STUDNIÓWKA 2022

21.01.2022 odbył się bal studniówkowy klasy IV BT.

Naszą zabawę uświetnili goście w osobach: Dyrektora szkoły pana Jana Mickiewicza, pani v-ce Dyrektor Lucyny Olszewskiej, pana v-ce Dyrektora Zbigniewa Bodnara, nauczycieli naszej szkoły oraz partnerek naszych uczniów.

W imieniu gospodarzy balu gości powitali: Piotr Fal i Krystian Maląg, następnie głos zabrał pan Dyrektor Jan Mickiewicz. Po krótkim przemówieniu oraz życzeniach skierowanych do uczniów Dyrektor słynnymi słowami „Poloneza czas zacząć” dał sygnał do rozpoczęcia tańca. Aby tradycji stało się zadość, w  tanecznym korowodzie poloneza wzięli udział wszyscy uczestnicy balu. Biorąc pod uwagę tak eksperymentalny skład, polonez został wykonany brawurowo. Po toaście i posiłku, zabawie nie było końca. Wszyscy, na parkiecie dali z siebie wiele, aby w zabawie, tańcach, quizach i ogólnym szaleństwie bawić się wspaniale.

Przed uczniami teraz już tylko nauka i przygotowanie do matury. Zdania egzaminu dojrzałości w stu procentach, albo zdania w ogóle życzymy Wam, drodzy maturzyści.

Cezary Tyszka

Foto: Adam Rybitwa

Skip to content