1988

Abramowicz Jarosław IIIC 3lTMR
Adamowicz Jerzy IIIC 3lTMR
Babiak Krystyna V TH
Bagiński Mirosław IIIC 3lTMR
Bakun Zenon IIIC 3lTMR
Banach Zbigniew IIIC 3lTMR
Banach Tomasz III ZMR
Banach Krzysztof IIIB 3lTMR
Baran Mirosław IIIB 3lTMR
Baran Andrzej III ZMR
Bartosewicz Jolanta III 3lTH
Bazydło Mirosław IIIC 3lTMR
Biarda Tomasz IIIC 3lTMR
Bilecka Małgorzata V TH
Borek Dariusz IIIA 3lTMR
Borkowski Tomasz VA TMR
Botsch Ewa V TH
Branicki Aleksander IIIA 3lTMR
Burnos Grzegorz IIIB 3lTMR
Celej Marek III ZMR
Celep Janina V TH
Chmielewska Ewa III 3lTH
Chmielewski Krzysztof III 3lTH
Chmielewski Dariusz IIIB 3lTMR
Chomański Mirosław IIIB 3lTMR
Chrostek Andrzej VB TMR
Chwaszczewski Roman VB TMR
Cieślińska Bożena V TH
Ciok Andrzej IIIB 3lTMR
Ciołek Andrzej VA TMR
Cybul Zbigniew III ZMR
Czeberkus Mirosław VB TMR
Czetyrbok Daniel VA TMR
Czornij Irena V TH
Ćwik Jarosław IIIA 3lTMR
Dajnowski Jarosław IIIB 3lTMR
Damszel Krzysztof IIIB 3lTMR
Dawid Zbigniew III ZMR
Dobros Dariusz IIIC 3lTMR
Dragun Marek VB TMR
Dykyj Dariusz IIIA 3lTMR
Dziadosz Renata III 3lTH
Dziekońska Alicja V TH
Enko Elżbieta III 3lTH
Fafińska Elżbieta V TH
Fica Andrzej VB TMR
Filipek Leszek IIIA 3lTMR
Gan Jacek VB TMR
Gasperowicz Wiesław IIIC 3lTMR
Gąsiorowski Andrzej VA TMR
Gleba Adam III ZMR
Górko Janusz VA TMR
Gulmontowicz Wojciech IIIB 3lTMR
Hajduczenia Anna V TH
Herrmann Andrzej VA TMR
Huk Tomasz III ZMR
Huszcza Krzysztof III 3lTH
Iwaniura Sławomir VB TMR
Jabioński Mirosław IIIA 3lTMR
Jabłoński Zbigniew IIIA 3lTMR
Jadczak Dariusz V TH
Janczewski Janusz VB TMR
Janczewski Andrzej IIIB 3lTMR
Janecki Jacek IIIC 3lTMR
Jankowska Beata III 3lTH
Jankowski Jacek IIIA 3lTMR
Januszkiewicz Wojciech IIIA 3lTMR
Jedwabnik Dariusz VB TMR
Jocz Zbigniew IIIC 3lTMR
Kaczmarek Waldemar III ZMR
Kajat Bogusław IIIC 3lTMR
Kamiński Antoni IIIB 3lTMR
Karla Andrzej III ZMR
Kita Tomasz IIIB 3lTMR
Klewiński Sławomir VB TMR
Klimowicz Jarosław III ZMR
Kłymko Mirosław IIIA 3lTMR
Kłymko Anna V TH
Kmita Joanna III 3lTH
Kodzik Grażyna V TH
Kołowszyc Adam IIIB 3lTMR
Korczyk Ryszard VA TMR
Korło Wiesław III ZMR
Kowalczyk Mirosław III ZMR
Kowalewski Waldemar IIIA 3lTMR
Kowalski Tomasz IIIC 3lTMR
Kozak Jerzy IIIB 3lTMR
Kozak Artur IIIB 3lTMR
Kozłowski Wiesław III ZMR
Kozłowski Bogusław IIIC 3lTMR
Kreczman Konrad VB TMR
Kulpa Marek III 3lTH
Kułak Dariusz IIIA 3lTMR
Kurczewska Izabela V TH
Lenkiewicz Barbara III 3lTH
Leonik Grzegorz VA TMR
Leszczyński Bolesław VB TMR
Lipska Urszula III 3lTH
Lis Janusz III ZMR
Listosz Dariusz IIIB 3lTMR
Lutarewicz Piotr VA TMR
