2006

Andrysz Natalia III LPe-a
Andrzejewska Izabela III LPe-a
Andrzejewski Damian III LPi
Andrzejewski Jarosław IVA TM
Archutowski Damian III TM
Archutowski Adrian IVA TE
Artysiewicz Agata III LPe-a
Bakuła Justyna IVB TE
Bałdyga Przemysław IVB TM
Bartoń Agnieszka III LPi
Bączek Krzysztof IV TMR
Benedyczuk Magdalena III LPe-a
Benedyczuk Paweł IV TMR
Bieniek Katarzyna III LPe-a
Biżek Łukasz III TM
Bloch Kamil IVB TM
Bogorodź Joanna IV TŻiGD
Bogorodź Rafał III LPi
Bomber Tomasz IV TŻiGD
Branicka Natalia III LPi
Brzdęk Paulina III LO
Buć Sylwia III LPi
Bulej Joanna IVB TE
Bułach Piotr III TM
Całuch Agnieszka IV TŻiGD
Cekała Anna IVA TE
Charubin Marcin IVA TE
Chmielewska Ewa IVB TE
Chrobak Marcin IV TMR
Chwiszczuk Radosław III TMR
Ciborski Grzegorz IVA TM
Cichomski Jakub III TM
Cimek Paweł IV TŻiGD
Czepułkowska Paulina III LPi
Czyżewska Anna IV TŻiGD
Darmofał Zbigniew IV TŻiGD
Dawidowski Krzysztof III TM
Dąbrowska Katarzyna IVA TE
Dąbrowski Marcin III TM
Dłuska Magda III LPe-a
Drzewowski Grzegorz III TM
Dudzińska Kamila IVA TE
Fenik Sławomir III LPi
Fiedorowicz Szymon III LO
Filipiuk Piotr IVB TM
Frąckiewicz Piotr IVA TM
Fronckiewicz Agnieszka IVA TE
Gajek Dawid III LPi
Gbur Elena IVA TE
Gerasimuk Joanna III LPe-a
Giczewska Marta IVA TE
Głowacki Krystian IVB TM
Głód Iwona IV TŻiGD
Gogalińska Agata IV TŻiGD
Górecki Bartłomiej IVA TM
Górska Emilia IVA TE
Graczyk Grzegorz IVB TM
Grodzka Angelika III LPi
Gruchot Tomasz IVA TM
Gulan Judyta III LPe-a
Hamadyk Arkadiusz III LO
Hawryłko Radosław IV TMR
Hołownia Monika IV TŻiGD
Hryniewicka Aneta IVA TE
Iwańczyk Andrzej IV TMR
Jakoniuk Andrzej IVA TE
Jasek Kamil III LPi
Jasionek Damian III LO
Jurewicz Urszula IVB TE
Jurkowska Magdalena IVA TE
Jutal Dariusz IVB TM
Kaczmarczyk Kamil III TM
Karkut Radosław III LPi
Karpiński Dawid IVB TM
Karpiuk Piotr III TM
Karpiuk Paweł III TM
Kasiński Paweł IV TMR
Kijko Paweł III LPi
Kisiel Krystian III LPi
Kitlas Łukasz III LPi
Kitowicz Arkadiusz IVB TM
Klimowicz Maciej III TMR
Kłos Krzysztof IVB TM
Kochanek Dariusz IVA TM
Kocisz Alina IVA TE
Kołakowski Łukasz IVB TM
Konopka Marcin III TM
Końka Krzysztof IV TŻiGD
Koper Robert IV TMR
Korzeniewski Mariusz III TM
Kosiorek Rafał III TM
Kowalewska Katarzyna III LPi
Kowalewski Paweł III TMR
Kozakiewicz Kamila III LPi
Koziatek Przemysław IVA TM
Koziróg Izabela IVB TE
Kozłowska Emilia III LPe-a
Krawczuk Paweł III LO
Krupienik Grzegorz IVB TM
Krygier Michał IVA TM
Kryk Adrian IVA TM
Kubicki Marcin IV TMR
Kuczyński Rafał III TM
Kulesza Aneta IVA TE
Kuleszka Paweł IVB TM
Kułakowski Krystian IVB TM
Kuriata Kamil IV TMR
Kuriata Przemysław III TM
Kurkiewicz Karol III LO
Lemański Artur III LO
Liśniański Andrzej IVA TM
Lutowski Jarosław IVB TM
Machniewicz Małgorzata IV TŻiGD
Maciejewska Magda IVB TE
Malec Bartłomiej III LO
Maliński Adrian IV TMR
Malon Emilia III LO
Marcinkiewicz Daniel III TM
Marcinkowski Mateusz IV TMR
Marczak Mariusz III TM
Markowski Jacek IV TŻiGD
Mazur Daniel III TMR
Mazurowska Justyna IVB TE
Mażewska Roksana III LPe-a
Melbroda Marcin IVB TM
