Wiosenne warsztaty z architektami krajobrazu

12 kwietnia w Arkadii gościliśmy uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Kruszewcu. Zaproszona młodzież miała okazję wykonać wielkanocne dekoracje w postaci brzozowych wianków.

Po krótkim instruktarzu, pod czujnym okiem nauczycieli i opiekunów, którymi były niezastąpione dziewczyny z klasy 3 H4P, nasi goście z ogromnym zapałem przystąpili do pracy. Brzozowe gałązki, mech, kolorowe jajeczka i kwiatki oraz wstążki – tak niewiele trzeba, aby wyczarować piękną dekorację, którą możemy ozdobić świąteczny stół. W krótkim czasie powstały piękne, świąteczne kompozycje. Młodzież wykazała się kreatywnością i pomysłowością, która mogłaby zaskoczyć niejednego doświadczonego florystę.

Dzień spędzony w miłej atmosferze sprzyjał integracji oraz zdobywaniu nowych umiejętności. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim dzięki, którym nasze przedsięwzięcie zostało zrealizowane. Wysiłek i czas, który wszyscy poświęciliśmy na jego wykonanie zaowocował dniem pełnym pozytywnych emocji, twórczej pracy i przyjacielskiej atmosfery.

Zachęcamy do przejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Będzie to na pewno spora garść inspiracji dla wszystkich, którzy chcieliby wykonać własnoręcznie swoje wielkanocne dekoracje.

Organizatorki warsztatów

Natalia Bielińska

Magdalena Witkowska-Hrycek

Skip to content