Łabanowski Krzysztof IIIC 3lTMR
Łatyszewicz Jarosław IIIC 3lTMR
Łobacz Sławomir VA TMR
Łukuciejewski Mirosław VB TMR
Macinkiewicz Zbigniew IIIA 3lTMR
Makułus Mirosław IIIC 3lTMR
Marko Roman IIIC 3lTMR
Matulewicz Marek IIIA 3lTMR
Matwiejszyn Piotr IIIA 3lTMR
Mazurowski Leszek III ZMR
Michałowski Adam III ZMR
Mieżaniec Jarosław VA TMR
Mikowski Bogdan IIIB 3lTMR
Milewska Bożena III 3lTH
Milewski Mariusz VA TMR
Miłosek Jarosław VA TMR
Misiak Małgorzata V TH
Misztuk Piotr IIIA 3lTMR
Nadziak Andrzej IIIB 3lTMR
Nieszczera Gertruda III 3lTH
Nietupski Cezary VB TMR
Norwojsz Stanisław VA TMR
Nowacki Józef IIIA 3lTMR
Olchowska Lilla V TH
Oleksiak Wiktor III ZMR
Omiotek Mirosław IIIC 3lTMR
Oryńczak Adam III ZMR
Orzeł Małgorzata III 3lTH
Parwicki Mieczysław IIIC 3lTMR
Pasławski Bogdan VA TMR
Patejuk Waldemar IIIB 3lTMR
Pejs Alicja III 3lTH
Piech Ryszard IIIC 3lTMR
Pik Dariusz VB TMR
Piskorz Małgorzata III 3lTH
Płatosz Jan VA TMR
Podlawski Jacek III ZMR
Polańska Helena III 3lTH
Powierża Andrzej VA TMR
Próchiński Dariusz VB TMR
Prusaczyk Dariusz VB TMR
Ptak Anna III 3lTH
Puciłowski Ryszard IIIA 3lTMR
Pupek Tadeusz IIIB 3lTMR
Raczkuwicz Wojciech IIIC 3lTMR
Rohuń Alicja V TH
Romejko Krzysztof IIIB 3lTMR
Roszig Ditmar IIIA 3lTMR
Ruchała Mirosław III ZMR
Sadowska Barbara V TH
Sadowska Agata VA TMR
Sałata Kazimierz III ZMR
Sieniuć Karol VB TMR
Skłodowski Krzysztof VB TMR
Skorupa Grzegorz III 3lTH
Skropczyński Mirosław IIIC 3lTMR
Skrypaczko Jan VB TMR
Sołodyna Bogdan IIIB 3lTMR
Sowa Wojciech IIIA 3lTMR
Stankiewicz Jolanta V TH
Stefaniuk Marek IIIB 3lTMR
Stefanowicz Dariusz IIIC 3lTMR
Suchedzki Jerzy III ZMR
Surma Marek VA TMR
Szajba Konrad IIIB 3lTMR
Szczur Bogdan VB TMR
Szczurko Mirosław VB TMR
Szczurko Ryszard III ZMR
Szmigiel Janusz IIIB 3lTMR
Szmitko Beata III 3lTH
Szpakowski Bogdan IIIB 3lTMR
Szulc Dariusz IIIB 3lTMR
Szumiński Janusz III 3lTH
Szumski Henryk III 3lTH
Święcka Irena III 3lTH
Tabaka Małgorzata III 3lTH
Topa Iwona V TH
Turowicz Zbigniew IIIB 3lTMR
Tytła Dariusz IIIB 3lTMR
Umbras Piotr IIIC 3lTMR
Urbanowicz Andrzej III ZMR
Wangin Piotr IIIA 3lTMR
Wanieńczyk Beata III 3lTH
Wawer Roman III ZMR
Wawryszuk Arkadiusz III ZMR
Weremiuk Janusz IIIB 3lTMR
Wesołowski Jerzy VA TMR
Wierzbicki Bogdan IIIA 3lTMR
Wiśniewska Wioletta V TH
Wojczulis Tomasz IIIA 3lTMR
Woronowicz Marek VA TMR
Wus Jerzy IIIA 3lTMR
Wyskiel Dariusz III ZMR
Zaranko Marek V TH
Zieliński Remigiusz VA TMR
Zięty Adam III ZMR
Ziółek Artur IIIA 3lTMR
Zysk Mirosław IIIB 3lTMR
Zyśk Stanisław III ZMR
Żebrowska Marzena V TH
Żwir Bożena III 3lTH
Żywanowska Bożena V TH