Mickiewicz Tomasz IV TMR
Mieczkowski Daniel IVA TM
Mielnik Piotr III LO
Mikułaniec Paweł IVB TM
Milkiewicz Barbara IVB TE
Miłoszewska Justyna IVB TE
Miśkiewicz Marta IVB TE
Modzelewska Żaneta III LPi
Mrozicka Marlena IVB TE
Mróz Krzysztof IV TMR
Musielak Patryk IV TMR
Muśnicka Anna III LPe-a
Myćko Sebastian IV TMR
Nachiło Marta IV TŻiGD
Nałysnyk Szymon III TM
Nałysnyk Jarosław IV TMR
Niedźwiecka Paulina III LPe-a
Nieswant Przemysław IVB TM
Nowacki Ariel IVA TM
Olszowy Katarzyna IVB TE
Orzołek Daniel IV TMR
Owierczuk Ewelina IVB TE
Owierczuk Justyna IVB TE
Parzych Natalia III LPi
Paszkowski Marcin III TM
Pawluczuk Krzysztof IVA TM
Pierzchanowska Monika IVB TE
Pilch Grzegorz IVA TM
Piwiszkis Sebastian III LPi
Pliszka Przemysław III LO
Pochyliński Szymon IVB TE
Podbielski Robert IVB TE
Poliański Paweł IVB TM
Potrzeszcz Karolina IVB TE
Pupel Mateusz III LO
Radawiec Piotr III TMR
Redutko Ewelina III LPi
Rejent Jakub Lech IVA TM
Rodak Anna Ewelina IVB TE
Rousseau Mateusz IVA TM
Rudzińska Patrycja III LPe-a
Rudź Monika III LPe-a
Ruszczyk Katarzyna IVA TE
Rutkowska Estera IVB TE
Rybiński Daniel IV TMR
Rymarczyk Żaneta IV TŻiGD
Rymon-Lipińska Sylwia III LPi
Rysztowski Marek IV TŻiGD
Sielski Dariusz III LPi
Siemieniako Kamil IVA TM
Siemieniako Zbigniew IVA TM
Siok Rafał III LPe-a
Siwek Piotr IVA TM
Skonieczko Marcin III TMR
Skrobucha Adrian IVA TM
Skrzydel Kamil III TMR
Skrzypek Michał IVB TM
Skwarek Iwona III LPi
Smereczańska Ludmiła IVA TE
Smyk Daniel IVA TM
Sobol Judyta IVB TE
Sobotka Natalia IVA TE
Sokołowski Artur IVA TE
Sosnówka Renata IV TŻiGD
Sroczyk Przemysław III TM
Stachurski Wojciech III TMR
Stadnik Tadeusz III TM
Stadnik Łukasz IV TMR
Stankiewicz Sebastian IV TMR
Stankiewicz Katarzyna III LO
Stankiewicz Tomasz IVB TM
Stefanowicz Grzegorz III TM
Stelmachowicz Krzysztof III LO
Surowiec Krystian III LPi
Suszyńska Marta III LPe-a
Suwińska Mariola IV TŻiGD
Szadziewska Justyna III LPi
Szałankiewicz Elżbieta IV TŻiGD
Szałańska Anna IVB TE
Szałański Kamil IVB TM
Szteinbor Patrycja IVB TE
Szulc Radosław IV TŻiGD
Szulecki Maciej IV TMR
Szułejko Sylwia III LO
Szymański Łukasz III LO
Śmiałek Robert III LO
Śmierzyński Jarosław IV TMR
Świacki Piotr III LO
Świdzińska Paulina III LPi
Świdzińska Natalia III LPe-a
Świerzbinowicz Szymon III LPe-a
Tankielun Marcin IV TMR
Tarkawian Wioleta IVA TE
Tenus Aneta III LPi
Tkaczyk Kamil III LPi
Tohan Serhij III TM
Tomaszewicz Justyna III LO
Topa Bogusław IVA TM
Tymczyk Mariusz IVB TM
Urbanowicz Joanna IV TŻiGD
Urbańska Anna III LPi
Wasilewska Anna IVA TE
Wcisło Jan IVA TE
Wereszczyński Damian III LO
Wielgosz Łukasz III LO
Więcek Kamil III LO
Wilmont Dagmara III LPi
Witkowski Maciej III LO
Wolańska Natalia IV TŻiGD
Woronowicz Mariusz IVA TM
Wosiak Joanna IVA TE
Woźniak Bartosz III LO
Wójcik Dominik IVB TE
Wróbel Marek IV TMR
Wysocka Marta IVA TE
Zajączkowski Grzegorz III LO
Zalewska Ewelina III LPe-a
Zielińska Marzena III LPe-a
Zielonka Piotr IVA TE
Ziemba Karol IV TMR
Zmitrowicz Paweł III TM
Zubek Paulina III LPe-a
Żelichowska Marta IVA TE
Żuchowski Amadeusz IVA TM