2003

Andrzejewski Przemysław V TTŻ
Archutowski Damian IIIA ZSZ
Banul Marcin IIIA ZSZ
Baran Wiesław V TTŻ
Bareja Paweł III 3lTMR
Bembenek Anna V TTŻ
Borak Wojciech VA TMR
Borawski Łukasz V TR
Boublej Tomasz VB TMR
Chmyłko Michał VA TMR
Chwiszczuk Radosław IIIA ZSZ
Chyczkowska Anita V TTŻ
Ciborski Wojciech VB TMR
Cichomski Jakub IIIB ZSZ
Ciereszko Łukasz IIIB ZSZ
Czapliński Adam IIIB ZSZ
Czarniecki Sebastian III 3lTMR
Czepanko Paweł IIIA ZSZ
Czerepaniak Rafał IIIA ZSZ
Czerniawski Bartłomiej VB TMR
Czerwiński Adam IIIA ZSZ
Daczkowska Agata V TR
Daczkowski Marcin III 3lTMR
Dąbrowski Marcin IIIB ZSZ
Deptuła Konrad VA TMR
Dogiel Magdalena V TR
Dokudowicz Emilia V TTŻ
Dresner Iwona V TR
Drobot Michał VA TMR
Dzióbek Agnieszka V TR
Dzirba Marcin III 3lTMR
Fenik Michał IIIA ZSZ
Fiedorowicz Daniel IIIA ZSZ
Gałus Anna V TR
Goliński Krzysztof V TTŻ
Gołębiewski Grzegorz VB TMR
Gołota Justyna V TR
Gotowiec Monika V TTŻ
Gregorczyk Marcin V TR
Gronowski Piotr III 3lTMR
Gryber Zbigniew VB TMR
Gwizdek Damian IIIA ZSZ
Hulewicz Przemysław III 3lTMR
Iwanowski Grzegorz VA TMR
Jadowski Sebastian IIIB ZSZ
Jakołcewicz Łukasz VA TMR
Jakubiuk Kamil V TR
Janowicz Aldona V TTŻ
Jarkiewicz Marcin VB TMR
Jasińska Anna V TR
Jasińska Barbara V TR
Jędrej Daniel IIIB ZSZ
Józefowicz Kamila V TTŻ
Juchniewicz Joanna V TTŻ
Kabelis Dawid IIIB ZSZ
Kajak Daniel III 3lTMR
Kalinowska Agnieszka V TR
Kalińska Krystyna V TR
Kamińska Agnieszka V TR
Karasik Karol III 3lTMR
Karpyza Andrzej IIIA ZSZ
Kasialis Elżbieta V TTŻ
Klimowicz Maciej IIIA ZSZ
Kojro Przemysław VB TMR
Komorowski Mariusz IIIA ZSZ
Konstantynowicz Magdalena V TTŻ
Korzeniewski Mariusz IIIB ZSZ
Kościan Robert III 3lTMR
Kość Karol III 3lTMR
Kowalczuk Daniel VA TMR
Kowalski Krzysztof VB TMR
Kozeko Kamil VB TMR
Krasiejko Monika V TR
Król Piotr V TR
Krzyżewski Paweł III 3lTMR
Kuczyńska Anna V TR
Kuczyński Rafał IIIB ZSZ
Kuczyński Arkadiusz VB TMR
Kulikowska Joanna V TR
Kupczak Bartosz IIIB ZSZ
Kuś Piotr V TR
Laskowski Marcin VA TMR
Leśnik Magdalena V TR
Lis Daniel VB TMR
Liszewski Robert III 3lTMR
Lizurej Karol V TTŻ
Łabieniec Andrzej VA TMR
Łukaszewicz Krystyna V TR
Majewska Katarzyna V TTŻ
Maliński Grzegorz IIIA ZSZ
Maliński Radosław IIIA ZSZ
Malus Krzysztof IIIB ZSZ
Matusewicz Małgorzata V TTŻ
Mazur Daniel IIIB ZSZ
Mazurowski Grzegorz VB TMR
Miedziak Aneta V TR
Mikulska Anna V TR
Miłek Radosław VA TMR
Mioduchowska Karina V TR
Młynarczyk Łukasz VB TMR
Młynarczyk Jarosław III 3lTMR
Narkiewicz Rafał IIIB ZSZ
Nowacki Grzegorz IIIA ZSZ
Olechnowicz Łukasz IIIB ZSZ
Ożański Paweł V TTŻ
Paszkiewicz Barbara V TR
Pasztor Rafał IIIB ZSZ
Pawlak Marta V TR
Perkowski Paweł VA TMR
Perwejnis Grzegorz VA TMR
Piątkowski Marcin IIIB ZSZ
Pietrukowicz Jakub VB TMR
Pijarski Andrzej III 3lTMR
Przeździak Piotr V TTŻ
Rabcewicz Karol V TR
Rad Urszula V TTŻ
Radziwon Paweł VB TMR
Reichel Katarzyna V TTŻ
Rek Radosław IIIA ZSZ
Rotenberg Małgorzata V TTŻ
Rozumowska Iwona V TTŻ
Rzyp Paweł VB TMR
Sapela Justyna V TR
Sawicka Monika V TTŻ
Siemieniako Mariusz VB TMR
Siemieniako Tomasz VB TMR
Sikora Radosław VB TMR
Sikorski Mateusz III 3lTMR
Silimowicz Małgorzata V TTŻ
Siłkowski Kamil VA TMR
Siwek Marcin IIIB ZSZ
Skonieczko Marcin IIIB ZSZ
Skrzydel Kamil IIIB ZSZ
Sobolewska Renata V TTŻ
Sołomiewicz Barbara V TR
Stachurski Wojciech IIIA ZSZ
Starzewska Beata V TTŻ
Stefanowicz Grzegorz IIIA ZSZ
Sudyk Paweł V TR
Sulej Marcin IIIA ZSZ
Sulim Marta V TR
Szczepanek Robert VB TMR
Szmyd Rafał VB TMR
Szymański Rafał V TTŻ
Szymkiewicz Krzysztof VA TMR
Śpiewak Przemysław VB TMR
Świerczewski Mirosław IIIB ZSZ
Świerczewski Tadeusz IIIB ZSZ
Tarasewicz Maciej III 3lTMR
Tohan Serhij IIIB ZSZ
Tomasik Kamil III 3lTMR
Trofimuik Justyna V TR
Turczyn Marcin III 3lTMR
Tymcio Marcin IIIA ZSZ
Wagner Rafał V TTŻ
Wierciszewski Rafał VA TMR
Wójcik Sebastian V TR
Wójcik Katarzyna V TTŻ
Wójtowicz Michał III 3lTMR
Wróblewski Krystian VB TMR
Wyszomirski Paweł V TTŻ
Wyżykowski Arkadiusz III 3lTMR
Zajączkowski Paweł VA TMR
Zaremba Marzena V TTŻ
Zdybel Beata V TR
Żelepień Justyna V TTŻ