W Kętrzynie w dniu 30 października 2010 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR odbył się Festyn Rybny w czasie którego Burmistrz Miasta Kętrzyna , Robert Sowa i Kętrzyńscy Restauratorzy promowali ryby i produkty rybne. Kampania pt. „Rybka samo zdrowie” współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego.
ZAJĘCIA DODATKOWE
Pamiętamy…
” template=”/home/karolewox5/ftp/wp/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”pid” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Tydzień chleba żytniego w szkole
W 2005 roku pani Walentyna Rakiel-Czarnecka dziennikarka, ekolog , promotorka Polskiej Niezapominajki oraz pani profesor biochemii Alicja Zobel z Kanady założyły Fundację Dobre Życie, która za cel swojego działania postawiła nawiązanie porozumienia pomiędzy światem naukowców a społeczeństwem. Naczelnymi hasłami Fundacji stały się: ochrona środowiska naturalnego oraz człowieka jako jego części i prewencja chorób.