PODAROWALIŚMY 17 LITRÓW KRWI.

14 stycznia, po raz drugi w obecnym roku szkolnym, odbył się w naszej szkole pobór krwi. Chętnych do udziału w akcji, jak zwykle nie zabrakło, zarówno wśród naszej młodzieży, jak i innych młodych ludzi ze środowiska lokalnego. Cieszy to tym bardziej, że własnym działaniem stwarzamy okazję dla innych do włączenia się w robienie czegoś sensownego i pożytecznego dla drugiego człowieka.

Zarejestrowanych śmiałków było czterdziestu sześciu, a trzydziestu ośmiu oddało honorowo krew. Akcja przebiegała w ciszy, spokoju i wzajemnym poszanowaniu oraz zrealizowaniu celu jakiemu to przedsięwzięcie miało służyć. Wielu dawców, już nie po raz pierwszy oddawało krew, ale również dla części uczestników wydarzenie, w którym zdecydowali się wziąć czynny udział, było inicjacją.

Około godziny 14.00 akcja dobiegła końca, a ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z 17 litrami krwi mogła powrócić do Olsztyna.

Wszystkim darczyńcom, po raz kolejny, należą się ode mnie słowa podziękowania i uznania. Dziękuję Wam, że można na Was zawsze liczyć. Jesteście świetni.

                                                                                                         Małgorzata Sokołowska

Dodaj komentarz

Skip to content