1997

Bajger Łukasz VB TMR
Bakiewicz Tomasz VA TMR
Banach Norbert VA TMR
Baranowska Anna VA TR
Baranowska Agnieszka III 3lTR
Baranowski Adrian IIIB ZSZ
Barszcz Mariusz IIIA ZSZ
Barszcz Robert IIIB ZSZ
Bastek Beata VA TR
Biedrzycki Paweł VB TMR
Borowski Artur VA TMR
Borsuk Beata VA TR
Broniszewska Maria VB TR
Bukowski Mariusz VB TMR
Bukowski Dariusz VB TMR
Butrym Tomasz IIIB ZSZ
Całkowski Jarosław III 3lTMR
Chmielewski Tomasz IIIB ZSZ
Chorążewicz Anna VA TR
Chudziński Marcin IIIB ZSZ
Cyrulik Marta VA TR
Dados Krzysztof VB TMR
Danielak Monika VA TR
Danowski Marcin VA TMR
Dębik Urszula III ZasSR
Dębnicki Grzegorz III ZasSR
Dęby Mariusz IIIB ZSZ
Dojlido Angelika VB TR
Drozd Izabela VB TR
Dudo Jacek VB TMR
Duryło Adam VA TMR
Dyś Agnieszka III ZasSR
Fenyk Jarosław VA TMR
Florczak Dominika III 3lTR
Fronkowski Roman IIIA ZSZ
Fuks Joanna VB TR
Gajewski Jarosław IIIA ZSZ
Gibowski Dariusz III 3lTMR
Giemza Mariusz VA TMR
Gołębiowska Marzena III 3lTR
Gotowiec Beata VA TR
Grala Wojciech III 3lTMR
Gut Dorota VB TR
Hładyniuk Krzysztof III 3lTMR
Hryniewicki Sebastian III 3lTMR
Hryniewicki Marek VA TMR
Jajeśniak Andrzej IIIA ZSZ
Jajeśniak Agata VA TR
Janicki Adam III 3lTR
Jankowska Agnieszka VB TR
Janowicz Aneta VA TR
Jasińska Aneta III 3lTR
Jasińska Iwona III ZasSR
Jowsa Andrzej VB TMR
Jurewicz Wojciech III 3lTMR
Jurkian Artur VB TMR
Kanak Edyta III 3lTR
Karapuda Kamil IIIA ZSZ
Kendyk Tomasz III 3lTMR
Kędzior Wiesław III 3lTMR
Kierwiak Maciej VB TMR
Kiślak Mariusz III 3lTR
Klepacka Beata VA TR
Kochmański Tomasz IIIA ZSZ
Koczergo Marcin VB TMR
Kołek Rafał III 3lTMR
Kondrat Zdzisław IIIB ZSZ
Kosaty Przemysław III 3lTMR
Kowalczuk Katarzyna VB TR
Kozik Edyta VA TR
Kragiel Dariusz III 3lTMR
Krakowiak Sebastian VA TMR
Krasnowski Marek VA TMR
Kubicki Krystian IIIB ZSZ
Kulesza Mirosław VA TMR
Kupiszewski Krzysztof III 3lTR
Kuprewicz Piotr III 3lTMR
Kurkiewicz Katarzyna III 3lTR
Kurko Tomasz III 3lTMR
Kurowski Józef III 3lTMR
Kurowski Artur III ZasSR
Kusiak Grzegorz III 3lTR
Lebiedziak Katarzyna VB TR
Lewandowska Bogumiła III ZasSR
Lis Jerzy III ZasSR
Litwińczuk Edward III 3lTMR
Łempicki Rafał III 3lTMR
Łukasik Arkadiusz IIIA ZSZ
Łukasik Adam IIIB ZSZ
Łukaszewska Barbara III 3lTR
Łyszczarek Ewa VA TR
Machul Aneta VA TR
Maciejuk Marta VA TR
Marciniak Mariusz IIIA ZSZ
Maśkiewicz Magdalena VB TR
Mieczkowski Jarosław VB TMR
Miernik Krzysztof VA TMR
Miklasz Arkadiusz III 3lTR
Mikolik Andrzej VA TMR
Mikołajczyk Jacek VA TMR
