1991

Adamczek Krzysztof IIIB ZMR
Arodź Zbigniew VA TMR
Bagiński Dariusz VA TMR
Bagiński Wojciech VB TMR
Balas Małgorzata V TR
Balukiewicz Marianna III 3lTH
Baranowska Urszula III 3lTH
Baryła Iwona V TR
Baryła Joanna V TR
Bączek Maria III ZH
Bednasz Dariusz IIIB 3lTMR
Biegajło Jolanta V TR
Bierć Andrzej IIIB 3lTMR
Boczek Zdzisław IIIA ZMR
Borkowski Arkadiusz IIIB 3lTMR
Brzózka Anna V TR
Bukowski Robert VB TMR
Burdyło Dorian V TH
Burek Wojciech IIIA ZMR
Chodyko Danuta V TR
Chojnowski Dariusz VB TMR
Chromiak Artur VB TMR
Ciok Mariusz IIIB ZMR
Czaja Anna III ZH
Czerniawski Jan VA TMR
Dolewska Barbara V TH
Domachowski Robert IIIB 3lTMR
Domański Krzysztof IIIA ZMR
Domijan Ryszard VA TMR
Dresner Norbert IIIB ZMR
Duchnicz Sławomir VB TMR
Duda Leszek IIIA ZMR
Duda Krystyna V TR
Dulęba Sylwia III ZH
Dziekan Wojciech IIIB 3lTMR
Dzik Stefan IIIB ZMR
Dzika Danuta III ZH
Fąk Janusz VA TMR
Gach Marek VA TMR
Gacyk Maria III ZH
Gardocki Dariusz IIIB 3lTMR
Gąsiewski Mirosław IIIB 3lTMR
Girsza Mariusz IIIA ZMR
Girtler Dariusz IIIA 3lTMR
Gojło Marek IIIA 3lTMR
Gontarczyk Zbigniew IIIA ZMR
Górski Grzegorz VB TMR
Grabuś Piotr IIIB 3lTMR
Grochala Piotr VA TMR
Grutka Bogdan IIIA 3lTMR
Gwiazda Zbigniew IIIB ZMR
Hatalak Marek V TH
Hupało Jacek VB TMR
Jaksina Dariusz IIIA 3lTMR
Janczewski Adam IIIB ZMR
Janczewski Krzysztof IIIA ZMR
Jankowski Dariusz IIIA ZMR
Jarmołowicz Wojciech IIIB ZMR
Junko Ewa III 3lTH
Kalinowski Krzysztof VA TMR
Kalus Robert VB TMR
Karla Andrzej IIIA 3lTMR
Kasprzak Barbara V TR
Klimkowska Jadwiga III 3lTH
Klimowicz Jarosław IIIA 3lTMR
Kłosiewicz Krzysztof IIIB ZMR
Kłys Marek IIIA ZMR
Konieczna Jadwiga V TR
Korzeniewski Zbigniew VA TMR
Kos Krzysztof IIIB ZMR
Kowal Władysław IIIA ZMR
Kowalik Maria V TR
Kownacka Maria III ZH
Kozakiewicz Jolanta III 3lTH
Kozyra Dariusz IIIA ZMR
Krajewski Bogusław IIIB 3lTMR
Krawczyk Mirosława III ZH
Krysiak Kazimierz IIIB ZMR
Kryspowicki Jarosław IIIB 3lTMR
Kubiak Arleta V TH
Kulesza Robert IIIA ZMR
Kulewicz Wanda III 3lTH
Kupisz Leszek IIIA ZMR
Kużmiuk Andrzej IIIB 3lTMR
Lango Marek IIIB 3lTMR
Ledwin Jacek VA TMR
Lelental Zdzisław IIIB 3lTMR
Leonowicz Ewa V TH
Lewkowicz Krzysztof III 3lTH
Liniewicz Robert VA TMR
Lipka Jacek IIIA ZMR
Lubelska Agnieszka V TH
Lubowiecki Janusz IIIA 3lTMR
Ludwiczak Adam IIIA ZMR
Ludwiczak Marek VA TMR
Lutarewicz Renata V TR
Łaniec Renata V TR
Łuczak Beata V TR
Łukaszewicz Agnieszka V TH
Majewski Jan IIIB ZMR
Maksimowicz Henryk VB TMR
Małż Joanna III ZH
Małż Waldemar IIIA 3lTMR
Małż Krzysztof IIIA 3lTMR
Manikowski Mirosław III ZH
Martynajtis Przemysław VB TMR
Matyjasek Anna III 3lTH
Mazur Krzysztof IIIB ZMR
Mazurowski Leszek IIIB 3lTMR
