W marcu i kwietniu zostały rozegrane mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło osiem klas, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy.
Rozgrywki grupowe wyłoniły czterech półfinalistów. W najlepszej czwórce znalazły się klasy: 1BT, 5BT, 2BB, 4BBT. W meczach o wejście do finału klasa 5BT pokonała 2BB 2:0, a 1BT w stosunku 2:1 wygrała z klasą 4BBT.
Mecze o medale zostały rozegrane 15 kwietnia.
W ,,małym finale” 4BBT po zaciętym spotkaniu wygrała z klasą 2BB 2:1.
W spotkaniu finałowym uczniowie 5BT udowodnili swoją wyższą formę, pokonując klasę 1BT 2:0.
Finaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i medalami.
21 kwietnia, o godzinie 19.00, zostanie rozegrany mecz piłki siatkowej między mistrzami szkoły, a pracownikami ZSCKR Karolewo. Wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy na to wydarzenie.
Kolejność i składy drużyn finalistów:
I miejsce: 5BT – Michał Soliwoda, Sebastian Zapadka, Kamil Niedziński, Hubert Giers, Norbert Kruszewski, Dawid Barycz.
II miejsce: 1BT – Szymon Głogowski, Bartek Korzeniewski, Marcel Licki, Maciej Markowski, Szymon Siwek, Antoni Smyk, Aleksander Soliwoda.
III miejsce: 4BBT – Antoni Gałka, Iwo Kozłowski, Gabriel Kulmatycki, Bartosz Piskorz, Tomasz Rataj, Dominik Balejko, Karol Cejko.
IV miejsce: 2BB – Artur Gugnacki, Konrad Kilanowski, Igor Pawelczyk, Fabian Plona, Bartłomiej Sobieski, Łukasz Szumlański, Damian Choszcz.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Andrzej Rzeczycki