Portret mojej świątecznej klasy

Szkolny konkurs na „Portret mojej świątecznej klasy” właśnie dobiegł końca. Dziękujemy klasom oraz ich wychowawcom, którzy wzięli w nim aktywny udział.

Zdjęcia nadesłanych prac zdobiły hol w budynku Centrum i wprowadzały wszystkich w iście świąteczny klimat. Jury, które miało nie lada orzech do zgryzienia, wybrało cztery najlepsze prace. Zarówno walory artystyczne prezentowanych prac, jak i poziom konkursu były bardzo wysokie. Podium prezentuje się następująco:

III miejsce: klasa III ABB, wychowawca Katarzyna Aleszczyk

II miejsce: klasa II HTP, wychowawca Marzena Cogiel

II miejsce: klasa I BT, wychowawca Ewa Wereda

I miejsce: klasa III B4, wychowawca Joanna Szwark

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. W konkursie uczestniczyły następujące klasy wraz z wychowawcami: I ABB, I BB , I PT, II LT, III BTH, IV LT, IV PT. Wszystkim zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie konkursu dziękujemy za owocną współpracę i zachęcamy do twórczej postawy w 2022 roku.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami składa wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt pełnych miłości i domowego ciepła. Niech każdy w tym wyjątkowym czasie będzie szczęśliwy, a nasze serca wypełni nadzieja…

Natalia Bielińska

Skip to content