1983

Andrusiewicz Elżbieta III ZTR
Andruszkiewicz Ludwika VB TH
Baczkowski Grzegorz VA TMR
Badzyńska Małgorzata IV ZTRR
Baniukiewicz Wiesław VB TMR
Barszczewski Waldemar III 3lTMR
Bednarczyk Maryla VB TH
Błażewicz Dariusz II ZMR
Bonkowski Sławomir II ZMR
Borkowska Alicja VA TH
Bronisz Barbara VA TH
Bujalski Krzysztof III 3lTMR
Bulak Mirosława III ZTR
Burzyńska Grażyna VB TH
Bystrzycki Henryk III 3lTMR
Cesarek Marek II ZMR
Chocian Józef III ZTR
Chodorowski Zbigniew VA TMR
Ciopciński Zbigniew VB TMR
Ciskowska Bogusława V TS
Czapliński Marek VB TMR
Czepanyk Andrzej II ZMR
Czerwińska Danuta V TS
Czuczko Ryszard II ZMR
Dados Irena IV ZTRR
Dadura Ryszard III WTMR
Dajnowska Irena III ZTR
Dąbkowski Zbigniew VA TMR
Dąbrowska Barbara VA TH
Dąbrowski Henryk VB TMR
Deptuła Bogdan III 3lTMR
Drabowicz Jan VB TH
Drozdowski Janusz III ZTR
Drzaźdżyńska Urszula VB TH
Fidurska Maria VB TH
Filip Ludmiła VA TH
Filipkowski Sławomir III 3lTMR
Flak Józef III WTMR
Gałecki Zbigniew VA TMR
Gałgan Gabriel III 3lTAgrplot.
Garbowski Jarosław VA TMR
Gil Marek II ZMR
Gołębiowska Alicja VA TH
Gorzoch Janusz VA TMR
Gromadzki Bogusław III ZTMR
Grzyb Joanna IV ZTRR
Gutowski Jarosław III 3lTMR
Haniak Jadwiga III ZTR
Harach Zenon II ZMR
Holender Grażyna III ZTR
Huszcza Andrzej V TS
Janicka Irena V TS
Janicki Marek II ZMR
Jankowska Elżbieta III ZTR
Jastrzębska Leokadia IV ZTRR
Jedut Ryszard V TS
Jocz Teresa VA TH
Jurkowska Jolanta V TS
Kalczuk Dariusz III 3lTAgrplot.
Kalinowska Jadwiga IV ZTRR
Kamiński Sylwester II ZMR
Kasprzykowski Andrzej III 3lTMR
Kaziniec Danuta VB TH
Kępiński Andrzej II ZMR
Kiciński Sławomir VA TMR
Kielak Dariusz VB TMR
Kina Roman III ZTMR
Kirkuć Romuald III ZTMR
Kitewski Zbigniew III 3lTMR
Kleist Edward III 3lTAgrplot.
Kobarynko Adam VA TMR
Koniuszewski Ireneusz III 3lTMR
Koper Grażyna VB TH
Koper Zdzisław III ZTMR
Kordaczuk Andrzej VB TMR
Korenik Wojciech III WTMR
Koronkiewicz Teresa III ZTR
Korzeniewski Andrzej III WTMR
Kosewski Ryszard III ZTR
Kościuczuk Bogdan VB TMR
Kowalewska Bożena VA TH
Kowszuk Ireneusz III 3lTMR
Kozakiewicz Grzegorz VA TMR
Kozłowski Bogdan III 3lTAgrplot.
Krajewska Eugenia VA TH
Kropiwnicka Mariola VB TH
Kryba Dariusz III 3lTMR
Krzysztofik Krzysztof III WTMR
Kubicka Jolanta VB TH
Kucharska Grażyna VA TH
Kulbacki Zbigniew II ZMR
Kupiec Jan VB TMR
Kurpiewski Grzegorz III 3lTMR
Kusik Sylwester VA TMR
Kuźmicka Iwona VA TH
Lewandowski Andrzej III 3lTAgrplot.
Lewczyk Jarosław VB TMR
Lipska Irena IV ZTRR
List Stanisław III WTMR
Lizurej Tadeusz III 3lTAgrplot.
