2001

Arabasz Marzena IVA LE
Banasik Daniel IIIB ZSZ
Bartkiewicz Marek VA TMR
Bartnikowski Krystian IIIA ZSZ
Bartoszewicz Karol IIIB ZSZ
Bekisz Piotr III 3lTMR
Bernatowicz Agnieszka IVB LE
Białobżeski Kamil IIIB ZSZ
Biedziuk Krzysztof IIIB ZSZ
Bielawski Sebastian IIIA ZSZ
Biłda Daniel VA TMR
Bitowt Jarosław IVA LE
Biżek Lidia IVB LE
Boczulak Mariola IVA LE
Bojko Kamil VA TMR
Bojko Arkadiusz VA TMR
Bojko Ewa IVB LE
Borkowska Monika V TTŻ
Borsuk Aneta V TTŻ
Brzostek Mariusz IIIA ZSZ
Buć Izabela V TTŻ
Bukowski Wojciech III 3lTMR
Bukowski Paweł VB TMR
Bukowski Piotr III 3lTMR
Burdyńska Agnieszka V TTŻ
Bylińska Agnieszka V TTŻ
Caban Jarosław IIIA ZSZ
Cholawo-Kalinowska Agnieszka IVB LE
Choma Piotr VB TMR
Cichomska Marzena IVB LE
Cichomski Marcin VB TMR
Ciesielska Katarzyna V TTŻ
Cimek Ewa V TR
Ciołek Wojciech IIIA ZSZ
Czoków Beata IVB LE
Czyżewska Marzena V TTŻ
Daczek Cezary IIIA ZSZ
Daniłowicz Krzysztof VB TMR
Dedolik Marta IVA LE
Dejnarowicz Paweł VB TMR
Dobrowolski Jacek IIIB ZSZ
Domżalska Agnieszka IVB LE
Dowgiałło Iwona IVB LE
Drzażdżyński jacek IIIB ZSZ
Duda Joanna IVA LE
Fenik Aneta V TTŻ
Frądczyk Marzena IVA LE
Gąbka Andrzej VA TMR
Gbur Małgorzata V TR
Gembal Karolina V TR
Girsza Jadwiga IVB LE
Giruć Kamil IIIA ZSZ
Górski Sławomir V TR
Gryszewska Aneta IVB LE
Grzybowska Emilia IVA LE
Grzybowski Daniel V TTŻ
Guba Adrian IIIA ZSZ
Gzyl Maciej III 3lTMR
Hepffner Agnieszka IVA LE
Hryniewicki Grzegorz VB TMR
Huryń Justyna V TTŻ
Iwaneczko Marcin VB TMR
Jabłońska Ewa V TR
Jabłoński Arkadiusz VB TMR
Janowicz Matra V TTŻ
Jasek Dariusz VB TMR
Jasińska Jolanta IVA LE
Jasowicz Jacek VB TMR
Jedynasty Tomasz VA TMR
Jędzura Julia V TTŻ
Jurcewicz Izabela IVB LE
Kaltenberg Ewa IVB LE
Kapszewicz Edyta V TTŻ
Karasik Piotr IIIB ZSZ
Karch Urszula V TTŻ
Karczewski Krzysztof V TTŻ
Kiełbasa Tadeusz IIIA ZSZ
Kiśluk Patrycjusz VB TMR
Klechowski Sylwester IIIB ZSZ
Klimko Robert IIIB ZSZ
Klisko Anna IVA LE
Kluk Krzysztof VA TMR
Kłonica Marcin V TTŻ
Kołakowska Joanna IVA LE
Komosiński Arkadiusz IIIB ZSZ
Konarska Marzena IVB LE
Kondratowicz Marta V TTŻ
Konopko Katarzyna IVB LE
Kosiński Krzysztof IIIB ZSZ
Kośnik Monika IVA LE
Kowalczyk Radosław III 3lTMR
Kowalczyk Daniel IIIB ZSZ
Kowalewski Grzegorz IIIA ZSZ
Kozłowski Marcin IIIA ZSZ
Krawczyk Krystyna IVA LE
Krawczyk Diana V TR
Król Sławomir VB TMR
Król Krzysztof IIIB ZSZ
Królikowski Tomasz V TTŻ
Kruk Piotr IIIA ZSZ
Krupiński Wiesław III 3lTMR
Kruszka Bernard IIIB ZSZ
Książek Kamil V TTŻ
Kubicki Krystian III 3lTMR
Kuczyńska Marta IVA LE
Kudyk Justyna V TR
Kulas Iwona V TR
Kulik Dariusz VB TMR
Kutnik Grzegorz VA TMR
Kwiatkowski Karol V TTŻ
Laskowski Przemysław IIIA ZSZ
Lech Karolina IVA LE
Lenard Marcin IVB LE
Lesiak Andrzej IIIB ZSZ
Leśnik Mariusz VA TMR
Lewicka Agnieszka IVB LE
