TRIUMF DOŚWIADCZENIA NAD MŁODOŚCIĄ

19 kwietnia odbył się mecz o niekwestionowane mistrzostwo ZS CKR w Karolewie, pomiędzy uczniami klasy 4 B4 – mistrzami w rozgrywkach szkolnych, a pracownikami szkoły. O godzinie 19.00 hala ,,Olimpia ” wypełniła się po brzegi kibicami obu drużyn.

Po przedstawieniu wszystkich zawodników, sędzia Lucjan Pawłowski, rozpoczął zawody. Pierwsze dwa sety zakończyły się wygraną kadry pedagogicznej. Kolejne dwa padły łupem uczniów (kadra udawała, że jest zmęczona 🙂 i o wszystkim decydował 5 set. W nim, po zaciętej walce, lepsi okazali się pedagodzy, którzy wygrali cały mecz 3-2.

Była to pierwsza impreza tego typu i mamy nadzieję,  że takie spotkania będą miały również miejsce w przyszłości, bo jest to doskonała forma promocji sportu i zdrowego stylu życia.

Skład drużyny reprezentującej kadrę pedagogiczną: Katarzyna Aleszczyk, Adam Kosiorek, Daniel Siemieniako, Krzysztof Kania Andrzej Rzeczycki, Jacek Lipka, Jacek Dziemiańczyk i Cezary Tyszka.

W skład drużyny klasy 4B4 weszli: Bartosz Skonieczko, Hubert Bodnar, Paweł Grzyb, Dominik Gwiazda, Arkadiusz Gołaś, Marcin Kołodziej, Hubert Sarnecki, Oliwier Engelhardt.

Gratulujemy ducha walki wszystkim zawodnikom!