2009

Banach Anna IV TA
Bielski Marcin IV TŻiGD
Bienkul Krzysztof IV TMR
Bil Daniel III ZSZ-m
Bociańska Beata Ola IV TŻiGD
Borkowski Dawid III ZSZ-m
Borowska Magdalena IV TA
Cekała Sylwester IV TMR
Chodarcewicz Joanna IV TŻiGD
Ciborski Krzysztof IV TA
Cis Grzegorz III ZSZ-m
Ćwiek Kamil IV TMR
Ćwikowska Katarzyna Kornelia IV TŻiGD
Domański Krzysztof IV TŻiGD
Duda Karol Gabriel IV TA
Dybek Emil III ZSZ-m
Dybkowska Justyna IV TŻiGD
Falkowski Marek Dariusz IV TMR
Fenik Marcin IV TMR
Fiet Karol IV TMR
Gacyk Marta Olga IV TŻiGD
Giers Karol Przemysław III ZSZ-m
Granacki Tomasz III ZSZ-m
Grądek Piotr IV TA
Grądziel Michał IV TA
Hanasz Klaudia IV TŻiGD
Hoszkiewicz Bartosz III ZSZ-m
Janowski Danoiel IV TŻiGD
Jaroszewska Ewelina IV TŻiGD
Jasionek Mateusz IV TŻiGD
Jaworska Marta IV TŻiGD
Jeziorek Piotr III ZSZ-m
Kamińska Marta Natalia IV TŻiGD
Karpińska Anna IV TŻiGD
Kimber Jakub III ZSZ-m
Kina Łukasz IV TMR
Kłas Karol IV TMR
Kolasiński Grzegorz III ZSZ-m
Kolbus Mateusz IV TŻiGD
Kostyła Robert Łukasz III ZSZ-m
Kowalska Monika Angelika IV TA
Kozakiewicz Krystian IV TŻiGD
Kucińska Dorota IV TŻiGD
Kulesz Karol IV TA
Kulesza Ryszard III ZSZ-m
Kulesza Patrycja IV TŻiGD
Kuriata Krzysztof IV TMR
Lemański Piotr Paweł IV TŻiGD
Lewicka Wioleta Magda IV TŻiGD
Lutowski Stanisław Piuotr IV TMR
Lutowski Marcin IV TŻiGD
Markowski Jacek Piotr III ZSZ-m
Mikołajczyk Izabela IV TŻiGD
Muszayka Anna IV TŻiGD
Norbut Agnieszka IV TŻiGD
Nowak Wioleta IV TŻiGD
Ogłodziński Przemysław IV TMR
Olechnowicz Edyta IV TA
Onyszk Marta IV TŻiGD
Opolski Krystian IV TMR
Piekarska Justyna IV TA
Pigocki Piotr Krzysztof III ZSZ-m
Piotrowski Mariusz III ZSZ-m
Plażuk Radosław IV TMR
Pouch Natalia IV TŻiGD
Powierżak Karol Łukasz IV TA
Rad Marcin IV TMR
Reginis Natalia IV TŻiGD
Rodak Łukasz IV TMR
Rutkowska Joanna IV TŻiGD
Seges Mariusz IV TMR
Sikowska Ilona IV TŻiGD
Skiberys Matina IV TŻiGD
Stadnik Dariusz III ZSZ-m
Stadnik Arkadiusz Krzysztof III ZSZ-m
Stefanowicz Kinga IV TŻiGD
Stelmach Paulina IV TA
Stolarczyk Mariusz Piotr IV TA
Szulc Kamil III ZSZ-m
Szymkowska Iga IV TŻiGD
Termińska Katarzyna Ewa IV TA
Tomaszewski Marcin IV TA
Tymoszuk Katarzyna IV TŻiGD
Waszkiewicz Justyna IV TŻiGD
Wilczek Agnieszka IV TŻiGD
Woronowicz Paweł IV TŻiGD
Woźniak Beata IV TŻiGD
Wróbel Katarzyna IV TŻiGD
Wutkie Justyna IV TŻiGD
Wyskiel Damian IV TŻiGD
Zaborowski Kamil IV TA
Zadroga Patryk Michał IV TMR
Żółtowska Marcelina IV TA