Badminton – Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Oddziału ZNP w Giżycku

W sobotę  23 kwietnia  w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w  Rynie odbył się Otwarty Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Badmintonie o Puchar Prezesa ZNP w Giżycku.

Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Ryn Pan Jarosław Filipek. Głównym celem imprezy była promocja badmintona w  środowisku oświatowym oraz integracja społeczności lokalnej. Turniej został otwarty przez Prezes Oddziału ZNP w Giżycku Panią Katarzynę Rzeczycką, Burmistrza Miasta i Gminy Ryn Pana Jarosława Filipka oraz Prezesa Okręgu ZNP w Olsztynie Pana Janusza Kozińskiego,  którzy również swoją obecnością uświetnili ceremonię zakończenia i wręczenia nagród.

Do zmagań przystąpiło 20 zawodników, którzy rywalizowali w grach pojedynczych oraz podwójnych w systemie pucharowo-grupowym. Emocje były niesamowite. Wszyscy oglądali mecze z zaciekawieniem i wspierali siebie nawzajem. Atmosfera wspaniała. Wróciliśmy z dużą dawką pozytywnej energii  i cennym bagażem doświadczeń. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie reprezentowały 4 osoby: Pani Katarzyna Aleszczyk, Pani Iwona Dźwil, Pan Jacek  Dziemiańczyk oraz  Pan Andrzej Rzeczycki.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Janowi Mickiewiczowi za umożliwienie wyjazdu.

Katarzyna Aleszczyk

Zdjęcia dzięki FotO krasny

Skip to content