2002

Bach Kamil VA TMR
Bareja Kazimierz III 3lTMR
Barna Mariusz VB TMR
Bącik Paweł V TTŻ
Bednarowska Agata IVA LE
Białoboka Dagmara IVB LE
Błażejczyk Piotr IIIA ZSZ
Bomber Katarzyna IVA LE
Borowski Paweł VB TMR
Borsuk Katarzyna V TTŻ
Botwina Justyna IVB LE
Botwina Łukasz IIIA ZSZ
Bukowski Arkadiusz IVB LE
Bułchak Robert III 3lTMR
Buńko Andrzej IVA LE
Buraczewski Jakub VA TMR
Bzdera Małgorzata V TTŻ
Całuch Andrzej IIIA ZSZ
Całuch Arkadiusz VB TMR
Chmielewska Dorota IVB LE
Chmielewski Piotr VB TMR
Ciesielska Magdalena IVB LE
Cudny Jarosław VA TMR
Czajkowski Dawid IIIA ZSZ
Czapla Paweł V TR
Czerepaniak Aneta IVA LE
Czoków Aneta IVB LE
Dobrzelecka Monika IVA LE
Dominik Jacek VB TMR
Dudaniec Łukasz IVB LE
Dudek Sylwester IIIA ZSZ
Dzwonkowski Piotr IIIB ZSZ
Filipkowski Grzegorz III 3lTMR
Franke Grzegorz III 3lTMR
Furmańska Justyna IVB LE
Gaik Kamil IIIB ZSZ
Gałązowski Łukasz VA TMR
Gasińska Małgorzata IVA LE
Girulski Marek III 3lTMR
Głód Piotr IIIA ZSZ
Głuchowska Justyna IVB LE
Gojło Magdalena V TR
Gołoś Kamil IIIA ZSZ
Górka Dominik V TTŻ
Górka Dorota V TR
Grabski Marcin V TR
Hawrysz Iwona V TTŻ
Iwanowska Agnieszka V TTŻ
Iwańcio Ewa V TTŻ
Jackiewicz Łukasz VB TMR
Jajeśniak Grzegorz IIIB ZSZ
Jandzyk Piotr IIIB ZSZ
Janiszewski Adam IVB LE
Jarmołowicz Sylwia IVA LE
Jaskulski Grzegorz V TTŻ
Jaszczanin Piotr IIIB ZSZ
Jęndruszczak Aneta IVA LE
Jurkianiec Anna IVA LE
Kabelis Mariusz VA TMR
Kakińska Marzena V TR
Kalata Izabela V TR
Kamiński Łukasz IIIB ZSZ
Kaszucki Łukasz III 3lTMR
Kidaj Beata V TTŻ
Kisielewski Paweł IIIA ZSZ
Kobyliński Krzysztof VA TMR
Kochanowska Emilia IVA LE
Komar Robert IVB LE
Kondracka Katarzyna V TR
Konstantynowicz Daniel IIIB ZSZ
Końka Marcin IIIA ZSZ
Koper Monika IVA LE
Korzeniewski Lech VA TMR
Kotylak Joanna V TR
Kowalczuk Edyta V TR
Kowalewski Paweł IIIA ZSZ
Kowelska Joanna V TTŻ
Kowelski Daniel IIIB ZSZ
Kozakiewicz Marek IVB LE
Kozłowska Urszula VB TMR
Krauze Krystyna IVB LE
Krawczyk Sylwia V TR
Krupa Barbara IVA LE
Kryk Sylwia V TR
Krysiak Renata IVB LE
Krzyżewski Jarosław VB TMR
Kulas Mariusz VB TMR
Kulesza Paweł IIIA ZSZ
Kulesza Karolina IVA LE
Kutysz Alicja V TR
Litwin Marta V TTŻ
Łastowski Rafał V TR
Majewski Paweł IVA LE
Maligranda Piotr IIIA ZSZ
Małecka Agnieszka V TR
Mazur Mariusz IIIB ZSZ
Mazur Rafał IIIA ZSZ
Mikulska Dorota V TR
Modzelewska Anna V TTŻ
Mosińska Iwona IVB LE
Mosiński Mirosław IIIB ZSZ
Mroczkowski Adam IIIA ZSZ
Muśnicki Wojciech IVA LE
Nałysnyk Diana IVA LE
Nowacki Sebastian IIIA ZSZ
Orzoł Marlena IVB LE
