Zabawa karnawałowa w internacie

W czwartek, 16 lutego odbyła się długo oczekiwana, przez mieszkańców internatu, zabawa karnawałowa. Wychowankowie chętnie pozowali do zdjęć w fotobudce i  na ściance, która została wykonana przez Amelię Rudzką, Wiktorię Rakus, Weronikę Budnik. Dodatkowym atrybutem były gadżety, specjalnie przygotowane do karnawałowych przebrań.

W pięknie przystrojonej sali młodzież bawiła się przy dźwiękach skocznej muzyki, którą przygotował DJ Marcin Kołodziej. Mieszkańcy internatu konkurowali ze sobą podczas gier i zabaw, które poprowadził wodzirej Huber Sarnecki w asyście Pawła Grzyba i Zosi Kameckiej. W konkurencjach takich jak: kółko i krzyżyk, krzesełka, zespołowe rysowanie słoneczka, wygrały dziewczyny 2:1. Brawo!

Nie zabrakło  popularnego i ukochanego przez wszystkich tańca integracyjnego – belgijki. Podczas zabawy zostali wyłonieni najlepsi i najwytrwalsi tancerze. Gratulujemy Annie Tymińskiej i Arkadiuszowi Gołasiowi zdobycia tytułów królowej i króla balu. Internacka społeczność, jak zwykle, bawiła się wspaniale, parkiet na długo zapamięta ich taneczne kroki. Serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie balu karnawałowego.

Tekst: Halina Niedźwiecka 2LT

Organizatorzy:

Iwona Dźwil, Elwira Rzeczycka

Skip to content