1993

Aleszkiewicz Robert VA TMR
Anszczak Tomasz V TR
Bagiński Tadeusz IIIB ZMR
Balak Lidia V TH
Banasiak Joanna V TR
Barczak Maciej VB TMR
Bartkiewicz Marzena III ZH
Bartosiewicz Ewa III ZH
Batraniec Iwona V TH
Bepirszcz Leszek VA TMR
Biały Zdzisław IIIB ZMR
Biedrzycki Marcin VB TMR
Bielak Mariusz IIIB ZMR
Bielski Marek III 3lTMR
Bobrowski Mirosław III 3lTMR
Borucki Daniel VB TMR
Borzym Krzysztof VB TMR
Boublej Joanna V TR
Brodzik Ewa V TH
Bronk Jacek VA TMR
Brygoła Jadwiga V TH
Burzyński Mariusz VA TMR
Cedrowski Piotr III 3lTMR
Chrom Czesław III 3lTMR
Cwaliński Jacek IIIB ZMR
Cwinarowicz Ewa V TR
Czyżewski Grzegorz VA TMR
Deszczyński Tomasz V TH
Dębik Agnieszka III ZH
Dubik Piotr III 3lTMR
Dyniec Sławomir V TH
Dziczek Mariusz V TR
Dzieńkowski Roman III 3lTMR
Ejsmont Dariusz III 3lTMR
Fabisiak Jan VB TMR
Fedczak Andrzej VA TMR
Fedeczko Bogdan III 3lTMR
Fedor Zbigniew VB TMR
Fortulański Robert VA TMR
Gilon Jarosław VA TMR
Goluch Krzysztof IIIB ZMR
Gorzelak Wojciech III 3lTMR
Góreczny Tomasz VB TMR
Grala Iwona III ZH
Gruchalska Iwona III ZH
Grycel Dorota V TH
Gryczka Renata III ZH
Grzechuła Beata V TH
Gut Mirosław VB TMR
Hermanowicz Leszek VA TMR
Hryniewicka Anna III ZH
Hryniewicki Tomasz V TR
Huk Krystian IIIB ZMR
Jakubiuk Piotr V TR
Jeżowska Małgorzata V TR
Jurewicz Wojciech IIIB ZMR
Kaczmar Mariusz IIIA ZMR
Kaczmarczyk Dariusz VA TMR
Kalata Andrzej IIIA ZMR
Kamińska Agnieszka V TR
Karolak Sławomir III 3lTMR
Karpienia Paweł VB TMR
Kaska Arkadiusz VB TMR
Kasprowicz Jarosław IIIB ZMR
Kasprowicz Mariusz IIIB ZMR
Kasprzak Anna III ZH
Kaszucki Piotr III 3lTMR
Kiełbasa Beata III ZH
Kisner Beata V TH
Koleśnik Zbigniew III 3lTMR
Kołodziejski Tomasz III 3lTMR
Konstatynowicz Marek IIIA ZMR
Kopeć Mirosław VB TMR
Kostyk Lucyna III ZH
Kowalski Piotr IIIB ZMR
Kowalski Radosław VA TMR
Kowelski Jacek IIIB ZMR
Kozłowski Piotr VB TMR
Kozłowski Robert VA TMR
Krajewski Krzysztof IIIA ZMR
Król Krystyna V TH
Krulikowski Tadeusz III 3lTMR
Krupska Ewa V TH
Krytuńska Ewa V TH
Kuciej Jacek VA TMR
Kudraj Bogdan VB TMR
Kulpanowski Sławomir VA TMR
Kunda Izabela V TH
Kuran Joanna V TR
Kuriata Piotr IIIB ZMR
Kurko Tomasz IIIA ZMR
Kurowski Józef IIIB ZMR
Kurysz Stanisław IIIB ZMR
Kuźniar Joanna V TH
Kwiatkowski Robert VB TMR
Lenard Jacek III 3lTMR
Lis Władysław III 3lTMR
Litwińczuk Edward IIIA ZMR
Łata Agata III ZH
Łucko Leszek VA TMR
Makarski Zdzisław III 3lTMR
Maksymowicz Dariusz III 3lTMR
Malczewski Artur IIIB ZMR
Małachowska Anna III ZH
Marciniak Adam IIIA ZMR
Markowska Wioletta V TR
Markowski Jacek IIIA ZMR
