1989

Abramczyk Jarosław IIIB 3lTMR
Adamski Grzegorz IIIB 3lTMR
Andrzejewska Bożena III 3lTH
Bagiński Andrzej IIIA ZMR
Baracz Andrzej IIIB ZMR
Benczyk Sławomir IIIB 3lTMR
Biedak Mirosław IIIA ZMR
Bień Jarosław IIIC 3lTMR
Bijata Leszek IIIA ZMR
Borowik Agnieszka V TH
Borys Jadwiga V TH
Borys Tomasz VB TMR
Bryżys Jan IIIB 3lTMR
Brzostek Dorota III 3lTH
Bucholski Wiesław IIIB 3lTMR
Buczyński Grzegorz IIIA 3lTMR
Bugaj Krzysztof IIIB ZMR
Burdyło Dariusz VA TMR
Całuch Zbigniew IIIB ZMR
Ceglarski Ryszard IIIC 3lTMR
Cewkowicz Michał VB TMR
Cewkowicz Piotr VB TMR
Chirkowski Ireneusz IIIA 3lTMR
Chodań Bogdan III ZTMR
Chodań Ewa III 3lTH
Chodorowska Dorota V TH
Cichocka Elżbieta V TH
Ciechanowicz Wojciech IIIC 3lTMR
Cybulski Janusz IIIA 3lTMR
Cymerman Brygida III 3lTH
Czeczko Mirosław IIIA ZMR
Czetyrbok Jarosław IIIB 3lTMR
Danowski Jarosław IIIC 3lTMR
Dąbrowski Grzegorz VB TMR
Duch Jan III 3lTH
Dudanowicz Jacek IIIA ZMR
Dudkiewicz Dariusz IIIB ZMR
Durka Beata V TH
Dzieliński Krzysztof III ZTMR
Fedczak Jarosław VA TMR
Fenik Leszek IIIA 3lTMR
Florczyk Krzysztof VA TMR
Franczak Cezary VB TMR
Furka Jolanta V TH
Gacek Bohdan IIIB 3lTMR
Gackiewicz Andrzej VA TMR
Gardocki Edward IIIA ZMR
Gawlicki Jacek IIIA 3lTMR
Gbur Grażyna V TH
Gnap Mirosław IIIB ZMR
Goliński Wiesław IIIB ZMR
Gontarski Krzysztof IIIC 3lTMR
Gorodziej Waldemar IIIA 3lTMR
Górski Zbigniew IIIC 3lTMR
Grochowski Adam IIIA ZMR
Gromada Józef IIIA 3lTMR
Grycuk Krzysztof IIIA 3lTMR
Hamanowicz Marek III ZTMR
Huszczo Piotr IIIA 3lTMR
Ilnicki Mirosław IIIA 3lTMR
Iwaszko Jarosław IIIB 3lTMR
Iżykowski Dariusz IIIB 3lTMR
Jabłoński Grzegorz IIIC 3lTMR
Jacewicz Zbigniew IIIB 3lTMR
Jakimicha Elżbieta III 3lTH
Jakimowicz Andrzej VA TMR
Jankowski Mirosław IIIB 3lTMR
Jańczyk Piotr VB TMR
Jaworska Barbara V TH
Jurczyk Jarosław IIIB 3lTMR
Jurkiewicz Jarosław IIIC 3lTMR
Jusis Witold IIIA 3lTMR
Kaczmar Małgorzata V TH
Kadłubowski Robert VB TMR
Kalata Krzysztof IIIA ZMR
Kalinowski Grzegorz VA TMR
Kamiński Jacek IIIB 3lTMR
Kamiński Robert IIIB ZMR
Karpowicz Jolanta III 3lTH
Karzucki Piotr IIIA ZMR
Kaszkur Dariusz VB TMR
Kaszyński Arkadiusz IIIB ZMR
Kisiel Andrzej IIIA 3lTMR
Klimkowski Jan IIIA ZMR
Klukowski Zbigniew IIIA 3lTMR
Knysa Eugeniusz IIIA 3lTMR
Kociński Piotr IIIB 3lTMR
Kołodziejczyk Piotr IIIB 3lTMR
Komar Barbara III 3lTH
Konieczna Elżbieta III 3lTH
Koniuszek Anna V TH
Konrat Jarosław IIIA 3lTMR
Kopowski Jarosław VA TMR
Korchut Janusz IIIC 3lTMR
Kowalski Olaf V TH
Kownacki Cezary IIIC 3lTMR
Kozakiewicz Zbigniew IIIB ZMR
Kozakiewicz Krzysztof IIIA ZMR
Koziak Mariusz VA TMR
Kozikowski Adam VA TMR
Kozłowski Karol VA TMR
Kruk Artur IIIC 3lTMR
Krupczak Dariusz IIIC 3lTMR
Ksepa Andrzej IIIC 3lTMR
Kunicki Marek IIIA ZMR
Kurczewski Krzysztof VB TMR
Kuriata Jerzy IIIB ZMR
Kusyk Tomasz IIIC 3lTMR
Kwasiborska Katarzyna V TH
Laskowski Dariusz IIIC 3lTMR
