1977

Adamczyk Małgorzata IV TRR
Adamowicz Krystyna III 3lTH
Aftyka Grażyna IV TRR
Aleszczyk Henryk III 3lTMR
Anikiej Teresa V TH
Anisimowicz Genowefa V ZTR
Antkielski Witold III 3lTH
Baranowski Andrzej III 3lTMR
Baranowski Andrzej VA TMR
Bartoszewska Danuta IV TRR
Baryłka Edward V TH
Bazylak Teresa V TH
Bednarczuk Teresa III WTR
Biega Ryszard III 3lTMR
Bieniek Krzysztof VA TMR
Bilicki Ryszard III WTR
Biłas Jerzy III 3lTH
Bobrowski Mirosław III 3lTH
Bogdanowicz Stanisław III ZTMR
Bondar Adam VA TMR
Borak Bogdan III 3lTMR
Borodziuk Stanisław III 3lTMR
Borowska Krystyna IV TRR
Borzuchowska Krystyna V ZTR
Botwina Bożena III 3lTH
Bryl Jadwiga VA ZTRR
Brzeziński Waldemar III ZTMR
Buchholz Krzysztof VB ZTRR
Bukowski Krzysztof VA TMR
Bulak Helena IV TRR
Cedrowska Grażyna III 3lTH
Charysz Michał III ZTMR
Chmielewski Sławomir III 3lTMR
Chomyn Stefan VB TMR
Chwaszczewska Krystyna III WTR
Cichańska Elżbieta III 3lTH
Cisowska Danuta III 3lTH
Czerniewska Irena V TH
Czołba Andrzej III ZTMR
Czuchoński Wiesław VA TMR
Dąbek Jan III ZTMR
Dąbrowski Zbigniew III 3lTMR
Denisow Teresa IV TRR
Deniziak Zygmunt VB TMR
Dobosz Teresa VA ZTRR
Dobrowolska Stanisława VB ZTRR
Dobrowolski Jan VB TMR
Drężek Roman VA TMR
Dubiński Stanisław III 3lTH
Dula Irena IV TRR
Dydzińska Teresa VA ZTRR
Dziagiel Leszek III 3lTMR
Dziatkowski Janusz V TH
Fiertek Krzysztof III 3lTMR
Frąckiewicz Helena V TH
Gastołek Adam V TH
Gerega Danuta V TH
Gilis Jan III 3lTMR
Gilis Wiesława III WTR
Glombowski Manfred V ZTR
Gorczyca Teresa V ZTR
Grabowska Maria VA ZTRR
Grochowski Grzegorz IV TRR
Grygalun Maria VA ZTRR
Gulmontowicz Józef VB TMR
Hajduczenia Helena IV TRR
Hałań Sławomira III 3lTH
Hesler Michał VB ZTRR
Hołdasiewicz Elżbieta V TH
Hrybyk Włodzimierz VB TMR
Ilnicki Jan III ZTMR
Ilnicki Jan III 3lTMR
Ingielewicz Halina V ZTR
Jabłonowski Bogdan V ZTR
Jaglińska Janina IV TRR
Jakubowski Bernard VA TMR
Jankowski Zbigniew VA TMR
Januszko Józef V ZTR
Jasiński Henryk III ZTMR
Jasionek Bożena V TH
Jaworska Urszula III 3lTH
Jezmach Janusz III 3lTMR
Jędrzejczyk Tadeusz VB TMR
Jost Grażyna IV TRR
Juszkiewicz Alicja V ZTR
Kaczyński Józef VA TMR
Kalisz Henryk VB ZTRR
Kałamajska Elżbieta IV TRR
Kamińska Barbara IV TRR
Kania Mirosława III 3lTH
Kapusto Mieczysław III ZTMR
Kapuściński Michał V ZTR
Kasjan Anna III WTR
Kimso Kazimierz VB ZTRR
Kirchner Barbara VA ZTRR
Kmiecik Roman III ZTMR
Kogut Marek III 3lTMR
Kolasińska Maria IV TRR
Kołakowska Maria VA ZTRR
Komar Mieczysław III 3lTMR
Koncewicz Andrzej III 3lTMR
Koniuszek Alicja V TH
Koniuszewska Bogusława III 3lTH
Korolowska Danuta IV TRR
Korzeniewski Zbigniew VB TMR
Kostrzewa Tadeusz III ZTMR
Koszczyc Romuald V TH
Kowal Stefan III 3lTMR
Kozłowski Stanisław VA TMR
Krasucki Eugeniusz III 3lTMR
Krawczyk Bożena IV TRR
Kret Michał VB TMR
Krion Adela IV TRR
Kubat Celina V TH
Kuciak Józef VA TMR
Kudosz Jan IV TRR
Kudraj Mirosław VB TMR
Kulig Sabina V TH
Kuna Halina III 3lTH
Kurak Anna III WTR
Kurcharz Natalia IV TRR
Kurzelewska Danuta V TH
Kutyna Ryszard VB TMR
Kuźmiński Jerzy IV TRR
Kuźnicka Jadwiga VA ZTRR
Lalak Krystyna III 3lTH
Leczycka Irena VA ZTRR
Lichacz Maria IV TRR
Lisiecka Krystyna III WTR
Lorczyk Teresa VA ZTRR
Łabiak Tadeusz III 3lTMR
Łarska Jadwiga III WTR
Łasikiewicz Grażyna III WTR
Ławrytan Irena V ZTR
Łeś Krystyna IV TRR
Łęgowski Bogdan V TH
Łobacz Antoni VB TMR
