Lato zawitało do Arkadii

19 maja na zajęciach praktycznych klasa 2 HTP wykonała barwne kompozycje w koszach. Uczniowie wykorzystali sadzonki roślin jednorocznych i bylin, których bogaty asortyment możemy obecnie spotkać w sklepach ogrodniczych.

Z uwagi na fakt, że kwiaty użyte w pracach uczniów są roślinami w doniczkach, wystarczy odrobina wody i będą cieszyły oko przez najbliższe miesiące. Letnie kwiaty w optymistycznych, ciepłych barwach od razu kojarzą się z wakacjami, które czekają na naszych uczniów tuż za rogiem 🙂 . Gotowe dekoracje będą stanowiły aranżację szkolnego stoiska promocyjnego, które będzie reprezentowało naszą szkołę na powiatowej majówce w Gierłoży.

Zapraszamy do galerii zdjęć prezentującej prace naszych uczniów. Być może będą inspiracją do wykonania podobnych dekoracji w domu.

Opiekunem na zajęciach praktycznych z uczniami technikum architektury krajobrazu była Pani Natalia Bielińska.

Skip to content