Norbercie, jesteśmy z Tobą!

Event sportowy „Sportowa walka z rakiem dla Norberta” dobiegł końca. Głównym celem wydarzenia było wsparcie finansowe Norberta i jego rodziny w walce z nowotworem. 

Wydarzenie otworzyła v-ce Dyrektor  ZS CKR  w Karolewie Pani  Lucyna Olszewska,  dziękując wszystkim za przybycie, życząc zdrowia naszemu uczniowi, a uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Kilka słów o Norbercie, o przebiegu jego choroby opowiedziała, obecna na evencie mama Norberta, Pani Małgorzata.  Rozgrzewka przy belgijce zintegrowała uczestników, zmotywowała do konkurencji sportowych, które okazały się  nie lada wyzwaniem. Z kolei miłośnicy słodkich wypieków  udali się w kierunku kiermaszu ciast, a łowcy voucherów czekali na rozpoczęcie licytacji 🙂

W imieniu organizatorów dziękujemy  ludziom dobrego serca, którzy zechcieli poświęcić swój czas, energię i wesprzeć to przedsięwzięcie, a w szczególności Dyrektorowi ZSCKR w Karolewie Panu   Janowi Mickiewiczowi za możliwość zorganizowania wydarzenia, Wójtowi Gminy Kętrzyn Panu Pawłowi Bobrowskiemu za życzliwość,  koordynatorowi kętrzyńskiego Centrum Wolontariatu Panu Januszowi Mazurkiewiczowi za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem, Panu  Maciejowi  Wyszyńskiemu za wspaniałą sportową inicjatywę, Panu Przemkowi Kędzierskiemu za zorganizowanie licytacji. Za obecność i wsparcie wydarzenia jesteśmy wdzięczni Drużynie Szpiku Barciany, Kołu Gospodyń  Wiejskich „Karolinki”  z Karolewa, wzmocnione przez koleżanki z KGW „Martianki”, Pani Teresie Sztejter za opiekę medyczną, Pani Dorocie Pateckiej za pomoc w organizacji, Pani Iwonie Dźwil, Pani Halinie Cieszyńskiej, Pani  Teresie Jaworskiej za pomoc w organizacji kiermaszu ciast. Dziękujemy za  obecność i wsparcie  parownikom ZS CKR w Karolewie, młodzieży z gr.  I i II z Internatu z Panią Iwoną Dźwil i Panią Elwirą Rzeczycką na czele, których wkład w akcję charytatywna był ogromy. Choineczki i bombki własnoręcznie zrobione przez nich cieszyły się dużym zainteresowaniem. Za wspaniałą fotorelację dziękujemy Pani Stelli Stukanowej, a Michałowi Kulikowi za obsługę techniczną.

Dziękujemy wszystkim, którzy upiekli wspaniałe ciasta oraz przekazali fanty na licytację. Jesteście wspaniali!

Szczególne podziękowania kierujemy darczyńcom, którzy otworzyli serca  i portfele bardzo szeroko.

Norbertowi i jego rodzinie życzymy zdrowia, wiary, ufności i cierpliwości potrzebnej w pokonywaniu choroby.

Katarzyna Aleszczyk, Krzysztof Kania

Skip to content