8 kwietnia 2026 r. odbył się szkolny konkurs wiedzy o komórce i przemianach metabolicznych zachodzących w komórkach. Spośród 13 uczestników z sześciu klas wyłoniono laureatów.
Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 3FTH Zuzanna Tereszko.
Drugie miejsce przypadło Sylmie Połeć, również z klasy 3FTH.
Trzecie miejsce zajęła Dominika Renter z kl. 1HT.
Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek, dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz długopisy. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pochwały.
Dziękuję wszystkim zainteresowanym uczniom za udział w konkursie. Gratuluję laureatom i zapraszam za rok.
Agnieszka Giedrys