DZIEŃ CHŁOPAKA – „LEKCJA WDŻ”

30 września 2021r. w sali gimnastycznej „ Olimpia” odbył się Internacki Dzień Chłopaka pod hasłem „Lekcja WDŻ”. Celem uroczystości była integracja całej społeczności internackiej oraz doskonalenie umiejętności współpracy w grupie. Spotkanie miało formę zabawy, w której wzięli udział reprezentanci chłopców. Konferansjerkę wspaniale poprowadziły Wiktoria Łuszcz i Weronika Kędzierska.

Rywalizację rozpoczęli od konkurencji „podryw”, gdzie zaprezentowali swój talent aktorski i sposób wykonania. Kolejne zmagania  wzbudzały niesamowite emocje. Były konkurencje takie jak:

– PODRYW

– WYMARZONA ŻONA

– SERCE Z PIERNIKA

– STRZAŁ DO KOSZA

– PRZEWIJANIE NIEMOWLAKA

– WARKOCZE

– QUIZ

Każda z konkurencji przynosiła chłopcom kolejne wrażenia i zdobywanie nowych doświadczeń, które, mamy nadzieję, wykorzystają w przyszłości. Panowie pokazali, że potrafią wcielić się w rolę przyszłych ojców.

Dziewczyny wraz z życzeniami rozdały również prezenty – breloczki i  czekolady.

Na koniec odbyła się charytatywna loteria na rzecz Krystiana Sokołowskiego chorego na glejaka. Wykupiono prawie wszystkie losy, za co bardzo dziękujemy. Uzbieraliśmy w sumie prawie 300 zł.

 

Serdecznie dziękuję  za odwagę i dzielne reprezentowanie swoich grup Oliwierowi Engelchardt, Maciejowi Sobczakowi i Mikołajowi Witlińskiemu. Podziękowania należą się także Michałowi Kulikowi za obsługę sprzętu nagłośniającego oraz  Kamili Klimek za oprawę fotograficzną.

Bardzo dziękuję organizatorom tej uroczystości, GRUPIE I, za pomoc w jej zorganizowaniu i przeprowadzeniu.

                                                                                                  Elwira Rzeczycka

Skip to content