„SZPIKOWA PACZKA DLA ONKODZIECIACZKA”

Kolejna edycja akcji „Szpikowa paczka dla onkodzieciaczka” za nami i po raz kolejny pokazaliśmy, że mamy WIELKIE serca. 16 listopada, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz pani Elwiry Rzeczyckiej, wraz z grupą I z internatu, przeprowadziliśmy w naszej szkole loterię fantową, z której dochód przeznaczyliśmy na zakup upominków dla dzieci chorych onkologicznie ze Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Loteria okazała się świetną formą zabawy – każdy los był wygrany, a pod niektórymi kryły się fanty wzbudzające salwy śmiechu. „Szczęśliwcom” trafił się np. papier toaletowy, zmiotka i szufelka lub mydło w kostce… ale najcenniejszym fantem, który można było wygrać był BON SZCZĘŚCIA, czyli jednorazowe zwolnienie z niezapowiedzianej odpowiedzi ustnej lub sprawdzianu! Determinacja, z jaką niektórzy walczyli o ten los zasługuje na uznanie!

W wyniku przeprowadzonej akcji zebraliśmy 1.295 zł!!! Dziękujemy całej społeczności szkolnej za tak liczny udział w loterii.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i pracownikom, którzy pomogli nam w zbiórce fantów i podarowali przezabawne i pomysłowe gadżety: paniom Lucynie Olszewskiej, Janinie Fąderskiej, Joannie Szwark, Katarzynie Aleszczyk, Agnieszce Zalewskiej, Agnieszce Pędzich i Agacie Syroka oraz panu Markowi Stokłosie.

Akcja organizowana była pod patronatem Drużyny Szpiku Barciany.

Katarzyna Dziębowska i Elwira Rzeczycka

Skip to content