1982

Arnister Antoni VA TH
Bagińska Grażyna VA TH
Bańkowski Henryk IIA ZMR
Baryłka Henryk VA TMR
Borowski Edward IIA ZMR
Bulwin Andrzej III ZTMR
Burkacki Bogdan VB TMR
Charabin Anna VB TH
Chyżyński Adam IIIA 3lTMR
Cibuliński Jerzy VB TH
Ciechomski Adam III ZTR
Ciesiulewicz Andrzej IIIB 3lTMR
Czajkowski Roman IIIB 3lTMR
Czejdo Piotr III ZTMR
Czesny Krzysztof VA TMR
Dajnowski Romuald IIIA 3lTMR
Dobrzyńska Mirosława VA TH
Dowgiałło Mirosław VB TH
Dubiło Danuta VA TH
Duński Bogdan VB TMR
Dygant Andrzej VA TMR
Fenik Dariusz IIB ZMR
Fostacz Zbigniew IIB ZMR
Frągnowski Janusz IIIB 3lTMR
Garbowski Bogdan VB TMR
Gasik Małgorzata VA TH
Gnap Małgorzata VB TH
Gołaszewski Kazimierz III ZTMR
Goszczyński Zbigniew VB TMR
Grygo Krzysztof VA TH
Gużewski Zdzisław IIIB 3lTMR
Hałań Romuald VB TH
Hul Maria VA TH
Iwan Mirosława VA TH
Iwaszkiewicz Grażyna VB TH
Jarczak Elżbieta VA TH
Jarmołowicz Sławomir IIA ZMR
Jarocki Roman VB TMR
Jasiulewicz Krzysztof IIB ZMR
Jaskólski Zbigniew IIIB 3lTMR
Jawiński Mieczysław IIA ZMR
Juchniewicz Karol IIA ZMR
Kaczmarski Waldemar IIIA 3lTMR
Kapelko Teresa VB TH
Karpowicz Jerzy VA TMR
Kawaciński Andrzej VB TMR
Klocek Agnieszka VA TH
Kolankiewicz Jerzy VB TMR
Koniuszewska Danuta VA TH
Konstantynowicz Mirosław III ZTMR
Kosior Marek VA TMR
Koszczyc Jan IIIA 3lTMR
Kozera Bożena VB TH
Kozłowicz Wiesław VA TMR
Krajewski Ireneusz IIA ZMR
Krasucka Janina VB TH
Krawczyk Dariusz VA TMR
Krupa Jarosław IIB ZMR
Kryba Jarosław IIA ZMR
Krzywiec Wiesław IIIA 3lTMR
Kuchniarz Stanisław VB TMR
Kucio Kazimierz VB TH
Kuczyński Jerzy VB TMR
Kulesza Mariusz VA TH
Kulesza Piotr IIIA 3lTMR
Kulgajuk Leszek VA TMR
Kwiatkowski Ireneusz VA TMR
Lemański Kazimierz VB TH
Leonik Antoni IIB ZMR
Linka Dariusz IIA ZMR
Littek Gerlinde VA TH
Lubera Marek VA TMR
Łazarczyk Tadeusz IIIA 3lTMR
Łempicki Krzysztof IIIB 3lTMR
Łojewski Janusz IIA ZMR
Łozowski Jarosław IIIA 3lTMR
Makara Agnieszka III ZTR
Marko Jan IIIB 3lTMR
Matkiewicz Wanda VA TH
Matulewicz Mirosław IIA ZMR
Matwiejczuk Roman IIIA 3lTMR
Mazur Bronisław III ZTMR
Michnowicz Witold IIIB 3lTMR
Mieduniecki Mirosław VB TMR
Mikusz Jarosław VA TMR
Milik Andrzej IIIB 3lTMR
Mioduchowska Grażyna VB TH
Młotkowski Mirosław IIIB 3lTMR
Mołysa Grzegorz IIIA 3lTMR
Mroczkowski Marek IIA ZMR
Nawrocki Krzysztof VB TMR
Nikiel Andrzej IIIB 3lTMR
Norwojsz Mirosław IIIA 3lTMR
Oktaba Jan VB TMR
Olszewska Jolanta VB TH
Opaluch Jan VA TMR
Orlikowski Waldemar IIIB 3lTMR
