1999

Arminajtis Mariusz IIIA ZSZ
Bagiński Piotr IIIB ZSZ
Bareja Kazimierz IIIA ZSZ
Beczek Krzysztof III 3lTR
Bieniek Adam IIIB ZSZ
Biernacka Natalia V TR
Bierżyński Robert VB TMR
Biłanicz Tymoteusz VA TMR
Bochenek Paweł III 3lTR
Bogdziewicz Justyna V TR
Bukowski Rafał IIIA ZSZ
Bukowski Tomasz III 3lTR
Bułhak Robert IIIA ZSZ
Cieślak Piotr IIIB ZSZ
Cybulski Andrzej IIIB ZSZ
Cyrulik Marcin VB TMR
Czupryna Joanna V TR
Dados Małgorzata III 3lTR
Daniluk Andrzej VB TMR
Daniłowicz Monika V TR
Dejnecka Sylwia V TR
Dobrowolski Tomasz IIIB ZSZ
Dobrzyński Tomasz VB TMR
Drozdowicz Grażyna III 3lTR
Duda Małgorzata V TR
Dudzińska Aneta III 3lTR
Dunaj Dominik IIIA ZSZ
Dziębowski Artur VB TMR
Fenik Marcin IIIB ZSZ
Filipkowski Rafał IIIA ZSZ
Filipkowski Grzegorz IIIA ZSZ
Flis Tomasz VB TMR
Franke Grzegorz IIIB ZSZ
Gawrylczyk Magdalena III 3lTR
Girulski Marek IIIA ZSZ
Górka Lucyna III 3lTR
Gronowski Grzegorz III 3lTR
Gronowski Piotr IIIB ZSZ
Gryczka Wojciech VA TMR
Gutowski Ryszard III 3lTR
Jasek Marcin VB TMR
Jasińska Urszula V TR
Jaworski Adam IIIA ZSZ
Jeznach Anna V TR
Juchniewicz Mariusz III 3lTR
Jurewicz Joanna V TR
Kaczmarczyk Tomasz VB TMR
Kalista Radosław VB TMR
Kaliszewski Andrzej IIIB ZSZ
Kaniuka Marcin V TR
Kaszucki Łukasz IIIA ZSZ
Kazberuk Marcin IIIB ZSZ
Kazberuk Bogusława V TR
Kijko Sebastian VB TMR
Klimowicz Łukasz IIIB ZSZ
Kłak Wojciech VA TMR
Kolasiński Krzysztof VB TMR
Kołowiecki Marcin VA TMR
Koper Magdalena V TR
Korzeniewski Marek VB TMR
Kosaty Sandra V TR
Kot Piotr VA TMR
Krasodomski Daniel VA TMR
Kruszewski Marcin VA TMR
Kucharski Krzysztof VB TMR
Kupicz Krzysztof VB TMR
Kurowska Bogumiła V TR
Kuźmicka Anita V TR
Kwaśniewski Kamil III 3lTR
Linowski Mariusz IIIA ZSZ
Liszewska Ewa V TR
Maciejczuk Artur VA TMR
Makaj Robert VB TMR
Malus Grzegorz IIIA ZSZ
Malus Agnieszka III 3lTR
Mazur Marek IIIA ZSZ
Milewicz Zbigniew VA TMR
Mińczuk Mariusz III 3lTR
Młynarczyk Jarosław IIIB ZSZ
Nazarkiewicz Joanna V TR
Niski Przemysław VA TMR
Nowak Paweł VB TMR
Olszewski Daniel VB TMR
Opałka Anna V TR
Pachucki Adam IIIA ZSZ
Pawlik Zbigniew VA TMR
Paździor Elżbieta V TR
Piasta Piotr IIIB ZSZ
Piórkowski Jarosław III 3lTR
Popiołek Marta III 3lTR
Potrzuski Mirosław IIIB ZSZ
Pyrzak Rafał IIIB ZSZ
Racki Piotr III 3lTR
Rafalczyk Agnieszka V TR
Roicki Daniel III 3lTR
Roksela Kamil VB TMR
Romanowska Ewa V TR
Rydzewska Aneta III 3lTR
Rząd Marek IIIA ZSZ
Sanajko Katarzyna III 3lTR
Sielska Anna V TR
Skorynko Artur IIIB ZSZ
Sobieszczuk Małgorzata III 3lTR
Staniewicz Monika V TR
Stankiewicz Jacek VB TMR
Stankiewicz Dorota III 3lTR
Stasiak Emilia V TR
Stróżek Dariusz IIIB ZSZ
Swacha Krzysztof IIIB ZSZ
Szewc Adam VB TMR
Szkudlarek Daniel IIIB ZSZ
Szmelc Marta V TR
Szumska Bogumiła III 3lTR
Szymkowska Małgorzata III 3lTR
Świder Michał IIIA ZSZ
Świętoń Krzysztof VA TMR
Tukajło Piotr IIIB ZSZ
Turczyński Zbigniew VB TMR
Tyc Przemysław IIIA ZSZ
Urbanowicz Łukasz IIIB ZSZ
Wieczorek Marta V TR
Wiński Artur III 3lTR
Wirbał Magdalena V TR
Witkowska Ewa V TR
Włosik Mariusz VB TMR
Wojciechowska Edyta V TR
Wojciechowski Marcin VA TMR
Wojsznis Anita III 3lTR
Wróbel Daniel VB TMR
Zajączkowski Marcin VA TMR
Zajączkowski Marcin IIIB ZSZ
Zalewska Monika V TR
Zalewski Piotr IIIB ZSZ
Zanio Jan IIIA ZSZ
Zanio Artur IIIA ZSZ
Zbiciak Monika III 3lTR
Zdanowicz Daniel IIIA ZSZ
Zglejszewski Adam III 3lTR
Żejmo Artur VA TMR
Żukowski Piotr VB TMR
Żygadło Izabela V TR