-k
Kuberski Mateusz II ZSZ-k
Kulesza Paweł Jan III ZSZ-m
Kuriata Krystian IV TMR
Lewczyk Karol IV TMR
Lewkowicz Paweł Ireneusz IV TMR
Łukasik Kamil Krzysztof III ZSZ-m
Michalec Anna IV TŻiGD
Michalec Robert IV TŻiGD
Możejko Agnieszka IV TŻiGD
Nawacka Magdalena IV TŻiGD
Noga Urszula Krystyna II ZSZ-k
Nosal Tomasz IV TMR
Nowakowska Żaneta II ZSZ-k
Oleksiewicz Emilia IV TŻiGD
Oleksiewicz Aneta IV TŻiGD
Olenkowicz Paweł III ZSZ-m
Olszański Krzysztof III ZSZ-m
Paluszek Milena IV TŻiGD
Piasta Natalia Agnieszka IV TŻiGD
Pilch Emil III ZSZ-m
Piotrowski Karol III ZSZ-m
Piwowarczyk Małgorzata Anna IV TŻiGD
Powierża Emilia IV TŻiGD
Prusik Grzegorz III ZSZ-m
Przywieczerska Julita IV TŻiGD
Ptak Wioletta IV TŻiGD
Puczyński Mariusz IV TMR
Pudełek Mateusz IV TMR
Radtke Patryk Manfred III ZSZ-m
Roczon Natalia IV TŻiGD
Rutkowski Martin IV TŻiGD
Samsel Marta IV TŻiGD
Samsel Paweł III ZSZ-m
Siemieniako Adam IV TŻiGD
Sierociuk Agnieszka IV TŻiGD
Skibicki Rafał IV TMR
Sławiński Marcin IV TMR
Sobieska Renata II ZSZ-k
Stachurski Marek IV TMR
Stadnyk Marcin Paweł IV TŻiGD
Sufryd Marek III ZSZ-m
Ślęzak Paweł Piotr IV TMR
Turzańska Marta IV TŻiGD
Ulążka Dariusz III ZSZ-m
Wasilewski Michał III ZSZ-m
Wasyk Katarzyna IV TŻiGD
Waźniak Dariusz Wojciech II ZSZ-k
Wepa Sylwester II ZSZ-k
Wierzchowski Damian IV TMR
Wilk Arkadiusz III ZSZ-m
Winiarek Małgorzata IV TŻiGD
Witeka Artur IV TŻiGD
Włodarczyk Renata IV TŻiGD
Wojciechowski Łukasz IV TŻiGD
Wójcik Karol IV TMR
Wróblewski Mateusz III ZSZ-m
Wyskiel Paula IV TŻiGD
Wyszyński Kamil III ZSZ-m
Zdziebłowski Mateusz III ZSZ-m
Żółtowski Mateusz III ZSZ-m
Żydaniec Kamil II ZSZ-k