Charytatywny kiermasz ciast

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość
 
– DZIĘKUJEMY !

 

We wtorek 12.11.2019 r. odbył się w naszej szkole kiermasz ciast, podczas którego można było za niewielką sumę kupić smaczne wypieki. Organizatorami byli: grupa I z internatu z wychowawczynią panią Elwirą Rzeczycką oraz Samorząd Uczniowski pod opieką  pani Karoliny Janowicz.

Kiermasz miał charakter charytatywny, ponieważ zebrane pieniądze zostaną przeznaczone w akcji „Szpikowa Paczka dla Onkodzieciaczka” na zakup prezentów małym pacjentom Onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dzięki temu przedsięwzięciu cała społeczność szkolna, jedni piekąc inni kupując, mogła dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu. Tym razem w pieczenie ciast zaangażowały się klasy: I B4, I BTH, I L4, I FTL, I H4P, I ABB, II PT, II LT, I PT. Ciasta zaskakiwały smakiem i różnorodnością.

Uzbieraliśmy 1.510,98 zł. Chcemy bardzo podziękować panu Kamilowi Kaszlejowi, który wykupił ciasta za ogromną kwotę 1000 zł. Jako były absolwent Karolewa poprosił, aby ciastem poczęstować nauczycieli i pracowników szkoły. Pamiętajmy  – dobro zawsze powraca z podwójną siłą.

Kolejny kiermasz odbędzie się 25.11.2019 r., a już dziś zachęcamy do wspierania akcji poprzez zakup nowych rzeczy (gry planszowe, kolorowanki, książeczki, zabawki, itp.)  i przynoszenia do internatu do pani Elwiry Rzeczyckiej.

Wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i wychowawcom składam serdeczne podziękowania.

Elwira Rzeczycka

Dodaj komentarz

Skip to content