Ossowski Sebastian IIIA ZSZ
Ostrowski Łukasz IIIB ZSZ
Owierczuk Kamil VB TMR
Pacholec Anna V TTŻ
Pachucki Adam III 3lTMR
Paszkowska Urszula IVA LE
Pawlaszek Anna IVB LE
Pawłowska Anna IVA LE
Piądel Przemysław IIIB ZSZ
Piądel Rafał IIIB ZSZ
Piątek Paweł IVA LE
Piech Agnieszka V TTŻ
Pietkiel Daniel IIIB ZSZ
Pietkiel Beata V TTŻ
Pietrzk Kamil VA TMR
Podbielski Marcin IVB LE
Polkowska Beata V TTŻ
Pouch Angelika IVA LE
Pożaroszczyk Lidia V TR
Preuss Marcin IVB LE
Pułkowski Mariusz IIIA ZSZ
Puszko Renata V TR
Raćkoś Grzegorz IVB LE
Radawiec Piotr IIIA ZSZ
Radzewicz Elżbieta IVA LE
Rebizant Marek VA TMR
Rogalski Mariusz V TTŻ
Rogiński Piotr VA TMR
Romanowska Magdalena IVB LE
Romel Damian VB TMR
Ruszczyk Daniel IIIA ZSZ
Ruszczyk Sylwia V TTŻ
Rynkiewicz Paweł VB TMR
Rypina Łukasz VB TMR
Sacharewicz Tomasz VA TMR
Sajewicz Katarzyna V TTŻ
Samsel Małgorzata IVA LE
Samul Dariusz IIIB ZSZ
Sawicka Ewelina V TTŻ
Sibilska Małgorzata V TTŻ
Sidorowicz Magdalena IVA LE
Sielski Mirosław V TTŻ
Sikorska Ewa IVB LE
Siwek Radosław VA TMR
Skawerk Marta V TTŻ
Skiberys Dawid IIIA ZSZ
Skiczewska Anna V TR
Skorynko Artur III 3lTMR
Skórski Marcin IIIB ZSZ
Sosnówka Jacek VB TMR
Stacewicz Marcin IVA LE
Stachura Paweł VB TMR
Stankiewicz Jacek IIIB ZSZ
Stefańska Agnieszka IVA LE
Stoma Małgorzata IVB LE
Strzelczyk Karol IIIA ZSZ
Suchorowiec Elżbieta IVB LE
Sudenis Marta IVA LE
Swacha Krzysztof III 3lTMR
Sygwar Piotr IIIB ZSZ
Szabla Karol VA TMR
Szczepanek Mariusz IIIA ZSZ
Szczubełek Mariusz IIIA ZSZ
Szczudło Michał IVB LE
Szkudlarek Daniel III 3lTMR
Szyksznian Agata V TTŻ
Szymkowska Ewelina IVB LE
Śmiertka Paweł VB TMR
Śniatała Justyna V TR
Świder Miczał III 3lTMR
Świderski Łukasz IIIA ZSZ
Tarkawian Andrzej VB TMR
Taszkun Karol IIIB ZSZ
Tukajło Piotr III 3lTMR
Tunkiewicz Anna IVA LE
Turło Marcin VA TMR
Turło Kamil IVB LE
Tyc Przemysław III 3lTMR
Tyc Krzysztof IIIA ZSZ
Urbanowicz Łukasz III 3lTMR
Urbanowicz Ewa V TTŻ
Wankiewicz Patrycja V TR
Wasyk Adriana IVA LE
Witkowski Tomasz IVB LE
Wołkowski Karol VA TMR
Woronowicz Mariola IVA LE
Wójcicki Paweł IIIA ZSZ
Wójcik Aneta V TR
Wójcik Małgorzata V TTŻ
Wysocki Paweł VA TMR
Zajączkowska Magdalena IVB LE
Zajączkowski Marcin III 3lTMR
Zalewski Przemysław IIIA ZSZ
Zapaśnik Małgorzata IVA LE
Zapaśnik Katarzyna IVA LE
Zatorski Paweł IVA LE
Zawadzka Justyna IVB LE
Zawadzki Karol IVA LE
Zinkiewicz Anna IVA LE
Ziółkowski Bartosz IIIB ZSZ
Złotorzyński Grzegorz IIIB ZSZ
Żabicka Żaneta IVB LE
Żebrowska Justyna V TR
Żelichowski Dariusz VB TMR
Żygadło Tomasz IVB LE