Wycieczka edukacyjna 3ABB i IVPT

15 lutego 2023 r. odbyła się wycieczka zawodowo- integracyjna klas 3 ABB w zawodzie kucharz oraz IV PT do hoteli w Olsztynie. Jako pierwszy odwiedziliśmy  Hotel Przystań & SPA **** położony na jeziorem Ukiel. Obiekt wywarł na nas niesamowite wrażenie nawet o tej porze roku.

Pomimo pełnego obłożenia hotelu, Panie oprowadziły nas po obiekcie, gdzie mogliśmy zobaczyć zupełnie nowe rozwiązania architektoniczne, nowatorski wystrój, wyposażenie oraz organizację pracy hotelu. Młodzież aktywnie uczestniczyła w rozmowie, w której to dowiedzieli się jak wygląda rozpoczęcie pracy przez młodego człowieka oraz w jaki sposób rozwijane zdolności dają nowe możliwości rozwoju. Następnie pojechaliśmy do Hotelu Hampton by Hilton ***, który należy do sieci Hoteli Hilton. Przestrzeń urządzona w stylu amerykańskim od wejścia urzekła nas bardzo ciepłym wystrojem. Wyposażenie wnętrz, kolorystyka,  elementy dekoracyjne dopracowane w najmniejszych szczegółach zwracały naszą uwagę na każdym kroku. Tutaj Panie również oprowadziły nas po całym obiekcie, omawiając funkcjonowanie hotelu i pokazując ciekawe rozwiązania. Mieliśmy również możliwość odpoczynku w tym pięknym miejscu, gdzie mogliśmy swobodnie porozmawiać i poczuć się jak goście. Takie miejsca zostają na długo w pamięci i z chęcią się do nich wraca. Ostatnim etapem wycieczki było Planetarium z seansem filmowym, który oderwał nas na trochę od ziemi.

To był aktywnie spędzony dzień w pięknych miejscach, z gościnnymi ludźmi i pełen dobrych wrażeń. Wróciliśmy z pozytywną energią, bogatsi o nowe doświadczenia, za co serdecznie dziękujemy obsłudze Hoteli oraz młodzieży za zaangażowanie i sprawny przebieg wycieczki.

Organizatorzy:

Halina Szeląg

Grzegorz Mazurowski

Skip to content