Akcja zbiórki krwi

Zgodnie z tradycją w naszej szkole uczniowie w kwietniu oddają swoją drogocenną krew. I tak było tym razem. 14 kwietnia kilkunastu młodych ludzi przekazało swój dar życia innym potrzebującym osobom. Nasza młodzież wie, jak bardzo ważnym celem jest wspomaganie innych ludzi, zwłaszcza, gdy zagrożone jest ich zdrowie i życie, a nasza szkoła od lat promuje honorowe krwiodawstwo.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Maczanowi, że zawsze służy swoją pomocą i wsparciem oraz Warmińsko – Mazurskiemu Oddziałowi Okręgowemu Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie, że w tak profesjonalny sposób podchodzili do naszej młodzieży, zwłaszcza do tych, którzy po raz pierwszy oddawali krew.

Pamiętajmy również o tym, że krwi nie jesteśmy w stanie czymkolwiek zastąpić. Osobom, które oddały swoją krew BARDZO DZIĘKUJĘ 🙂 . Już teraz zachęcam uczniów, pracowników szkoły do wzięcia udziału w następnej edycji zbiórki krwi.

Dorota Nowik – pedagog szkolny

Foto: Stella Stukanowa

Skip to content