ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „KOMÓRKA I METABOLIZM”

8 kwietnia 2026 r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o komórce i przemianach metabolicznych zachodzących w komórkach. Spośród 13 uczestników z sześciu klas wyłoniono laureatów.

Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 3FTH Zuzanna Tereszko.

Drugie miejsce przypadło Sylmie Połeć, również z klasy 3FTH.

Trzecie miejsce zajęła Dominika Renter z kl. 1HT.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek, dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz długopisy. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pochwały.

Dziękuję wszystkim zainteresowanym uczniom za udział w konkursie. Gratuluję laureatom i zapraszam za rok.

Agnieszka Giedrys