Konkurs na referat z astronomii

W ostatni dzień przed feriami (21.01.2010 r.) minął termin składania referatów na konkurs, którego przedmiotem było przygotowanie pracy na wybrany temat z zakresu szeroko rozumianej  astronomii.

Celem konkursu jest popularyzacja astronomii i astronautyki wśród uczniów  oraz  rozbudzanie zainteresowań tymi dziedzinami wiedzy.

W konkursie udział brali uczniowie klas trzecich oraz zainteresowane osoby z klas młodszych. Wszystkie prace musiały spełniać podstawowe założenia wymagane przez Wojewódzką komisję konkursową .

Dowiedz się więcej