1985

Arnister Janina V TH
Astrau Anna V TH
Balak Anna V TH
Bałdyga Krystyna V TH
Banach Krzysztof VB TMR
Bandurow Krzysztof VB TMR
Bańkowski Henryk III 3lTMR
Baran Krzysztof IIIA ZMR
Baran Mirosław IIIB ZMR
Bartko Irena III WTH
Bartkowski Jacek III 3lTMR
Becz Paweł III 3lTMR
Bedenak Iwona VB TS
Bera Stanisław VB TMR
Bereza Jarosław VB TMR
Bieniek Mariola V TH
Błażewicz Bogdan III WTH
Boczulak Robert VA TS
Bojarski Bogdan VB TMR
Borkowska Lilla VA TS
Borkowska Maria VB TS
Borys Dariusz VA TMR
Bruzgul Małgorzata VA TS
Bryłka Krystyna III WTH
Brzuzgo Stanisław IIIA ZMR
Budzińska Aldona VA TS
Bukowski Grzegorz VB TMR
Burbo Tadeusz III 3lTMR
Burnos Grzegorz IIIB ZMR
Butkiewicz Tomasz VB TMR
Butryn Wiesława V TH
Celiński Sławomir V TH
Charkiewicz Bożena VB TS
Chmielak Sylwester VA TMR
Chmielewska Alicja III WTH
Chomańska Krystyna VB TS
Cieśliński Marek IIIA ZMR
Ciok Andrzej IIIB ZMR
Cybulski Stanisław III 3lTMR
Czerwińska Helena VB TS
Czetyrbok Dariusz VB TMR
Czmoch Bronisław VB TMR
Czuwara Dariusz III 3lTMR
Dajnowski Jarosław IIIA ZMR
Damszel Krzysztof IIIB ZMR
Daniłowicz Wiesław IIIA ZMR
Dobosz Mirosław VA TMR
Dorowska Nadzieja III WTH
Dudek Armin VA TMR
Dudziak Krzysztof VA TMR
Dyjas Ewa III WTH
Dziemiela Roman VA TMR
Dzirbuk Tadeusz III WTH
Dzus Adam VB TMR
Einberg Bogumił VB TMR
Fidurski Jarosław VA TMR
Frochlich Zbigniew VA TMR
Fronckiewicz Bronisław V TH
Gacyk Anna III WTH
Gajdowska Elżbieta III WTH
Gasiński Witold VB TS
Gawrysiak Bożena VB TS
Geneza Dariusz V TH
Gerega Halina VA TS
Gofron Grzegorz IIIA ZMR
Gorczyca Anna VB TS
Gulmantowicz Wojciech IIIB ZMR
Gwozdowicz Stanisław III 3lTMR
Gwozdowicz Ryszard VA TMR
Hura Mariusz VB TMR
Jabłonowska Danuta V TH
Jakuć Dariusz VB TMR
Janczewski Andrzej IIIA ZMR
Jankowski Dariusz III 3lTMR
Jarmowski Adam VA TMR
Jarosz Bogdan VA TMR
Jesionka Paweł VB TMR
Jocz Mirosław VA TMR
Judycka Beata VA TS
Judycka Dorota VA TS
Juszkiewicz Ryszard VB TS
Kalinowska Jolanta VB TS
Kapusta Andrzej III 3lTMR
Karbowska Katarzyna VB TS
Karpiesiuk Mariola VA TS
Kielak Stefan V TH
Kirchner Zbigniew IIIB ZMR
Kirsz Waldemar VA TMR
Kister Anna V TH
Kluk Grzegorz VB TMR
Klukiński Marek IIIA ZMR
Knakowski Adam IIIA ZMR
Kołowszyc Adam IIIB ZMR
Komorowski Arkadiusz VA TMR
Kozak Mirosław VA TMR
Koziatek Dariusz IIIA ZMR
Królikowska Genowefa V TH
Kruhelska Beata V TH
Krupa Jan III 3lTMR
Krysiak Anna VA TS
Krzak Bogusław VA TMR
Kubicki Mirosław IIIA ZMR
Kuchta Barbara VA TS
Kulas Józef IIIB ZMR
Kulesza Maria VB TS
Kulesza Jolanta III WTH
Kulińska Bożena VA TS
Kunio Bogdan III 3lTMR
Kuriata Leszek VA TS
