Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Sieci Szkół Rolniczych MRiRW

16.11.2022 r., o godzinie 9.00 w świetlicy internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Sieci Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem Konkursu jest ZSCKR im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Dobrocinie. Nasza szkoła była jedną z 33 szkół Sieci Szkół MRiRW, które były reprezentowane przez 554 uczniów w tym przedsięwzięciu.

 W szranki konkursowe wstąpiło 21 uczniów klas drugich, trzecich oraz czwartych technikum: Julia Dudzińska 2FTH, Agata Pierzchanowska 2PT, Antonina Opala 3LT, Norbert Pyszora 3LT, Oliwia Wołkowska 3HTP, Jakub Gasperowicz 3HTP, Weronika Czarnota 3HTP, Rozalia Jastrzębska 3HTP  Natalia Hetman 3HTP, Rafał Stadnik 3HTP, Arkadiusz Gołaś 4B4, Małgorzata Woźniak, Dominika Modzelewska 4H4P, Nikola Gronkiewicz 4H4P, Kinga Filipiak 4H4P, Marta Banaszkiewicz 4H4P,  Kacper Czarnota 4H4P, Aleksandra Ziniewicz 4L4, Agnieszka Ciuchta 4L4, Klaudia Farelnik 4L4, Dorota Brynkiewicz 4L4.

Szkolna komisja konkursowa wyłoniła troje finalistów z najwyższymi wynikami, a są nimi: Małgorzata Woźniak, Julia Dudzińska oraz Arkadiusz Gołaś. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Trzymamy mocno kciuki za naszych uczniów i liczymy na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu konkursu 🙂 .

Barbara Jagieło

Skip to content