Maruszkiewicz Andrzej VB TMR
Mazgoła Jolanta III ZH
Mazurek Artur V TH
Michalec Dorota V TH
Misiukanis Tomasz IIIB ZMR
Młodzieniewska Beata III ZH
Moros Wojciech III 3lTMR
Moroz Mirosław III ZH
Mozyro Rafał VB TMR
Musiał Aleksandra III ZH
Muszałowski Piotr VA TMR
Myśliński Rafał III 3lTMR
Nawaryński Daniel IIIA ZMR
Olbryś Waldemar III 3lTMR
Oleszycki Wiesław IIIA ZMR
Orłowski Bogdan IIIA ZMR
Osowiecki Dariusz VA TMR
Ostrowski Krzysztof IIIB ZMR
Pacholec Grzegorz V TR
Panawo Ireneusz V TR
Paplińska Izabela V TH
Patecki Władysław IIIA ZMR
Pawluczuk Krzysztof VB TMR
Pawluczuk Józef V TR
Piasecki Marcin IIIB ZMR
Piasecki Jarosław IIIB ZMR
Pilimon Adam IIIA ZMR
Pilimon Renata V TR
Predko Jacek IIIA ZMR
Predko Marzena V TH
Przespolewski Hubert V TR
Przybysz Robert VA TMR
Puciato Kazimierz IIIB ZMR
Raduszkiewicz Jerzy III 3lTMR
Radziul Andrzej IIIA ZMR
Raube Aleksandra V TH
Rećko Mariola V TR
Rentkowski Zbigniew IIIA ZMR
Rogiński Norbert VB TMR
Romaniuk Andrzej III 3lTMR
Rubin Aneta V TR
Rudź Andrzej VA TMR
Ruscheński Andrzej IIIB ZMR
Rusek Dorota V TH
Sadowski Mariusz IIIB ZMR
Samojluk Paweł IIIB ZMR
Sawicki Arkadiusz IIIA ZMR
Smurlik Adam IIIB ZMR
Sobiech Henryk IIIA ZMR
Stankiewicz Jarosław V TR
Stasiak Agnieszka III ZH
Stasiuk Paweł IIIA ZMR
Stasiuk Jacek VB TMR
Sulimowicz Mirosław VA TMR
Swirski Krzysztof III 3lTMR
Sygnowski Zbigniew III 3lTMR
Symko Mariusz III 3lTMR
Szabat Piotr IIIB ZMR
Szczepura Tomasz VB TMR
Szpakowski Przemysław IIIA ZMR
Szymanowska Joanna V TR
Śienkiewicz Dariusz IIIA ZMR
Świderska Anna V TH
Telega Dariusz III 3lTMR
Tokarz Jarosław IIIB ZMR
Tokarz Mirosław IIIA ZMR
Tralewicz Agnieszka III ZH
Truszkowski Marian III 3lTMR
Trypucka Ewa III ZH
Trypucki Adam IIIB ZMR
Trzciński Dariusz IIIB ZMR
Trzciński Janusz IIIB ZMR
Trzeciakiewicz Sławomir VB TMR
Tyc Zbigniew IIIA ZMR
Tytko Grzegorz III 3lTMR
Ulążka Ireneusz IIIB ZMR
Urban Dariusz VB TMR
Walukiewicz Monika III ZH
Warmiak Grzegorz IIIB ZMR
Waszczyszyn Andrzej III 3lTMR
Waszkiewicz Dariusz VB TMR
Waszkiewicz Mirosław III 3lTMR
Wawryniuk Beata III ZH
Wcisło Paweł VA TMR
Wielądek Radosław VA TMR
Wiszowaty Leszek VA TMR
Witnik Mirosław IIIA ZMR
Wojciechowski Wojciech VB TMR
Wojtkiewicz Joanna V TH
Woźnialis Adam VB TMR
Wrona Robert VB TMR
Zachariasz Marian III 3lTMR
Zadorożny Tadeusz VA TMR
Zahor Marek III 3lTMR
Zapolski Tomasz IIIB ZMR
Zarachowicz Norbert VA TMR
Zaręba Piotr IIIB ZMR
Zdunko Krzysztof IIIA ZMR
Zera Krzysztof VA TMR
Zięba Jacek VB TMR
Złotowski Jarosław III 3lTMR
Zubowski Sławomir VA TMR
Żuk Wojciech VA TMR
Żydaniec Arkadiusz V TH