Misiejuk Sebastian IIIB ZSZ
Momot Joanna III 3lTR
Mondzielewski Ryszard VA TMR
Mozyrko Marta III ZasSR
Mroczyńska Marzena III ZasSR
Muczyń Zbigniew IIIA ZSZ
Nahorny Bogdan III 3lTMR
Narbutowicz Mariusz IIIA ZSZ
Narbutowicz Waldemar IIIA ZSZ
Nawarzyński Grzegorz III 3lTMR
Nowicki Tomasz IIIB ZSZ
Olenkowicz Ryszard III ZasSR
Olenkowicz Rafał IIIA ZSZ
Olenkowicz Zdzisław IIIA ZSZ
Ordowski Rafał IIIA ZSZ
Pacholec Krzysztof IIIA ZSZ
Pasiuk Fabian IIIA ZSZ
Paśnikowska Magdalena III ZasSR
Pawluczuk Piotr IIIB ZSZ
Pawońska Katarzyna VA TR
Petruś Dariusz IIIA ZSZ
Piątek Piotr VB TMR
Pienkosz Wojciech VA TMR
Pietrak Krzysztof III 3lTMR
Pietrzak Anna VA TR
Pilimon Adam III 3lTMR
Pilwiński Wojciech VA TMR
Piotrowicz Sylwester VA TMR
Piwowarczyk Monika VB TR
Polczyński Zbigniew IIIB ZSZ
Połubiński Dariusz III 3lTMR
Ponichtera Agnieszka VB TR
Poniewozik Artur III 3lTMR
Popielarz Rafał IIIA ZSZ
Popławska Monika VB TR
Potyra Mariusz VB TMR
Prawecki Marek IIIB ZSZ
Przywieczerska Barbara III ZasSR
Przywieczerski Mariusz III 3lTMR
Puszko Grzegorz IIIB ZSZ
Racis Marek IIIB ZSZ
Rauba Ewa VB TR
Rewkowski Tomasz VB TMR
Romanko Arkadiusz III 3lTR
Rożenko Izabela VA TR
Rudź Tomasz IIIA ZSZ
Ruszczyński Robert IIIA ZSZ
Rutkowski Krzysztof IIIA ZSZ
Ryckowski Jacek VA TMR
Rzepka Daniel VB TMR
Sabal Radosław III 3lTR
Sajewicz Monika VB TR
Sapiński Daniel VB TMR
Siwek Jarosław IIIB ZSZ
Skóra Andrzej III 3lTMR
Stadnik Daniel IIIA ZSZ
Stanisławska Anna VB TR
Stankiewicz Artur VA TMR
Stankiewicz Rafał III ZasSR
Stańczak Arkadiusz III 3lTR
Staruk Anna VA TR
Stępień Krzysztof IIIA ZSZ
Supińska Bożena VB TR
Szczerbowicz Tadeusz IIIB ZSZ
Szewczuk Leszek VB TMR
Szkudlarek Agnieszka III ZasSR
Szymański Bartłomiej III 3lTR
Szymczak Klaudia III ZasSR
Szypulska Marlena VA TR
Telicki Artur IIIB ZSZ
Tokarski Dariusz III ZasSR
Tokarz Karol IIIB ZSZ
Tomkiewicz Adam IIIA ZSZ
Topa Krzysztof III 3lTR
Turek Tomasz VB TMR
Tymcio Dariusz VA TMR
Wawrzynowicz Szczepan III ZasSR
Wądołowska Agnieszka VA TR
Wegiera Adrianna VB TR
Wielopolska Elżbieta VB TR
Wiśniewska Iwona III ZasSR
Wiśniewski Piotr IIIB ZSZ
Workun Rafał IIIB ZSZ
Woronowicz Arkadiusz III 3lTMR
Woźniczko Jacek VB TMR
Wójcik Anna III ZasSR
Wróblewska Iwona VB TR
Zadroga Piotr III 3lTR
Zalewski Emil IIIA ZSZ
Zapałowski Paweł IIIA ZSZ
Zarembska Barbara VA TR
Zawadzka Urszula VB TR
Zglejszewski Zbigniew IIIB ZSZ
Zglinicka Sabina VB TR
Zielińska Agnieszka III ZasSR
Ziemba Robert VB TMR
Zimny Waldemar VB TMR