Lukas Leszek VA TMR
Ławrynowicz Jolanta VB TH
Łodziato Paweł VA TMR
Łosiewicz Barbara VB TH
Łubkowska Wiesława V TS
Maculewicz Bogumiła V TS
Majek Tadeusz VA TMR
Makowska Grażyna IV ZTRR
Masłowska Teresa V TS
Matejko Ewa V TS
Matuszewicz Mirosław II ZMR
Melniczak Eugeniusz II ZMR
Mieczkowski Krzysztof VA TMR
Mierzejewska Zofia V TS
Mikułaniec Marek VA TMR
Milewicz Mariusz VB TMR
Mitrus Mirosław VB TMR
Moszczyńska Irena VA TH
Murawski Waldemar III 3lTMR
Musiał Joanna VB TH
Nankiewicz Barbara IV ZTRR
Nasiadka Marek III 3lTAgrplot.
Nosewicz Elżbieta VA TH
Nowacka Jarosława V TS
Nowocin Jan VB TMR
Ochrin Eugeniusz VA TMR
Olechnowicz Marian VB TMR
Oleszczuk Marek III 3lTMR
Olszewska Danuta IV ZTRR
Oryńczak Bogdan III ZTMR
Osik Krystyna III ZTR
Pakuła Norbert III 3lTAgrplot.
Panaś Barbara V TS
Pasemko Elżbieta VA TH
Piasecka Dorota III ZTR
Pindak Jadwiga V TS
Pińczyński Dariusz III 3lTAgrplot.
Piotrowski Dariusz II ZMR
Popiel Danuta V TS
Potapiuk Halina VB TH
Prorok Jan III 3lTMR
Przekop Małgorzata VA TH
Przybyszewska Jolanta VB TH
Ptak Adam II ZMR
Puławski Józef III ZTR
Pyrcz Stefan V TS
Radziwon Maria III ZTR
Rodak Jerzy VA TMR
Rożek Grażyna IV ZTRR
Rubin Jolanta V TS
Rupiński Józef III 3lTAgrplot.
Ruszczyk Jan VA TMR
Ruszczyk Jerzy VB TMR
Rutkowski Janusz III 3lTMR
Rutkowski Stanisław VB TMR
Rutkowski Andrzej III ZTMR
Rutkowski Kazimierz III ZTMR
Rutkowski Andrzej II ZMR
Rychel Marian VA TMR
Rytel Jadwiga VA TH
Rzemieniecki Ludwik VB TMR
Sadowski Zenon III WTMR
Samsel Barbara VB TH
Sawicz Roman VA TMR
Sidz Mirosław VB TMR
Siergiej Ewa VB TH
Sionkowski Dariusz III 3lTAgrplot.
Sirojć Edward VA TMR
Siwek Adam III ZTMR
Smoliński Tomasz V TS
Smoliński Bogusław III 3lTMR
Snopek Roman II ZMR
Stala Dariusz III 3lTAgrplot.
Steć Wiesław VA TH
Symonowicz Stanisław III ZTMR
Szajba Józef VA TMR
Szatkowski Sławomir III 3lTAgrplot.
Szerszeń Zbigniew VB TMR
Szuk Rita IV ZTRR
Szulc Krzysztof IV ZTRR
Szumska Danuta VB TH
Szwajłyk Roman III 3lTMR
Szydłowska Krystyna IV ZTRR
Szyperska Danuta VB TH
Ślężak Bronisław III 3lTAgrplot.
Śliwczyńska Teresa VA TH
Świciewski Przemysław III 3lTMR
Święty Andrzej VA TH
Świgoń Krzysztof VB TH
Świrbutowicz Andrzej VB TMR
Tabaka Anna VB TH
Tomasiewicz Zenon VB TMR
Truszkowska Irena III ZTR
Truszkowski Stanisław II ZMR
Turek Ewa VA TH
Tymcio Zenon VA TMR
Urbanowicz Wiesław VB TMR
Wankiewicz Bogdan III ZTMR
Warcaba Mieczysław III 3lTMR
Wasilewski Jacek II ZMR
Wentowski Tomasz III ZTMR
Węderlich Alina V TS
Wiatr Zbigniew II ZMR
Wicha Marek VB TMR
Wietrak Bogumił V TS
Wojciuszkiewicz Czesław III WTMR
Wołczek Zbigniew V TS
Wójcik Anna VB TH
Zadroga Jan II ZMR
Zajączkowski Zenon VA TMR
Zalewski Benedykt III 3lTMR
Zawistowski Andrzej VA TMR
Zielepucha Elżbieta IV ZTRR
Ziemlańska Marzena VB TH
Ziółkowski Marek III ZTR
Zorena Marek III 3lTMR
Zujko Lech VB TMR
Żebrowska Elżbieta VA TH
Żołnacz Roman II ZMR