Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2022

Agro Show Bednary: 120 ha powierzchni. 22 lata tradycji. 120 tys. zwiedzających. 700 wystawców. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Wśród kilkuset wystawców pojawią się też ci z zagranicy: m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji, Ukrainy, Włoch.

23 września uczniowie klas: 2BT, 2ABB, 3FTH, 3BT, 3ABB, 4B4, 4FTH oraz opiekunowie grup: p. Jacek Lipka, p. Joanna Cieleszyńska, p. Ewa Wereda, p. Stella Stukanowa i p. Jarosław Kasprowicz mieli wspaniałą okazję odwiedzić wystawę. Ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów oraz nauczycieli cieszyły się pokazy maszyn, na których były przedstawione pojazdy autonomiczne, maszyny do nawożenia organicznego i wapnowania.  Wśród stoisk niezmiennie popularnymi były stoiska New Holland, John Deere,  Claas, Zetor. Firmy przyjeżdżają do Bednar, bo jest to świetna okazja do prezentacji nowinek technicznych i technologicznych. Od samego początku takie były cele tej imprezy:  stworzyć okazję polskim rolnikom, by mogli zapoznać się osobiście z najnowocześniejszymi technologiami w branży rolniczej.

Byliśmy… Zapoznaliśmy się. Jesteśmy pod wrażeniem!

Fotorelację z imprezy oraz artykuł przygotowała Stella Stukanowa.

Skip to content