2005

Ambrosewicz Patryk III LO
Andrzejczyk Agata Maria VB LE
Aniszczyk Dariusz V LA
Bałdyga Jacek III ZSZ
Baniuk Przemysław V LA
Baran Ewelina III LP
Baron Krzysztof III LO
Barszcz Łukasz III TM
Benkman Agnieszka V LA
Benkman Artur III ZSZ
Bicki Łukasz V TMR
Bielawski Łukasz V TMR
Bieńko Iwona V TŻiGD
Bijaczewska Dorota V TŻiGD
Błaszczak Przemysław V TM
Bobiński Patryk V LA
Bondar Marcin III LO
Bondarc Przemysław III TM
Bronicka Wioleta V LA
Bulej Justyna V TŻiGD
Całuch Andrzej III TMR
Charubin Paweł VB LE
Chmielewska Ewelina VB LE
Chojnowski Daniel III LO
Ciborski Jarosław V LA
Cichomski Przemysław Józef V TMR
Cieleszyński Jakub Błażej III LP
Cieślak Wojciech V TM
Cylińska Anna V TŻiGD
Cyruliczek Natalia III LP
Czaplińska Katarzyna Monika III LP
Czausz Edyta III LO
Czemerda Rafał III TM
Czepułkowska Karolina V LA
Czerniawski Szymon III ZSZ
Czoków Monika VA LE
Czyżewski Sebastian Maciej V TMR
Dackiewicz Łukasz V TM
Damszel Ewelina VB LE
Dąbrowski Przemysław III LO
Długozima Adrian Stanisław V TMR
Domurad Jakub VB LE
Dudaniec Iwona VA LE
Dudek Sylwester III TM
Dudzik Fabian V TM
Dziekoński Przemysław V TM
Dziemiańczuk Marta III LP
Dzieżanowski Paweł V TMR
Dzirba Izabela Katarzyna VB LE
Dzwonkowski Piotr III TMR
Fenik Marcin III TMR
Filipkowski Daniel V TMR
Florczyk Tomasz Piotr VB LE
Folgmann Renata Magdalena III LP
Foroncewicz Łukasz III LO
Franke Mariusz III LP
Fronckiewicz Anna V TŻiGD
Furmańska Marzena V LA
Gaik Kamil III TMR
Gaj Piotr III LP
Gaj Cezary V TMR
Gałązka Kamil III LO
Gałkus Marcin III TM
Gbur Adrian V LA
Gerasimuk Michał VB LE
Gierak Martyna III LO
Girsza Przemysław VA LE
Głowacka Justyna III LP
Głód Piotr III TM
Gomółka Sebastian V TM
Gotowska Aleksandra III LP
Grajewski Piotr III ZSZ
Gregorczyk Patryk V LA
Gryciuk Jarosław V TM
Gutowski Mateusz III ZSZ
Iwańczyk Daniel III LO
Jabłoński Mariusz III TM
Jandzyk Piotr III TMR
Janicki Marcin III ZSZ
Jankun Urszula VB LE
Jarmołowicz Wioleta III LP
Jaroszewski Adrian Piotr III ZSZ
Jasek Damian VB LE
Jasionek Krystian III TM
Jasionowski Marcin V TMR
Jurczyk Robert V TMR
Jurewicz Adam III ZSZ
Jurewicz Anna VB LE
Jurkowlaniec Agnieszka III LP
Kaluga Marcin III ZSZ
Kamiński Łukasz III LO
Kamiński Łukasz III TMR
Kapowicz Ewelina V TŻiGD
Kapszewicz Aniela VB LE
Karabin Karol III LO
Karch Iwona VB LE
Karczmarz Konrad V TMR
Karkut Kamil III ZSZ
Kaszuba Jarosław III LO
Kiełbasa Paweł III LO
Kieruzel Aneta VA LE
Kiszko Katarzyna VA LE
Kłys Joanna Małgorzata III LP
Kłys Andrzej III ZSZ
Kociński Marek III LP
Kolbus Wojciech III ZSZ
Kordowska Marta III LP
Kotiuk Sylwia V LA
Kowalski Jakub III LO
Kowalski Radosław V TMR
Kowelski Daniel III TMR
Kowelski Tomasz V TMR
Kozłowski Rafał III LO
Kozub Sławomir V TM
Kuczyńska Marta Sylwia III LP
Kulesza Damian III TMR
Kulesza Natalia V TŻiGD
Kurowski Cezary V LA
Kwiatkowski Piotr V TM
Lech Tomasz III TM
Lewowicki Damian Jerzy III ZSZ
Lis Joanna Monika VB LE
Łabanowska Agnieszka V TŻiGD
Łęgowski Piotr V TM
