21.11. 2025 w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu.
„Bądź dla kogoś tęczą w chmurze.”
Maya Angelou
Za nami wyjątkowy czas – Dzień Życzliwości w naszej szkole! Był to dzień pełen uśmiechów, ciepłych słów i pozytywnej energii, który udowodnił, jak wiele dobra drzemie w naszej społeczności.
Z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny z naszej szkoły przygotowały małą niespodziankę swoim kolegom. Zaskoczyły ich miłymi życzeniami oraz słodkim, chrupiącym Prince Polo! To wyraz wdzięczności za codzienne wsparcie i życzliwość.
18 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mieli okazję zagłosować na swoich kandydatów, wyrażając poparcie dla tych, którzy chcą aktywnie działać na rzecz całej społeczności szkolnej.