1964

Adamowicz Ludwik II1/2 KR
Białczak Helena V TRR
Białogłowa Wanda V TRR
Borysewicz Franciszek V ZTR
Bruzgo Jan V TR
Brzozowska Danuta V TRR
Bucko Wiesław V TMR
Bystrzycka Krystyna V TR
Chmielewski Władysław II1/2 KR
Chort Leokadia V TRR
Czyczel Stanisław II1/2 KR
Dowgiało Feliks II1/2 KR
Drozdowska Janina V TRR
Drzewowski Władysław V ZTR
Felkner Władysław V ZTR
Fiweg Wolfgang III KMR
Gackiewicz Marian V TR
Gajocha Michał II1/2 KR
Geńczyk Klaus V TMR
Gorzoch Wincenty V TMR
Graduszewski Bolesław II1/2 KR
Grala Józef III KMR
Hajdaczuk Teodor V TMR
Hofman Kazimierz II1/2 KR
Hrydziuszko Piotr II1/2 KR
Jaczun Ludwik V TMR
Jankowska Krystyna V TR
Jarmołowicz Bolesław V TMR
Jenczelewski Ryszard V ZTR
Jędrzejczak Czesław II1/2 KR
Juchniewicz Benedykt V TMR
Kamieniecki Adam II1/2 KR
Kamińska Maria V TRR
Karpiej Kazimierz III KMR
Kazimierski Wiktor V ZTR
Kołakowski Mieczysław V TR
Kopiczko Leon V ZTR
Kotowski Jan II1/2 KR
Kowalczyk Bolesław V ZTR
Kowalewski Czesław V ZTR
Kowalski Antoni V TMR
Kozik Józef II1/2 KR
Kozyrski Bolesław III KMR
Kreczko Kazimierz V TR
Krukowski Ludwik V TR
Krukowski Edward V TRR
Kubiński Alfred V ZTR
Kułak Waldemar II1/2 KR
Kutysz Władysław III KMR
Kwapis Tadeusz V ZTR
Lesiecka Zofia V ZTR
Lewandowski Stanisław II1/2 KR
Łukasiak Sławomir V TR
Madej Stanisław II1/2 KR
Madrjsza Henryk V TMR
Maksymiuk Jan II1/2 KR
Maniecki Wojciech V TMR
Masiejczyk Alina V TR
Misiewicz Barbara V TR
Mosakowski Tadeusz V TRR
Musielak Stefan II1/2 KR
Nadratowska Krystyna V TRR
Napiórkowski Kazimierz V TMR
Nowicki Edward V TR
Parada Mieczysław II1/2 KR
Perlik Eugeniusz V ZTR
Perzyna Stanisław V TMR
Piasecki Marek V TMR
Piątkowski Zenon V TRR
Pietrewicz Helena V TRR
Płocharski Franciszek II1/2 KR
Polak Regina V TRR
Polkowski Marian V ZTR
Połoszynowicz Jan V ZTR
Przychodzeń Czesław V TRR
Raczkiewicz Tadeusz II1/2 KR
Radziwon Julia V TR
Rakiel Tadeusz V TMR
Reinl Aleksander V ZTR
Rogowski Jan V TRR
Rojewski Roman V ZTR
Roliński Andrzej V TR
Rostkowski Ryszard V TR
Rybak Eugeniusz V TMR
Rybka Arkadiusz V ZTR
Ryndak Stanisław III KMR
Rzepka Jan II1/2 KR
Skibiński Wacław V ZTR
Skrocki Józef II1/2 KR
Skrzatek Stefan II1/2 KR
Skupsk Katarzyna V TRR
Sobierajski Jan II1/2 KR
Soporek Wacław II1/2 KR
Sroka Władysław II1/2 KR
Staszewski Zygmunt II1/2 KR
Szadziewski Włodzimierz V TR
Szołna Edward V TMR
Szubzda Leon III KMR
Szymelfejnik Edmund V ZTR
Śliwka Józef V TMR
Śpiewak Zygmunt V ZTR
Tabaka Krystyna V TR
Tujakowski Józef II1/2 KR
Tyszko Elżbieta V TR
Uryniuk Mikołaj II1/2 KR
Wajs Franciszek V ZTR
Waloszek Józef V ZTR
Wangin Ireneusz V TR
Wiśniewska Anna V TRR
Wiśniewski Gerard II1/2 KR
Witkowski Jan V ZTR
Witowski Zdzisław V ZTR
Wożniak Stanisław V TR
Wójcik Włodzimierz II1/2 KR
Zawolik Kazimierz II1/2 KR
Żebrowska Alfreda V ZTR
Żemło Kazimierz II1/2 KR