Kuriata Roman III 3lTMR
Kuriata Jadwiga VA TS
Kwiatkowska Halina III WTH
Leonik Antoni III 3lTMR
Lewkowicz Grzegorz VA TMR
Lipko Paweł V TH
Lis Jerzy VB TMR
Łebek Barbara VB TS
Łempicki Maciej VA TMR
Łojewski Bogdan III 3lTMR
Łukacz Nadzieja VA TS
Maksimowicz Bożena V TH
Marszelewska Izabela VA TS
Marusiak Jerzy VB TMR
Maziuk Kazimierz IIIB ZMR
Mazurkiewicz Danuta V TH
Mączyński Grzegorz VA TMR
Mielniczek Wiesław IIIB ZMR
Mikołajczyk Lech VA TMR
Mikowski Bogdan IIIB ZMR
Miłosz Janusz IIIA ZMR
Modzelewski Leon III 3lTMR
Mosiński Andrzej IIIA ZMR
Mroczek Beata III WTH
Mroczkowski Jerzy IIIB ZMR
Mucuś Janusz IIIA ZMR
Neska Wojciech IIIA ZMR
Niksa Marek IIIB ZMR
Nowicki Zenon IIIB ZMR
Osenkowska Iwona VB TS
Ożański Jarosław VA TMR
Pałamasz Jan III 3lTMR
Panawo Stefan III WTH
Panuś Stanisław VB TMR
Parciak Beata VA TS
Parda Alicja VB TS
Pasemko Jan IIIB ZMR
Pękala Adam IIIB ZMR
Piotrowicz Sławomir IIIA ZMR
Piotrowska Ewa VB TS
Piórkowski Jerzy V TH
Piskorz Krystyna VB TS
Plaga Dariusz VB TMR
Połoch Krzysztof IIIB ZMR
Połujan Bogusław IIIB ZMR
Puciato Dariusz VB TMR
Raćkos Stanisław III 3lTMR
Romejko Krzysztof IIIB ZMR
Roszig Robert IIIB ZMR
Roszkowski Jerzy VA TMR
Różański Janusz III 3lTMR
Ruszczyk Arkadiusz IIIB ZMR
Ryczko Piotr VA TMR
Sawczyszyn Jarosław III 3lTMR
Segin Marian VB TMR
Sepko Marzena VB TS
Sikorski Krzysztof IIIA ZMR
Skoczkowska Anna VA TS
Skonieczko Stanisław IIIB ZMR
Sobol Waldemar IIIA ZMR
Sokołowski Jarosław III 3lTMR
Stalmach Waldemar IIIA ZMR
Stanilewicz Honorata VA TS
Staruch Bronisław III 3lTMR
Szabelska Barbara VA TS
Szajba Andrzej VA TMR
Szczepaniak Joanna VB TS
Szczęsna Teresa III WTH
Szczudło Halina VA TS
Szender Zbigniew V TH
Szturo Marian III 3lTMR
Szul Włodzimierz III 3lTMR
Szwajłyk Jan III 3lTMR
Szyszka Janusz IIIB ZMR
Ślubowski Krzysztof III 3lTMR
Świder Mirosław VA TMR
Świder Mirosław III 3lTMR
Święcki Andrzej III WTH
Święcki Stanisław III WTH
Tomaszewski Adam III 3lTMR
Tupkielewicz Grażyna VB TS
Tymcio Alina VB TS
Tymiński Edward VB TMR
Tyszka Cezary VB TMR
Ułasewicz Jolanta VB TS
Urbanowicz Zdzisław VA TMR
Urynowicz Krzysztof VB TMR
Wasilewska Teresa VB TS
Waszczyn Irena V TH
Waszczyn Mirosław VB TMR
Welens Małgorzata III WTH
Weremiuk Janusz IIIB ZMR
Wereszczyńska Teresa VB TS
Wielgosz Waldemar VA TMR
Wieliczko Marianna III WTH
Wiszniewska Ewa V TH
Wolanin Jan VB TS
Wolańska Regina III WTH
Wołejszo Tomasz III 3lTMR
Wołoszko Elżbieta VA TS
Wowak Cezary IIIB ZMR
Wójcicki Krzysztof VA TMR
Wus Jerzy IIIA ZMR
Wus Danuta VB TS
Zając Małgorzata III WTH
Żubrowski Sławomir VB TMR