WALENTYNKI NA SPORTOWO

Po raz kolejny przed własną publicznością zaprezentowała się drużyna siatkarek ZS CKR Karolewo. Nasze zawodniczki wystąpiły w II Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Rok temu uplasowały się na czwartym miejscu i obecnie liczyły na poprawę tej lokaty.

W pierwszym meczu gładko pokonały ZS Kętrzyn 2:0. W drugim spotkaniu zmierzyły się z mistrzyniami powiatu I LO Kętrzyn. Po zwycięstwie w pierwszym secie 25:18, w drugim prowadziły 13:5. Kiedy wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki drużynę ogarnęła zadziwiająca niemoc i przegrały seta 22:25. W decydującym trzecim starciu trwała zacięta walka. Niestety nasze dziewczęta uległy 15:17 i przegrały cały mecz 1:2. Trzecie spotkanie z PCE Kętrzyn ponownie potoczyło się po naszej myśli i zakończyło wynikiem 2:0 w setach.