Łogin Włodzimierz VA TMR
Łorzyszyn Roman VB TMR
Łowkis Jan VA TMR
Łukaszuk Krystyna VA ZTRR
Machnacz Jerzy III 3lTMR
Makarczyk Irena IV TRR
Makarczyk Sabina IV TRR
Malwiecka Krystyna IV TRR
Mamot-Piotrowska Bożena III WTR
Markiewicz Eugeniusz III 3lTMR
Matkiewicz Andrzej VA TMR
Mazur Grażyna V TH
Michalski Ryszard III 3lTMR
Mielnik Mirosław VA TMR
Mikiciuk Zofia IV TRR
Miklusz Piotr III 3lTMR
Mioduski Stanisław VA TMR
Misiejuk Zbigniew VA TMR
Modzielewski Tadeusz VA TMR
Moroz Tadeusz III 3lTMR
Najda Lucyna III 3lTH
Niewiadomska Renata IV TRR
Nisiewicz Jan III 3lTMR
Niski Zdzisław VA ZTRR
Nowakowska Liliana IV TRR
Nowakowska Lilianna VA ZTRR
Nowicka Wiesława VA ZTRR
Nowik Jan III 3lTMR
Obrał Danuta III 3lTH
Oleszkiewicz Genowefa III 3lTH
Paluch Helena III WTR
Parysiewicz Natalia VA ZTRR
Pawlun Romuald III 3lTMR
Piechnik Hanna VA ZTRR
Pietruszkiewicz Halina III WTR
Piórkowski Zbigniew VB TMR
Pisiołek Krzysztof III 3lTMR
Płotnikowski Franciszek VB TMR
Pokuła Danuta VA ZTRR
Polakowska Maria III WTR
Poniatowska Anna VA ZTRR
Poniatowski Ryszard VA ZTRR
Ponikowska-Szmelc Bożena III WTR
Popiel Tadeusz VA TMR
Pracajło Krystyna IV TRR
Prokop Waldemar VA TMR
Prusik Bernarda IV TRR
Pszczoła Elżbieta IV TRR
Puławska Teresa IV TRR
Redutko Zdzisław VB TMR
Rogińska Róża IV TRR
Roszko Roman III 3lTMR
Ruczyński Mirosław III 3lTMR
Rynkiewicz Elżbieta III WTR
Rynkiewicz Irena III WTR
Sadowska Maria V TH
Sahajka Bogdan VB TMR
Samsel Wiesława III WTR
Samulak Józef V TH
Sapela Kazimierz VA TMR
Sapińska Danuta III WTR
Sawicki Wiesław III 3lTMR
Sawlewicz Krystyna VA ZTRR
Segin Dymitr III ZTMR
Segin Anna VB ZTRR
Senkbiel Bogdan V TH
Sidz Zofia VA ZTRR
Siedlecka Bogumiła VA ZTRR
Siemieniak Eugenia IV TRR
Siwik Jerzy III 3lTMR
Siwko Eugeniusz VA ZTRR
Skowronek Brunhilda VB ZTRR
Skórka Janina IV TRR
Skrzypczyński Zbigniew VB TMR
Skwarek Waldemar III 3lTMR
Starukiewicz Józef VB TMR
Stec Bogdan III 3lTH
Stojanowski Roman III 3lTMR
Stolarczyk Irena V TH
Sychowicz Elżbieta III WTR
Szabracki Kazimierz III 3lTMR
Szepietowski Józef III 3lTH
Szpot Jan V TH
Szpyt Maria IV TRR
Szuksztul Teodor III ZTMR
Szuman Anna III 3lTH
Szwajłyk Bożena III WTR
Szwajłyk Bożena V ZTR
Szylejko Lucyna IV TRR
Szymańska Anna IV TRR
Szymańska Krystyna IV TRR
Ślużyński Jan III 3lTMR
Śmiałkowska Apolonia VA ZTRR
Śmiałkowski Tadeusz VA ZTRR
Śnieżek Alicja IV TRR
Tam Józef VA TMR
Tarasiuk Halina IV TRR
Taraszkiewicz Maria VA ZTRR
Tomczyk Zygmunt III 3lTH
Turbacz Grażyna III WTR
Tusiński Jerzy VB TMR
Urbanowicz Czesława VA ZTRR
Urbanowicz Tadeusz III 3lTMR
Wasilewska Joanna III 3lTH
Wawiórko Martyna IV TRR
Wiekiera Bogdan III 3lTMR
Wilczyński Bogdan III ZTMR
Wincławski Kazimierz VB TMR
Wiszniewska Krystyna V TH
Wiśniewski Leon III ZTMR
Witkowska Stefania VA ZTRR
Włodarczyk Alicja VA ZTRR
Wojciechowicz Wiesław VA TMR
Wojtkun Henryk III 3lTMR
Wojtulewicz Danuta IV TRR
Wołowski Manfred VB TMR
Woronko Krystyna IV TRR
Wójcik Andrzej V TH
Wójtowicz Jolanta III 3lTH
Wysocka Barbara IV TRR
Zajączkowska Weronika III WTR
Zakrzewski Mirosław III 3lTMR
Zalewski Józef III 3lTH
Zaremba Henryk V TH
Zdanowicz Krystyna III WTR
Zdunek Stanisław III ZTMR
Zelma Kazimierz VA TMR
Zera Roman VB TMR
Zinkiewicz Krzysztof VB TMR
Żebrowska Jolanta IV TRR
Żelazek Janusz V TH
Żukowski Remigiusz III 3lTMR
Żwirko Franciszek V TH