1994

Adamowicz Elżbieta V TH
Andrzejczuk Joanna V TH
Andrzejewski Marcin VC TMR
Antoniak Andrzej IIIA ZMR
Bałda Daniel IIIA ZMR
Banach Janusz IIIA ZMR
Baran Radosław IIIA ZMR
Baranowska Agnieszka III ZR
Baranowski Artur III 3lTMR
Baranowski Zbigniew IIIA ZMR
Berger Piotr VA TMR
Bierżyńska Anna III ZR
Błaszczak Aneta V TR
Błażejewski Jarosław III 3lTMR
Bogdański Adam IIIA ZMR
Budzik Zbigniew IIIC ZMR
Burek Wojciech III 3lTMR
Całkowski Jarosław IIIA ZMR
Chruściński Waldemar III 3lTMR
Cielecka Izabela V TR
Ciołek Zbigniew IIIB ZMR
Cudowska Iwona V TH
Czeczko Adam IIIC ZMR
Czejdo Ludwik V TH
Danowski Tomasz V TH
Daszuta Robert IIIC ZMR
Dąbrowska Agnieszka V TR
Dębik Bogdan IIIC ZMR
Dębowski Piotr IIIB ZMR
Dębska Aneta V TR
Dogiel Robert VA TMR
Domański Robert VA TMR
Domżała Adam V TH
Doroszkiewicz Marek VC TMR
Duda Leszek III 3lTMR
Dudek Robert III 3lTMR
Dudys Tomasz VC TMR
Dzik Stefan III 3lTMR
Ejsmont Dariusz VA TMR
Fejfer Krzysztof VB TMR
Filemonowicz Teresa III ZR
Florczyk Dominika III ZR
Gacyk Tomasz VB TMR
Gajowniczek Andrzej IIIB ZMR
Garbarz Jacek VC TMR
Gasperowicz Krzysztof VC TMR
Geletz Anna V TH
Gibowski Dariusz IIIC ZMR
Giczewska Renata III ZR
Godlewski Marek IIIA ZMR
Gomoła Danuta V TR
Gościak Bogusław VA TMR
Gójski Artur III 3lTMR
Grzegorz Karol VB TMR
Grzeszczak Emil IIIC ZMR
Hawieńczyk Elżbieta V TR
Hryniewicki Sebastian IIIB ZMR
Hryniewicki Bogdan IIIC ZMR
Jakacki Marcin VB TMR
Janczewski Adam III 3lTMR
Janczewski Andrzej V TH
Janicka Marzena V TR
Janicki Adam IIIA ZMR
Jarocki Krzysztof IIIA ZMR
Jasińska Aneta III ZR
Juran Mariusz IIIA ZMR
Jurek Beata V TH
Kacprzak Iwona V TH
Kaczorowski Marian VC TMR
Kanak Edyta III ZR
Karabela Szymon IIIB ZMR
Karkut Anna V TH
Karpiuk Piotr IIIC ZMR
Kędzior Elżbieta V TR
Kędzior Wiesław IIIB ZMR
Kęsik Jacek III 3lTMR
Kidaj Marek IIIC ZMR
Kiełbasa Tadeusz III 3lTMR
Kisielewicz Renata V TR
Kiślak Mariusz III ZR
Kitlasz Elżbieta V TR
Knop Grzegorz IIIA ZMR
Kochanowski Tomasz VB TMR
Koczergo Monika V TH
Kolbus Krzysztof VB TMR
Korbus Paweł IIIB ZMR
Kordecki Rafał IIIB ZMR
Kos Krzysztof III 3lTMR
Kosaty Przemysław IIIC ZMR
Kość Marek IIIA ZMR
Kozakiewicz Marcin IIIB ZMR
Kozłowska Ewa V TR
Kryk Lidia V TH
Krzywicki Mariusz VA TMR
Kubisz Leszek III 3lTMR
Kucharska Krystyna V TR
Kuliński Karol IIIA ZMR
Kupiszewski Krzysztof IIIA ZMR
Kuriata Ireneusz IIIB ZMR
Kurkiewicz Katarzyna III ZR
Kurowski Janusz IIIC ZMR
Kwiatkowski Krzysztof VB TMR
Ledwin Piotr VB TMR
Lewkowicz Iwona V TH
Lipka Jacek III 3lTMR
Ludwa Krzysztof VB TMR
Ludwikowski Marek IIIA ZMR
Łakus Jarosław IIIC ZMR
Łakuś Jolanta III ZR
Łaszczuk Andrzej VA TMR
Łazowski Marcin IIIC ZMR
Łempicki Rafał IIIC ZMR
Łojko Adam IIIA ZMR
Łukasik Mariusz IIIB ZMR
Łukaszewska Barbara III ZR