Łozowski Jarosław Bogdan III ZSZ
Maczan Bożena Ewelina VB LE
Majewski Paweł VA LE
Major Agata V LA
Makar Krzysztof III LO
Makowski Mariusz III ZSZ
Markiewicz Malwina III LO
Mazur Rafał III TM
Mazur Tomasz III TMR
Meredzińska Ewelina VA LE
Michaluk Grzegorz VA LE
Mieczkowski Michał III LO
Mikucki Maciej V TMR
Milewska Magdalena III LP
Mitros Grzegorz V TM
Możejko Natalia VA LE
Mrozewski Mieszko V TM
Mróz Beata III LP
Mróz Adam III TMR
Musiał Karol VA LE
Musiał Ewelina V TŻiGD
Nałysnyk Anna VB LE
Niepokojczycka Katarzyna V TŻiGD
Nietupska Dominika VA LE
Noniewicz Justyna Agnieszka VB LE
Nowacki Sebastian III TMR
Nowicki Sławomir V TMR
Olewnik Hanna VA LE
Ossowski Łukasz III TM
Perkowska Marta V TŻiGD
Petrusio Ilona VA LE
Pękala Paweł V TMR
Piasta Urszula V TŻiGD
Piądel Kamil III LP
Piądel Przemysław III TMR
Pieszko Łukasz III TM
Piotrowska Magdalena VA LE
Piórkowska Julita VB LE
Piszczek Przemysław V TMR
Piwiszkis Łukasz V TM
Podgórski Adrian III LO
Połeć Kamil VA LE
Popowski Adam III TM
Preuss Monika V TŻiGD
Puczel Adam V TM
Pułkowski Mariusz III TMR
Radtke Adrian V TM
Rak Anna V TŻiGD
Rapałow Agnieszka V LA
Raszkowski Mateusz V TM
Różakowska Agnieszka VA LE
Rudak Kamil III LP
Rukszan Małgorzata III LP
Rusiecka Agnieszka III LP
Ruszczyk Daniel III TMR
Rynkowski Mateusz III LP
Sadowski Daniel V TM
Samul Dariusz III TM
Semeniuk Justyna VA LE
Sepczyńska Anna III LP
Sepczyński Roman V TM
Siergiedo Mariusz III ZSZ
Sikorska Weronika III LP
Skiberys Dawid III TMR
Skrzypek Paulina V LA
Słaba Beata III LP
Smogorzewska Beata VB LE
Sroczyk Kamil III TM
Stachurski Krzysztof V TM
Stanicki Andrzej III LP
Stankiewicz Dominik V LA
Stankiewicz Ewelina VA LE
Stefanowicz Wojciech V TM
Stolarczyk Justyna V TŻiGD
Strzelczyk Karol III TMR
Suszyński Radosław V TM
Sygward Piotr III TM
Szagun Emilia VB LE
Szatkowki Maciej V LA
Szczygieł Marta V LA
Szerszeń Łukasz V TMR
Szewczuk Weronika V LA
Szumkowski Rafał III LP
Szwarc Michał V TM
Szykowski Łukasz III ZSZ
Szymańska Katarzyna V LA
Szymańska Joanna V LA
Szymański Dariusz V TMR
Śmiałek Iwona VB LE
Śmierzyńska Katarzyna VB LE
Tałałaj Sylwester III ZSZ
Tałałaj Danuta V TŻiGD
Tarkawian Sylwia VB LE
Tenus Edyta VB LE
Tomasiewicz Sylwia VB LE
Trocki Arkadiusz V TM
Tyc Andrzej III TM
Urbanowicz Paweł III ZSZ
Uszyński Dariusz V TM
Wajszczuk Monika VA LE
Wasilewski Łukasz V TM
Wasilewski Cezary V TMR
Waśkiewicz Adam V LA
Wiaterek Paweł III ZSZ
Wieliczko Kamil VA LE
Więcko Sebastian VA LE
Wilmont Paweł VA LE
Witek Paweł III LO
Witkowska Małgorzata VA LE
Wołkowiak Magdalena Elżbieta III LP
Wołkowska Natalia V TŻiGD
Woźniak Marzena VB LE
Wójcicki Paweł III TMR
Wyskiel Marcin V TM
Wysocka Joanna VB LE
Zajączkowska Barbara V TŻiGD
Zanio Sylwia III LO
Ziółkowski Bartosz III TMR
Złotorzyński Grzegorz III TM
Zubek Krzysztof V TM
Żarnowska Anna VB LE
Żarnowska Ewelina III LP
Żądełek Magdalena V TŻiGD
Żebrowska Emilia VA LE
Żejmo Piotr III ZSZ
Żukowski Sebastian V TMR
Żygadło Marta V TŻiGD
Żyrka Monika VB LE