Orłowska Anna VB TH
Ostapczuk Roman IIA ZMR
Ostapkiewicz Irena VB TH
Oślak Adam IIB ZMR
Paluszkiewicz Kazimierz VB TH
Pałamasz Jan IIA ZMR
Pałka Roman VB TMR
Partyka Marek IIB ZMR
Pawłowski Piotr VA TMR
Perstynak Stefan IIIA 3lTMR
Perzan Ewa VB TH
Piskorz Zbigniew IIIA 3lTMR
Plewako Lucja VB TH
Pochla Ryszard IIIB 3lTMR
Połeć Dariusz VA TMR
Pruszyński Jerzy VB TMR
Ptasińska Grażyna VB TH
Pusio Bożena VA TH
Pyra Józef VB TMR
Rattay Edeltraud IIIB 3lTMR
Romanowski Andrzej III ZTR
Rutkowski Grzegorz VA TMR
Rutkowski Bogdan IIA ZMR
Rynkiewicz Wojciech IIIA 3lTMR
Rżeżuchowski Andrzej IIIB 3lTMR
Sałyk Jan IIA ZMR
Sałyk Teresa VB TH
Sandowicz Arkadiusz IIB ZMR
Sawczyszyn Jarosław IIB ZMR
Sielski Władysław VA TMR
Sikora Jan III ZTMR
Siwicki Zbigniew IIA ZMR
Siwicki Janusz VA TMR
Skajster Janusz IIIB 3lTMR
Skalska Zofia VB TH
Sławiński Jarosław VB TMR
Sokołowski Jarosław IIB ZMR
Sołomin Mieczysław VA TH
Soroka Stanisław IIIB 3lTMR
Stankiewicz Romuald III ZTMR
Stanecki Andrzej VA TMR
Strękowski Bogdan VA TMR
Subocz Paweł IIIA 3lTMR
Subocz Grzegorz VA TMR
Suchta Wiesław VA TH
Szablak Ewa VB TH
Szatner Teresa VA TH
Szczepanik Henryk VB TMR
Szkirpan Janina VB TH
Szklarzewski Edmund III ZTMR
Szpryngiel Andrzej VA TMR
Szramowski Henryk IIIB 3lTMR
Sztorc Andrzej VB TMR
Szuk Waldemar VA TH
Szul Włodzimierz IIB ZMR
Szulc Sławomir IIA ZMR
Szurpicki Tadeusz IIIB 3lTMR
Szwajłyk Jan IIB ZMR
Szynszecka Urszula VA TH
Śliwiński Jerzy IIIB 3lTMR
Ślubowski Krzysztof IIB ZMR
Świda Grażyna VA TH
Świdziński Jarosław VA TMR
Tarajko Małgorzata VB TH
Targoński Mirosław IIB ZMR
Tomaszewski Adam IIB ZMR
Tunkiewicz Zbigniew IIIA 3lTMR
Turbacz Bożena VB TMR
Ulewicz Wiesław IIIB 3lTMR
Urban Krzysztof IIA ZMR
Urwan Mirosław IIIB 3lTMR
Urzykowski Edward VA TMR
Wołosiuk Anatol VB TH
Wankiewicz Eugeniusz IIIB 3lTMR
Warno Jerzy IIIA 3lTMR
Wasilewska Elżbieta VB TMR
Wasilewski Mirosław VA TMR
Wąsik Mariusz VB TMR
Wielgoszyński Marek IIIB 3lTMR
Wielkopolska Elżbieta VA TH
Więcek Krzysztof IIIA 3lTMR
Więciorkowski Grzegorz VA TMR
Wilim Robert IIB ZMR
Wiszniewska Anna III ZTR
Wołeszko Tomasz IIB ZMR
Wołodżko Andrzej VB TMR
Woźniak Jakub IIA ZMR
Wójcik Grażyna VA TH
Wynimko Marek IIIA 3lTMR
Wyrzykowski Krzysztof III ZTR
Wyrzykowski Krzysztof VA TMR
Zając Paweł VB TMR
Zalewski Leszek VA TMR
Zarembo Zdzisław VB TH
Zarzecka Mirosława VA TH
Ziółkowski Zdzisław III ZTMR
Żmuda Bogdan IIB ZMR
Żuk Iwona VA TH
Żygadło Ryszard VB TMR