1995

Adakimowicz Andrzej IIIB ZMR
Andrysz Sebastian VB TMR
Andrzejczyk Grzegorz V TR
Barycz Mirosław III 3lTMR
Biernacka Barbara V TR
Bogdziun Jolanta III ZR
Bogórska Irena III ZR
Borkowski Andrzej IIIB ZMR
Bronowicki Radosław IIIB ZMR
Buczyński Romuald III ZR
Bućko Sławomir VA TMR
Burek Mariusz IIIC ZMR
Butrym Maria V TR
Całkowski Leszek IIIB ZMR
Cedrowski Paweł VA TMR
Chalimoniuk Radosław IIIC ZMR
Charubin Zbigniew IIIB ZMR
Chyczkowska Małgorzata V TR
Cyruliczek Robert IIIB ZMR
Czubacki Mariusz III 3lTMR
Czyżewska Agnieszka V TR
Droździel Krzysztof IIIC ZMR
Dubik Olga V TR
Duda Jarosław IIIC ZMR
Dyniec Wojciech IIIA ZMR
Dziębowski Krzysztof VB TMR
Fryzowicz Beata III ZR
Gaczyński Mariusz VA TMR
Gasek Dorota III 3lTMR
Gembal Krztsztof IIIC ZMR
Gińć Wojciech IIIC ZMR
Girsza Andrzej IIIA ZMR
Głogowski Mirosław IIIA ZMR
Gołąbek Anna V TR
Górska Alina V TR
Gronowski Grzegorz IIIC ZMR
Gryszkowski Dariusz VB TMR
Hajduczenia Artur VA TMR
Hajduk Jarosław III 3lTMR
Haszkiewicz Monika V TR
Jabłońska Renata III 3lTMR
Jachimek Rafał VB TMR
Janków Krzysztof IIIB ZMR
Jasińska Mariola III ZR
Jasiński Krzysztof IIIB ZMR
Jędrzejczyk Agnieszka III 3lTMR
Jurewicz Radosław VB TMR
Jurgiełajtis Karol VB TMR
Kalinowska Beata III 3lTMR
Kalus Radosław VB TMR
Kamiński Sylwester III ZR
Kieda Jolanta III 3lTMR
Kleibs Dariusz IIIC ZMR
Kleszcz Beata III ZR
Kluz Agnieszka V TR
Kostyk Mirosław IIIA ZMR
Kościuk Andrzej VA TMR
Kowalewski Rafał IIIA ZMR
Kowalski Sławomir III 3lTMR
Kownacki Wojciech VA TMR
Kozłowski Bartosz VA TMR
Krawczyk Marzena III 3lTMR
Krupa Janusz IIIA ZMR
Kulbacki Marek IIIB ZMR
Kunicki Dominik VA TMR
Kurowska Anna III ZR
Kurowski Mariusz IIIB ZMR
Kustra Marek IIIB ZMR
Kużmiński Konrad III 3lTMR
Lewandowska Barbara V TR
Lipski Karol IIIA ZMR
Lisiecki Marek III ZR
Łabanowski Jacek IIIC ZMR
Łaniusz Marcin IIIA ZMR
Łyszczarek Mariusz VB TMR
Maczan Małgorzata V TR
Majewski Krzysztof IIIA ZMR
Małkowski Mirosław VB TMR
Marciniak Leszek VA TMR
Marcinkiewicz Piotr III 3lTMR
Mazur Marcin IIIA ZMR
Mizura Paweł VA TMR
Morawski Dariusz III 3lTMR
Mróz Agnieszka V TR
Muszyński Michał VA TMR
Nagelski Robert IIIB ZMR
Nikoniuk Tomasz IIIA ZMR
Niski Grzegorz VA TMR
Oleszkiewicz Izabela III ZR
Oryl Piotr III 3lTMR
Osadowska Agnieszka V TR
Ostaszewska Agata III ZR
Pac Andrzej IIIA ZMR
Pac Grażyna III ZR
Panasiuk Tomasz VA TMR
Panek Dariusz VA TMR
Paulukanis Edward III 3lTMR
Pawluczuk Alina V TR
Petruś Janusz IIIB ZMR
Pędzich Robert VB TMR
Pierzchała Krzysztof VB TMR
Pliszewski Mariusz V TR
Płoska Marzena III ZR
Pogorzelski Mirosław V TR
Ponichtera Andrzej IIIB ZMR
Popiołek Mariusz IIIC ZMR
Radziwon Marek VB TMR
Raube Andrzej VA TMR
Roszig Erwin VB TMR
Rubin Jarosław III 3lTMR
Rudź Mariusz IIIA ZMR
Rusiecki Jarosław VA TMR
Rutkowski Janusz IIIA ZMR
Rutkowski Zbigniew IIIA ZMR
Rzeczycki Andrzej VB TMR
Rzepkowski Krzysztof IIIC ZMR
Sawicki Arkadiusz VB TMR
Sielewicz Bożena III 3lTMR
Skomorok Robert IIIB ZMR
Skomorok Darek IIIB ZMR
Skonieczko Dariusz IIIB ZMR
Sokołowski Robert VA TMR
Sołowiej Andrzej VB TMR
Spiczko Sabina V TR
Stankiewicz Iwona V TR
Stefaniuk Robert IIIB ZMR
Stefanowicz Robert IIIB ZMR
Stępień Małgorzata V TR
Strzałecki Jacek VB TMR
Sudenis Dariusz IIIA ZMR
Sudenis Krzysztof IIIA ZMR
Surwiłło Arkadiusz VB TMR
Sylwański Marcin VA TMR
Szałkowski Grzegorz IIIC ZMR
Szczerbowicz Robert IIIC ZMR
Szczurko Andrzej VA TMR
Szewczyk Jacek III 3lTMR
Sznip Kamila III ZR
Szulc Anna III ZR
Śliwoski Piotr VA TMR
Tełeńko Edyta III 3lTMR
Tomasiewicz Ewa V TR
Tumilewicz Iwona III 3lTMR
Wandzel Edward VB TMR
Warno Rafał IIIC ZMR
Wasilewski Tomasz VA TMR
Wasilewski Robert IIIB ZMR
Wawer Paweł IIIB ZMR
Wawer Piotr IIIB ZMR
Wąsowicz Ireneusz III 3lTMR
Wejs Zbigniew VB TMR
Wejsło Małgorzata V TR
Welzman Sebastian VB TMR
Widuto Sylwia III ZR
Wołczak Robert VB TMR
Wołejko Marcin IIIA ZMR
Wożniakowski Sławomir VB TMR
Wrona Mariusz VB TMR
Wtulich Mariusz VA TMR
Wypyncrak Rafał IIIC ZMR
Zając Krzysztof IIIC ZMR
Zdybel Roman IIIB ZMR
Zejda Andrzej IIIC ZMR
Zęgota Paweł III 3lTMR
Zmitrowicz Marek III 3lTMR
Żelepień Jarosław IIIC ZMR
Żygadło Tadeusz III 3lTMR