2000

Arciszewska Ewa VB TR
Bagińska Katarzyna VB TR
Banaszkiewicz Adrianna VA TR
Baranowska Barbara VA TR
Baranowski Adrian III 3lTMR
Bareja Paweł IIIA ZSZ
Barszcz Mariusz III 3lTMR
Białomyza Dominika VB TR
Bieniek Anna VA TR
Boczulak Anna VA TR
Bogorodź Beata VA TR
Botwina Aniela IV LE
Chomka Artur V TMR
Chorążewicz Arkadiusz V TMR
Chrapowicka Ewa VA TR
Cieplikowska Marta VB TR
Cieśluk Krzysztof IIIB ZSZ
Cybulski Mariusz V TMR
Czarniecki Sebastian IIIB ZSZ
Czeczko Jolanta VB TR
Czyżo Izabela VA TR
Daczkowski Marcin IIIB ZSZ
Daszkiewicz Renata IV LE
Demska Izabela VB TR
Dolińska Alicja IV LE
Domański Dominik IV LE
Drabarz Karolina IV LE
Dudziec Magdalena VB TR
Dyś Agnieszka III 3lTMR
Dzióbek Marta VB TR
Dzirba Marcin IIIB ZSZ
Frankowski Roman III 3lTMR
Fronckiewicz Krzysztof IIIB ZSZ
Giruć Ewa VB TR
Głogowski Karol V TMR
Gogalińska Barbara VA TR
Gołota Anna VB TR
Górska Sylwia IV LE
Hajdukiewicz-Dzik Izabela VB TR
Hryniewicki Krzysztof V TMR
Hulewicz Ewa IV LE
Hulewicz Przemysław IIIA ZSZ
Iwaniuk Katarzyna VA TR
Jadowski Jarosław V TMR
Jajeśniak Andrzej III 3lTMR
Jaroń Sylwia VB TR
Jedliński Jan IIIB ZSZ
Juchniewicz Sylwia VB TR
Jura Marta IV LE
Kachniarz Dariusz V TMR
Kaczorowski Przemysław IV LE
Kajak Daniel IIIB ZSZ
Kalinowski Paweł VA TR
Kaliszuk Jolanta IV LE
Karapuda Kamil III 3lTMR
Karny Piotr V TMR
Karolewicz Magdalena IV LE
Karpińska Julianna VB TR
Karsik Tomasz IIIA ZSZ
Kępka Mariusz V TMR
Kochański Tomasz III 3lTMR
Kołaszewska Katarzyna VA TR
Korzeniewski Grzegorz V TMR
Kosaty Mirosław VA TR
Kosowska Emilia VB TR
Kościan Robert IIIA ZSZ
Kościesza Przemysław IIIB ZSZ
Kościńska Barbara IV LE
Kość Karol IIIA ZSZ
Kowalik Wioletta IV LE
Krzyżewski Paweł IIIA ZSZ
Kukuła Marek V TMR
Kulesza Marlena VA TR
Kulik Edyta VA TR
Kuzyk Tomasz IV LE
Kwiatkowski Radosław IIIA ZSZ
Lenartowicz Marta VB TR
Leśnik Marek IV LE
Lipka Monika VB TR
Liszewski Robert IIIB ZSZ
Łabanowski Paweł V TMR
Łojko Piotr IIIB ZSZ
Łuniewska Marta IV LE
Mackiewicz Ireneusz V TMR
Majewski Tomasz V TMR
Małanowski Grzegorz V TMR
Markowski Sławomir IIIB ZSZ
Mączka Piotr IV LE
Mioduchowski Jacek V TMR
Misiejuk Sebastian III 3lTMR
Muczyń Zbigniew III 3lTMR
Naruszko Łukasz VA TR
Nienałtowska Monika VB TR
Oleksiak Jowita VA TR
Orzechowski Paweł IIIA ZSZ
Osinowicz Marlena VA TR
Ożańska Iwona IV LE
Pachołek Wiesław IV LE
Pałamarczuk Urszula VB TR
Pawlak Tomasz VA TR
Petko Anna IV LE
Petruś Grzegorz IIIA ZSZ
Pękala Dorota IV LE
Pianka Monika IV LE
Pijarski Andrzej IIIB ZSZ
Podbielski Adam IV LE
Podeszwa Adam IV LE
Podkomorzy Krystian IIIA ZSZ
Podlawski Marcin VA TR
Popielarz Edyta VB TR
Posoch Joanna VA TR
Pszczoła Krzysztof V TMR
Pugowska Anna IV LE
Puszko Grzegorz III 3lTMR
Reszko Agnieszka IV LE
Rodak Agata VB TR
Rokicki Karol IIIB ZSZ
Rola Marcin V TMR
Rotenberg Adam IIIB ZSZ
Rutkowska Agnieszka VB TR
Rymszewicz Tomasz V TMR
Segin Urszula VB TR
Sikorski Mateusz IIIB ZSZ
Siwek Anna IV LE
Skórka Agnieszka VB TR
Skrzypa Daniel IIIB ZSZ
Stadnik Andrzej IIIB ZSZ
Stecka Danuta IV LE
Stefanowicz Janina VA TR
Stefańska Marzena VB TR
Stepnowska Marta VA TR
Stoma Anna IV LE
Swacha Ewelina VA TR
Szczerbowicz Tadeusz III 3lTMR
Szkudlarek Agnieszka III 3lTMR
Szmyd Łukasz V TMR
Szukis Piotr V TMR
Szuksztul Marcin V TMR
Śmierzyńska Anna IV LE
Tarasewicz Maciej IIIA ZSZ
Tomasik Kamil IIIA ZSZ
Turczyn Marcin IIIB ZSZ
Turkiewicz Marika VB TR
Umiński Łukasz IIIA ZSZ
Wardak Karol IIIB ZSZ
Waszczak Joanna VA TR
Wieromiej Agnieszka IV LE
Wilczyński Grzegorz V TMR
Winiarski Grzegorz V TMR
Wiórko Magdalena VB TR
Wiśniewska Iwona III 3lTMR
Witek Marcin VA TR
Witnik Andrzej IIIA ZSZ
Witnik Eugeniusz IIIA ZSZ
Włodarczyk Marcin IIIB ZSZ
Wojciechowska Justyna IV LE
Wojgianica Przemysław V TMR
Wojtkowski Daniel IV LE
Woronowicz Agnieszka IV LE
Woźnica Paweł V TMR
Wójcik Anna III 3lTMR
Wójtowicz Michał IIIA ZSZ
Wyżykowski Arkadiusz IIIA ZSZ
Zapadka Tomasz IIIA ZSZ
Zapałowski Łukasz IIIA ZSZ
Zaworska Aneta VB TR
Zdunek Dariusz III 3lTMR
Złotorzyński Piotr IIIA ZSZ
Żukowska Joanna IV LE
Żywicka Magdalena VB TR
Żyżyk Katarzyna IV LE