Michalak Andrzej IIIA ZMR
Michałowska Dorota V TH
Mikłasz Marek VA TMR
Miłek Karol III 3lTH
Młodystach Anna III ZH
Modzelan Tomasz IIIA ZMR
Mostawczyk Ewa III ZH
Nagrabska Ewa III ZH
Nalepa Marek VA TMR
Napiórkowska Ewa V TH
Ochryń Roman IIIA 3lTMR
Opałka Edward V TH
Oryńczak Mariola V TH
Oryńczak Adam IIIA 3lTMR
Osinka Jacek IIIB 3lTMR
Pajka Barbara V TH
Paluch Tomasz IIIB ZMR
Panasiuk Andrzej VA TMR
Parzych Adam IIIB ZMR
Parzych Małgorzata V TH
Pasternak Arkadiusz V TH
Pawlik Krzysztof VB TMR
Pawłowski Dariusz IIIB 3lTMR
Petluch Anna V TH
Piekarski Krzysztof VB TMR
Pieńkowski Leszek VA TMR
Pisanko Joanna III 3lTH
Plona Przemysław IIIB 3lTMR
Popielarz Grażyna III ZH
Prochwicz Piotr IIIB ZMR
Przybylska Jolanta III ZH
Przytulska Grażyna V TH
Rafalski Jan IIIA ZMR
Rakowski Krzysztof IIIA ZMR
Rapita Ewa V TR
Rawski Zenon VA TMR
Renda Jacek IIIA 3lTMR
Rudź Jan VA TMR
Rutkowski Marek VB TMR
Sałyk Piotr IIIA ZMR
Samsel Grażyna V TH
Sidwa Grzegorz III 3lTH
Siedlecka Iwona V TH
Siekaniec Leszek IIIB 3lTMR
Siemierz Adam VA TMR
Sieniuszko Agnieszka V TH
Sieniuszko Katarzyna V TH
Skabara Leszek IIIA ZMR
Sławińska Małgorzata V TR
Sobczak Wiesław IIIB ZMR
Sobiech Zimowit IIIA ZMR
Sokalski Marek VA TMR
Stankiewicz Jarosław IIIB 3lTMR
Staszyński Marek IIIB 3lTMR
Stobiecki Tomasz IIIB ZMR
Strzeszewski Marek VA TMR
Styczyszyn Bogdan VA TMR
Sygnowski Janusz IIIB ZMR
Szabla Dariusz VB TMR
Szczepańczyk Adam IIIA ZMR
Szczęśniak Ewa III ZH
Szczurko Ryszard IIIA 3lTMR
Szkudlarek Arkadiusz VB TMR
Szmit Zbigniew VB TMR
Szocik Ryszard IIIA 3lTMR
Szok Dariusz IIIA 3lTMR
Szostek Jerzy VA TMR
Szurna Marek IIIA 3lTMR
Szymczak Ryszard IIIB 3lTMR
Szynkowski Marek VB TMR
Szyrejko Marek IIIB 3lTMR
Ślązak Zbigniew V TH
Średzińska Ewa III ZH
Świder Teresa III 3lTH
Świerzbin Zbigniew VB TMR
Tokarz Robert IIIB 3lTMR
Tomczak Mirosław VA TMR
Tomczak Elżbieta V TH
Tomczak Robert VB TMR
Truszkowski Zbigniew IIIB ZMR
Turczyńska Dorota V TR
Urbanowicz Andrzej IIIA 3lTMR
Walentynowicz Tomasz V TH
Warcaba Andrzej VB TMR
Warcaba Dariusz IIIB 3lTMR
Wasilewski Adam IIIA ZMR
Wawrzyniak Leszek IIIB 3lTMR
Wądołowska Grażyna V TR
Wielądek Julian V TH
Wierzbicki Adam IIIB 3lTMR
Wiśniewski Sebastian IIIA 3lTMR
Wiśniewski Roman IIIB ZMR
Włoch Arkadiusz VB TMR
Wojciechowski Józef IIIA 3lTMR
Wojciechowski Andrzej IIIA 3lTMR
Wojtanowski Jan IIIB 3lTMR
Wojtkiewicz Marek VB TMR
Wolska Eliza V TR
Woźniak Sławomir VB TMR
Wójcik Grzegorz IIIA ZMR
Wójcik Elżbieta V TH
Wtulich Piotr VA TMR
Wysocka Krystyna V TH
Zawrotny Adam IIIB ZMR
Zięba Jadwiga III ZH
Zięty Adam IIIA 3lTMR
Żeszko Marek V TH
Żuralska Anna V TH
Żurawska Izabela V TR