Marcinowska Urszula III ZR
Marzec Andrzej VA TMR
Masztalerz Aneta V TR
Matusiewicz Tomasz VA TMR
Mączyński Krzysztof VB TMR
Michalak Andrzej III 3lTMR
Mierzejewski Piotr IIIA ZMR
Mikłasz Arkadiusz III ZR
Momot Joanna III ZR
Moroz Arkadiusz IIIB ZMR
Mrozowski Arkadiusz VC TMR
Musik Robert IIIA ZMR
Nahorny Bogdan IIIB ZMR
Nałysnyk Małgorzata V TR
Narbutowicz Ewa V TH
Nawaryński Grzegorz IIIC ZMR
Nazarkiewicz Marcin VA TMR
Niedźwiecki Zbigniew VC TMR
Nowicka Elżbieta V TH
Oleszkiewicz Maciej VC TMR
Ołdak Józef IIIC ZMR
Osinka Rafał VB TMR
Otłuch Mariusz IIIB ZMR
Pawłowski Piotr IIIB ZMR
Pąk Mirosław IIIB ZMR
Perfikowski Jarosław IIIB ZMR
Pietrzyk Mariusz VA TMR
Pietrzykowski Mariusz IIIC ZMR
Piliszka Dariusz IIIC ZMR
Piniaha Michał VB TMR
Plisko Agnieszka V TH
Plitnik Bogusława V TR
Podbiereźny Mirosław VA TMR
Politowska Małgorzata V TH
Popik Anna V TH
Popławski Mariusz IIIA ZMR
Pożaroszczyk Karol VA TMR
Pryciak Sławomir III ZR
Przybyłowski Dariusz VC TMR
Pucer Robert VB TMR
Radzewicz Zbigniew VA TMR
Rentkowski Mirosław III 3lTMR
Reszka Dariusz VA TMR
Rędzińska Barbara V TH
Rędzińska Ewa V TH
Rodziewicz Andrzej IIIA ZMR
Ropa Piotr IIIB ZMR
Rosa Anna V TH
Roszak Szymon VC TMR
Rynkiewicz Lucyna V TR
Sabal Radosław IIIA ZMR
Sadowska Anna V TR
Sedrowska Dorota III ZR
Seges Robert VA TMR
Siekaniec Teresa V TR
Sielawa Robert VA TMR
Siemaszko Katarzyna III ZR
Sienicki Tomasz IIIC ZMR
Sienkiewicz Arkadiusz VB TMR
Sienkiewicz Krzysztof VC TMR
Smolańczuk Mariusz IIIB ZMR
Sokołowski Mariusz VC TMR
Soszko Adam VA TMR
Stanisławski Piotr IIIB ZMR
Stańczuk Arkadiusz III ZR
Stasiak Małgorzata V TH
Stefaniuk Agnieszka III ZR
Stoińska Katarzyna V TH
Styczyńska Małgorzata V TH
Sucharzewski Paweł VC TMR
Suchodolska Katarzyna V TR
Supeło Maciej IIIC ZMR
Suska Andrzej III ZR
Szamrej Krzysztof VB TMR
Szczepanek Mariusz VC TMR
Szczepańczyk Adam III 3lTMR
Szczepura Tomasz VA TMR
Szukis Adam VC TMR
Szymanek Jerzy VB TMR
Szymańska Ewa V TR
Szymański Adam IIIC ZMR
Szymański Grzegorz VC TMR
Szymański Rafał V TH
Szyszko Iwona V TH
Tełeńko Mariusz IIIC ZMR
Tomaszewski Krzysztof VB TMR
Tomaszewski Bartłomiej VA TMR
Topa Krzysztof IIIA ZMR
Trembowski Adam IIIB ZMR
Truszkowski Zbigniew III 3lTMR
Tymofiejewicz Maciej VC TMR
Urbanowicz Robert VC TMR
Wanago Sławomir IIIC ZMR
Wardak Dariusz IIIC ZMR
Wereda Marcin VC TMR
Wiejak Marzena III ZR
Wielguz Radosław IIIB ZMR
Wiński Marcin IIIA ZMR
Włoczewski Maciej VB TMR
Wojnowski Marek IIIA ZMR
Wojtanowicz Dorota V TR
Wolska Wioletta V TH
Woronowicz Arkadiusz IIIA ZMR
Woronowicz Leszek VA TMR
Wywigacz Andrzej VC TMR
Zadroga Piotr IIIA ZMR
Zapaśnik Krzysztof IIIB ZMR
Zawadzki Krzysztof IIIC ZMR
Zubiel Mariusz VB TMR
Żejmo Jan VB TMR
Żynda Joanna V TH