1990

Arodź Andrzej VA TMR
Baran Michał IIIA 3lTMR
Bem Jarosław IIIA ZMR
Berka Robert V TH
Biegajło Bożena V TH
Bielski Marek IIIB ZMR
Bieluń Piotr IIIB ZMR
Bieńkowski Mirosław IIIB 3lTMR
Boczulak Piotr V TH
Borkowski Tomasz VA TMR
Bronowicka Wioletta III ZH
Bruner Marek IIIB 3lTMR
Bućkun Piotr IIIA 3lTMR
Cedrowski Piotr IIIA ZMR
Chmielewska Małgorzata V TH
Chmielewski Robert IIIB ZMR
Ciborowski Krzysztof VA TMR
Czatryko Jan IIIA 3lTMR
Czatyrko Marek IIIB ZMR
Dadoś Izabela V TH
Degis Wojciech IIIB ZMR
Drabyk Dariusz VB TMR
Dubik Piotr IIIA ZMR
Dudziński Dariusz IIIB ZMR
Ejsmont Robert VA TMR
Formus Krztsztof IIIA 3lTMR
Gacyk Jan IIIB 3lTMR
Gierszewska Maria V TH
Gołębiewska Wioletta III ZH
Grabowa Ewa V TH
Grudziński Dariusz III ZH
Grygorczyk Anna V TH
Grzegórzek Włodzimierz IIIB ZMR
Grzybek Elżbieta III ZH
Gumkowski Janusz VA TMR
Gutowski Sławomir IIIB 3lTMR
Hajko Andrzej IIIB 3lTMR
Jankowska Edyta III ZH
Jankowski Jacek IIIA 3lTMR
Jasiek Piotr VA TMR
Jasionek Tomasz IIIA ZMR
Jaskulski Artur IIIA ZMR
Jastrzębski Dariusz IIIA 3lTMR
Jedynasty Adam V TH
Junkier Zbigniew IIIB ZMR
Kamecka Janina III ZH
Kamiński Dariusz IIIA ZMR
Karczewska Izabella III ZH
Karolewski Krzysztof IIIA ZMR
Kawałek Tomasz VA TMR
Kędra Dariusz IIIB ZMR
Kiełbasa Krzysztof IIIB 3lTMR
Klukowska Danuta III ZH
Kłoczko Tomasz IIIA ZMR
Koleśnik Zbigniew IIIB ZMR
Kozakiewicz Dariusz VA TMR
Kozłowski Artur IIIA 3lTMR
Kozłowski Robert IIIB ZMR
Krakowiak Zbigniew IIIA ZMR
Kras Marek IIIA 3lTMR
Krasnowski Krzysztof IIIB 3lTMR
Król Adam VB TMR
Królikowski Tadeusz IIIA ZMR
Krumplewski Jan VB TMR
Krupczak Sławomir IIIB 3lTMR
Krzyżanowski Jacek IIIA 3lTMR
Ksepka Marzena III ZH
Kuczewski Grzegorz IIIA ZMR
Kulszewicz Jolanta V TH
Kułak Marek VA TMR
Kuśpiel Krzysztof VB TMR
Kuzyk Jerzy IIIA 3lTMR
Kwasiński Wacław IIIA 3lTMR
Kwiecień Krzysztof IIIA 3lTMR
Linkiel Grzegorz VB TMR
Lipski Jan IIIA ZMR
Luty Bogusław IIIB 3lTMR
Łukaszewicz Sławomir VB TMR
Łuszczyńska Marzena V TH
Maciszewska Dorota III ZH
Madej Bogdan VB TMR
Maliszewski Henryk IIIB ZMR
Marko Aleksandra V TH
Maślanik Marek IIIB 3lTMR
Matuttis Dariusz IIIB 3lTMR
Michałowski Andrzej V TH
Milewski Jacek IIIB 3lTMR
Miranowicz Piotr IIIA 3lTMR
Myka Marek VB TMR
Nowicka Anna III ZH
Obolewicz Tomasz IIIB ZMR
Olechnowicz Adam IIIB 3lTMR
Oryńczak Jan VB TMR
Panasiuk Bożena III ZH
Pękala Grzegorz IIIB ZMR
Plona Sylwester IIIB ZMR
Płatosz Jan VB TMR
Pogorzelski Wiesław IIIA 3lTMR
Potrzuski Andrzej IIIB 3lTMR
Preuss Edmund IIIA ZMR
Pucer Dariusz VB TMR
Pucyk Krztsztof IIIB ZMR
Pucyk Aleksander VA TMR
Rakowski Bogdan IIIB ZMR
Retel Krzysztof IIIB 3lTMR
Romaniuk Andrzej IIIA ZMR
Ruchalski Leszek VB TMR
Rulewicz Tomasz IIIB 3lTMR
Sadowski Antoni IIIB 3lTMR
Sieklicki Marek VA TMR
Sieniuszko Andrzej IIIA 3lTMR
Sikora Dorota V TH
Siwicki Andrzej IIIB ZMR
Skorubski Dariusz IIIB 3lTMR
Sobiech Jan IIIA ZMR
Sokołowski Robert IIIA 3lTMR
Sowa Leszek IIIA 3lTMR
Stelmach Henryk IIIB ZMR
Stępień Marian IIIA ZMR
Styczyszyn Mirosław VA TMR
Subotkowska Mariola III ZH
Sygnowski Zbigniew IIIB ZMR
Szuchalski Tomasz IIIA ZMR
Szukis Małgorzata V TH
Szum Igor IIIB 3lTMR
Ścibek Zenon IIIB ZMR
Święczkowska Anna III ZH
Śwituszak Dorota V TH
Tereszko Renata V TH
Tofel Andrzej IIIB ZMR
Tomaszewski Bogdan IIIA 3lTMR
Truszkowski Marian IIIB ZMR
Turek Tomasz VB TMR
Tytko Cezary V TH
Tytko Grzegorz IIIA ZMR
Waleszczyński Przemysław VA TMR
Wawer Wojciech VB TMR
Węckowicz Arkadiusz IIIA ZMR
Wierzbowski Wiesław IIIB 3lTMR
Wilczyński Bogdan IIIB ZMR
Wojnowski Adam V TH
Wolak Ewa VB TMR
Zabłocki Marcin VA TMR
Zahor Marek IIIB ZMR
Zaniewski Grzegorz IIIA 3lTMR
Zawadzki Tomasz IIIA 3lTMR
Zduńczyk Krzysztof VB TMR
Zembło Janusz V TH
Żejmo Jerzy IIIB 3lTMR
Żukowski Adam IIIA 3lTMR
Żuralski Kazimierz VB TMR