SUKCES NASZYCH PIŁKARZY

Drużyna piłkarzy nożnych z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie  27.03.2023r. uczestniczyła w turnieju piłki nożnej ROLNIK CUP w Janowie. W wyżej wymienionym turnieju udział brały ekipy ze szkół rolniczych: Janowa, Suwałk, Marianowa, Rutki, Sejn i nasza z Karolewa. Poziom sportowy drużyn był bardzo wyrównany, o czym świadczą wyniki meczów.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Karolewo trafiło do grupy z Suwałkami i Sejnami. Z grupy wyszliśmy na drugim miejscu i w półfinale spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy – Janowem, którą pokonaliśmy 4-0. W finale przyszło nam grać z suwalskim zespołem. Po wyrównanym meczu, który w czasie właściwym zakończył się wynikiem 2-2, doszło do  karnych. Do wyłonienia zwycięzcy było potrzeba 9 serii karnych. Karne zadecydowały o tym, że pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Suwałk. Z zawodników  naszej szkoły możemy być dumni, do pierwszego miejsca zabrakło bardzo niewiele. Należy podkreślić, że większość naszych piłkarzy jest rocznikowo młodsza i będzie reprezentować naszą szkołę jeszcze  przez kolejne lata.

Szkołę  reprezentowali następujący uczniowie: Bączek Igor,  Moskalik Paweł, Niedzielski Jakub, Mrówka Kacper, Grzyb Paweł, Sobczak Maciej, Witliński Mikołaj, Sadowski Marcel, Szmyd Łukasz, Miazek Sebastian, Kozłowski Iwo, kierownik drużyny – Gwiazda Dominik. Opiekunem sportowym był nauczyciel wychowania fizycznego Dziemiańczyk Jacek .

Wszystkim za sportowe zaangażowanie należą się podziękowania, a panu dyrektorowi dziękujemy za umożliwienie  drużynie wyjazdu i udziału w turnieju.

Opiekun drużyny

Jacek Dziemiańczyk

Skip to content