TURNIEJ HALOWEJ PIIŁKI NOŻNEJ KADR SZKÓŁ ROLNICZYCH O PUCHAR MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI

7 grudnia 2019r. był dniem halowej piłki nożnej wśród kadr szkół rolniczych, które spotkały się w Siennicy Różanej, aby walczyć w turnieju o Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Naszą szkołę reprezentowała 8-osobowa drużyna, w tym dwie kobiety. Wymagał tego regulamin turnieju: „5-osobowa drużyna w tym jedna kobieta na boisku”.

W rozgrywkach uczestniczyło 15 reprezentacji szkół, których organem prowadzącym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zostały stworzone 4 grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Nasza drużyna w grupie zajęła II miejsce wygrywając z ZS CKR w Brzostku 3:0, przegrywając z ZS CKR w Nowosielcach 1:4 i remisując z ZS CKR w Sandomierzu 1:1. II miejsce w grupie ze zdobytymi 4 punktami spowodowało, że w  kolejnym meczu walczyliśmy o VII miejsce w Turnieju z zespołem ze Zduńskiej Dąbrowy, i udało się, wygraliśmy, ale dopiero w karnych. Wynik meczu 1:1, w karnych 2:1. Każdy zespół miał do wykonania 3 strzały karne, z naszej strony wykonali je: Andrzej Rzeczycki, Jacek Dziemiańczyk i Adam Kosiorek, który na pozycji bramkarza obronił rzut karny ze strony przeciwnika.  I miejsce w Turnieju i tym samym Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zdobyli Pracownicy Oświaty z ZS CKR w Bogdańczowicach.

Turniejowi towarzyszyła miła, pełna sportowej rywalizacji w duchu fair play atmosfera, nad którą czuwał Dyrektor ZS CKR w Siennicy Różanej pan Stanisław Buk wraz ze swoimi współpracownikami.

Skład naszej drużyny: Katarzyna Aleszczyk, Iwona Dźwil, Adam Kosiorek, Jacek Dziemiańczyk, Andrzej Bielski, Sławomir Tymoszuk, Andrzej Rzeczycki, Mariusz Dźwil.

Katarzyna Aleszczyk

 

Dodaj komentarz

Skip to content