WOJEWÓDZKI FINAŁ KONKURSU HISTORYCZNEGO

21 kwietnia w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie odbył się III KONKURS HISTORYCZNY WIEDZY O REGIONIE WARMIŃSKO – MAZURSKIM – PLEBISCYT NA WARMII I MAZURACH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I PONADPODSTAWOWYCH.

W gronie 22 najlepszych uczniów z całego województwa nie zabrakło uczniów reprezentujących naszą szkołę. W finale uczniowie musieli zmierzyć się z testem składającym się z 45 pytań zamkniętych, na którego rozwiązanie mieli tylko 45 minut.

Niestety nikomu z naszej piątki nie udało się zająć miejsca na podium, ale poziom pierwszej dziesiątki, w której znalazł się Dawid Kowal z 3 FTL był bardzo wyrównamy. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody.

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy dotarcia do finału i zmierzenia się z najlepszymi.

Magdalena Czyżewska

Skip to content