Warsztaty dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kruszewcu

14 grudnia 2021 roku w naszym Zespole odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kruszewcu. Zajęcia, oprócz rozwijania kreatywności, miały na celu integrację lokalnego środowiska oraz popularyzację wśród młodzieży zawodu technik architektury krajobrazu.

W roli gospodarzy wystąpiły uczennice klasy 3 H4P wraz z nauczycielem zarodu Panią Natalią Bielińską. Przybyli goście mieli okazję wykonać kompozycje świąteczne z igliwia oraz dekoracji, wśród  których znalazły się zimowe owoce, orzechy oraz szyszki. Młodzież z zapałem zabrała się do pracy i w krótkim czasie powstały kolorowe i piękne stroiki.

Bardzo dziękujemy przybyłym uczestnikom za ten mile spędzony oraz bardzo twórczy dzień. Warto także wspomnieć o niezwykłym zaangażowaniu w organizację i przeprowadzenie warsztatów naszych uczennic: Dominiki, Kingi, Sandry, Marty, Nikoli i Wiktorii. Dziewczyny oferowały swoją pomocną dłoń oraz doradzały młodszym kolegom w trakcie ich twórczej pracy.

Dziękujemy także Panu Dyrektorowi za finansowe wsparcie przedsięwzięcia oraz wszystkim, którzy swoimi działaniami przyczynili się do realizacji tej inicjatywy. Teraz pozostało nam tylko czekać na kolejne spotkanie w równie twórczej atmosferze, która wpływa na integrację środowiska lokalnego oraz rozwój kompetencji społeczno-zawodowych.

Natalia Bielińska

Skip to content