Lewandowski Dariusz VA TMR
Lipnicki Waldemar IIIA ZMR
Lisowski Stanisław IIIA ZMR
Maciąg Krystian IIIB ZMR
Mackiewicz Marek IIIB 3lTMR
Macnaj Marek IIIB 3lTMR
Majak Maciej IIIC 3lTMR
Makowski Zdzisław III ZTMR
Manista Mirosław IIIA ZMR
Matuszewski Mieczysław IIIA ZMR
Micał Krzysztof IIIA 3lTMR
Michalak Robert IIIA 3lTMR
Milewska Urszula V TH
Mirosz Dariusz III ZTMR
Modzielewski Robert IIIC 3lTMR
Nachiło Jan IIIB 3lTMR
Neubaner Zygmunt IIIA 3lTMR
Niezbecki Grzegorz VB TMR
Niksa Marek IIIA 3lTMR
Nosowicz Marek IIIC 3lTMR
Okrągły Henryk IIIB 3lTMR
Olechowy Mirosław VA TMR
Oleksicki Krzysztof IIIB 3lTMR
Olszewski Sylwester IIIA 3lTMR
Onopa Piotr III ZTMR
Ostaniewicz Beata V TH
Panasiuk Adam VA TMR
Parciak Zbigniew VA TMR
Paw Tomasz IIIB ZMR
Pawłowski Grzegorz IIIA 3lTMR
Pawłowski Jacek IIIB ZMR
Perekitko Adam IIIA 3lTMR
Pernak Beata III 3lTH
Pianka Marek IIIA 3lTMR
Pietranis Marek IIIB 3lTMR
Pietrasik Stanisław IIIA ZMR
Piędziak Adam IIIC 3lTMR
Piotrowski Marek VB TMR
Pluta Ireneusz IIIC 3lTMR
Przybysz Sławomir IIIB ZMR
Puzewicz Leszek IIIC 3lTMR
Raczkowska Grażyna V TH
Raczuk Andrzej IIIB ZMR
Romanowicz Janusz IIIB 3lTMR
Romańczuk Mariusz IIIA 3lTMR
Romejko Andrzej IIIC 3lTMR
Rosa Robert IIIB 3lTMR
Rusiecka Jadwiga III 3lTH
Rutkowski Arkadiusz III ZTMR
Sadkowska Joanna V TH
Sadowski Ireneusz IIIA 3lTMR
Samokar Józef III ZTMR
Sawczuk Józef III ZTMR
Sendal Dariusz III 3lTH
Sielski Stanisław V TH
Sikora Robert VA TMR
Siwek Krzysztof IIIA ZMR
Skakuj Andrzej VB TMR
Skalij Michał VB TMR
Skwara Jan IIIB ZMR
Smolak Marian III ZTMR
Sniegielski Krzysztof IIIB 3lTMR
Soliwoda Beata V TH
Sosnowski Jerzy III ZTMR
Stalewski Wojciech IIIB 3lTMR
Stanicki Zbigniew IIIA 3lTMR
Stankiewicz Andrzej IIIB ZMR
Stankiewicz Marek IIIB ZMR
Stupak Dariusz VB TMR
Subocz Zbigniew VB TMR
Surdykowski Ireneusz IIIC 3lTMR
Szarało Paweł IIIB ZMR
Szczotka Krzysztof IIIC 3lTMR
Sznykiełowicz Marek IIIC 3lTMR
Sztabiński Mirosław VA TMR
Szulter Jacek IIIA 3lTMR
Śmierzyński Jacek IIIB 3lTMR
Tałejszys Stanisław IIIB 3lTMR
Tałejszys Edward IIIB 3lTMR
Tereszko Stefan VA TMR
Tomaszewski Andrzej IIIB ZMR
Trocki Marek IIIA 3lTMR
Ulążka Tadeusz III ZTMR
Użyński Zenon VB TMR
Walnicki Sławomir IIIA 3lTMR
Warno Ewa V TH
Wasylinko Ewa III 3lTH
Wiśniewski Bogdan IIIC 3lTMR
Wojciechowski Robert VB TMR
Wojcinowicz Leszek III 3lTH
Wojtala Zbigniew IIIB 3lTMR
Wojtków Krzysztof IIIA 3lTMR
Wolniarczyk Dorota III 3lTH
Woroniak Marta V TH
Woroniak Agnieszka V TH
Wróbel Michał IIIC 3lTMR
Wróblewska Dorota V TH
Zając Agnieszka V TH
Zajkowski Mirosław IIIB 3lTMR
Zakręta Jarosław VB TMR
Zakrzewski Maciej IIIB 3lTMR
Zakrzewski Bogusław III ZTMR
Załęski Adam VB TMR
Zaremba Andrzej IIIA 3lTMR
Zarycz Andrzej IIIB 3lTMR
Zawadzki Wojciech IIIB ZMR
Zienkiewicz Krzysztof IIIA ZMR
Zych Marcin IIIC 3lTMR
Żemajtis Piotr VA TMR
Żerkowski Jacek IIIC 3lTMR