Lipińska Monika V TR
Lis Kamil IVA LE
Litwin Katarzyna V TTŻ
Łanczkowski Tomasz IVA LE
Łapicz Marek IIIA ZSZ
Łoziński Marek IIIA ZSZ
Łozowska Marta IVA LE
Łukaszewicz Aneta IVB LE
Mać Ługasz IIIA ZSZ
Maliński Przemysław IIIB ZSZ
Małecka Katarzyna IVB LE
Marcinkiewicz Katarzyna III 3lTMR
Markowska Ewa V TTŻ
Mazur Karolina V TTŻ
Mederska Renata V TR
Michalewicz Patrycja V TR
Mieczkowski Mateusz VA TMR
Migdał Małgorzata IVA LE
Migdał Marcin IIIB ZSZ
Mikłasz Tomasz VB TMR
Milczarek Tomasz IIIB ZSZ
Molisak Tomasz IIIA ZSZ
Moroz Kamila IVB LE
Muczajko Ireneusz IVB LE
Mysiakowski Tomasz IVB LE
Nawaryński Arkadiusz IIIB ZSZ
Nesterowicz Artur VA TMR
Niewiadomska Katarzyna IVA LE
Niski Paweł V TTŻ
Niski Szymon V TTŻ
Nowiński Rafał V TR
Ojżanowski Krzysztof IIIA ZSZ
Olenkowicz Rafał III 3lTMR
Olszewski Dariusz VB TMR
Opiela Mateusz VA TMR
Pękalska Urszula V TR
Piecychna Rafał IIIA ZSZ
Pikuła Daniel IIIB ZSZ
Platz Barbara IVA LE
Połeć Tomasz IIIA ZSZ
Przywieczerska Marta IVB LE
Przywieczerska Bożena IVB LE
Pyrka Dariusz IVA LE
Rakowska Justyna IVB LE
Rałowiec Julita IVA LE
Rejent Łukasz V TR
Rozumowski Sławomir III 3lTMR
Rubin Maciej IIIA ZSZ
Ruszczyk Paweł VA TMR
Rutkowski Marcin IVB LE
Rutkowski Mirosław VA TMR
Rutkowski Krzysztof VA TMR
Rybiński Krystian IIIB ZSZ
Rymko Piotr IVA LE
Rymsza Grzegorz V TR
Rymszo Katarzyna V TR
Sadowski Piotr VB TMR
Schab Agnieszka IVB LE
Segin Tomasz V TTŻ
Senio Krzysztof III 3lTMR
Siedlecka Anna V TR
Sienicki Ryszard IIIA ZSZ
Sikora Iwona V TR
Skalski Michał IIIA ZSZ
Skiberys Krzysztof III 3lTMR
Skibicki Krystian IIIB ZSZ
Skorynko Adam IIIB ZSZ
Skrzypczak Szczepan III 3lTMR
Skupiński Krzysztof IIIB ZSZ
Sobolewski Marcin IIIA ZSZ
Stachelek Ewa IVA LE
Stankiewicz Agnieszka IVB LE
Stefaniak Radosław VA TMR
Suchecki Łukasz VA TMR
Szabata Danuta V TTŻ
Szarkiel Marzena IVA LE
Szczęsny Paweł VA TMR
Szczur Kamila IVA LE
Szewczyk Justyna IVB LE
Sznurkowski Artur VA TMR
Sztejter Krzysztof V TTŻ
Szydłowska Alicja IVA LE
Śmierzyński Karol VB TMR
Tepper Daniel IIIA ZSZ
Tomasiewicz Anna IVB LE
Tomaszewicz Marta IVB LE
Trachimowicz Monika IVA LE
Wajszczuk Agnieszka V TR
Walasiewicz Magdalena V TTŻ
Walewska Beata V TTŻ
Wardak Mirosław IIIA ZSZ
Warkowski Arkadiusz VA TMR
Wawrzynowicz Szczepan III 3lTMR
Wernicki Grzegorz IIIB ZSZ
Wichniarek Luiza V TTŻ
Więckowski Piotr IIIB ZSZ
Witeska Krzysztof III 3lTMR
Wojciechowski Grzegorz III 3lTMR
Wojnowski Andrzej IIIA ZSZ
Wójcik Benedykt IIIB ZSZ
Wójtowicz Anna IVA LE
Wróblewska Diana IVA LE
Wychódzki Mariusz III 3lTMR
Wyrozębski Piotr IVA LE
Zabłotny Daniel V TR
Zarecka Katarzyna V TR
Zarzecki Mariusz V TTŻ
Zinkiewicz Łukasz IVB LE
Żardzin Katarzyna IVA LE
Żejmo Monika V TR
Żejmo Andrzej VB TMR
Żelichowska Emilia V TR
Żółtowska Magdalena IVA LE
Żyła Iwona IVB LE